Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha 60 ezer akkor már meg sem éri mert az a1 80 rugó....én ahol néztem ott 29600Ft a különbözeti pedig 25000Ft....végül is nem is az árak voltak a lényeges dolgok, hanem, hogy lehet-e így vajon?
Igen, egy éven belül kell szerezned sikeres forgalmi vizsgát.
Az nem elég h az 1 év letelte előtt elkezded?
Be is kell fejezni addig?
Ismerősöm szabolcsba csinálta meg a B125-öt és neki 60 ezerre jött ki... a különbözeti kb 40e ft!
Nem tudom h hajdúba milyenek az árak!
Te jó ég milyen tájékozottak az autósiskolák.... Ma voltam a harmadiknál, 15 nap mulva meg lesz az egy évem, A1 után, ha nem csesztem volna el annyi időt az előző kettővel akkor most egy sima különbözeti és lehetne jogsim. De 15 nap alatt már nem tudom letenni, mehetek teljes tanfolyamra.
Igazából nem közvetlen ehhez a topikhoz kapcsolódó kérdés, de nem tudom máshová írni Szóval A korl. jogsit akarok csinálni, viszont kigondoltam valamit, hogy olcsóbb legyen. Van "B" jogsim, megcsinálnám a B125-öt 30 ezerért, aztán egy különbözetivel (1 éven belül lehet) közvetlen a B125 után A korlátozottat 25 ezerért...így 55 ezerből meglenne az A korlátozott
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy a különbözeti vizsgával, valami változás történt?
Jó volna, ha nem kéne megint kreszt raknom, mert nem sok időm lesz ismét megtanulni! :D
Köszi szépen a választ előre is!
Üdv.: Béci
nem mondom hogy példám követendő,sőt elitélendő,7éves motoros rutinnal B-s jogsival elhatároztam hogy leteszem a nagy jogsit,erre beintettek,hogy pálya alkalmassági,mondom mivan? 8000ft az hogy körbetolsz egy 200kg-s mocit egy 8as alakú pályán,meg szlalom a bóják között megállás a vonalon.régen voltak olyan kitételek hogy fel kell tudni állítani a kategóriára vontakozó eldőlt motort,illetve közép sztenderre felhúzni,nos ezek már követelmények,de az hogy toligáljak az igen !gratulálok a szabályalkotóknak.mindegy nem ezen múlik csak idegesít,idén meglesz aztán végre nyugtom lesz.
Sziasztok!
Muszáj vagyok kiadni magamból mert szétrobbanok.Csodálkoznak azon hogy sokan jogsi meg miegymás nélkül mennek ki az utakra,de arra senki sem gondol hogy lehet a szabályokkal vagy a vizsgákkal vannak gondok én elkezdtem azok után letenni a nagy motor jogsit,hogy a1-ből meg volt és ugye szabálymódosítás stb. többlet kiadás nem számít ez is elég nagy ideggörcs volt részemre de,hogy 3hónap alatt nem tudok egyszerűen levizsgázni azzal a kifogással hogy nincs vizsgaidőpont szégyen és hányinger! Lehet velem van gond nem tudom.....
Vagy 2 hete voltam bent egy autós iskolánál kérdeztem akkor még nem változott semmi!
Szerintem nem is fog!
Sziasztok!
Valamit már tudtok, hogy mi változott az Ak-s jogsival kapcsolatosan?
Válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv.: Béci
Sajnos tényleg elég messze vagy!
Kár hogy messze vagy :(

Mennyi volna?
Motoros jogosítvány akit érdekel OLCSÓN gyorsan hivjon:

06309503794
vagyis él a dolog
Én ma beszéltem az oktatóval azt mondta hogy ha lerakom az A1-et mehetek 2 év utána A korlátlanra el is kezdem minél hamarabb.
Ma voltam megkérdezni h van-e változás egyenlőre nem tudnak semmi újat mondani!
Szerintem azt jelenti, de már ennek is örülök, mert eddig úgy volt, hogy egyáltalán nem csinálhatom 18 évesen, szóval akkor még 6 évet várhattam volna, mert jövőre felemelik 24-re.
Pontosan mit jelent hogy nincs különbözeti? meglehet csinálni 2 év után de a teljes áron?
akkor mi a változás?XDD
Nekem azt mondta az egyik iskola vezetője, hogy megcsinálhatom így 2 év után a korlátlant, de az egészet kell, szóval nincs különbözet, ezt ő is a pénteki értekezlet után mondta.
na kedves sorstársaim ha minden igaz pénteken volt változás különbözetivel kapcsolatba!
jövöhéten ha megtudok pontosabbat akkor írok!
na városi vizsga kész:Dmár csak vas kell,meg a papír:D
Emberünk nem kis jogsival akar erősebbet?