Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem a gsf 250:D a gs500 egy vacak:D
Hello!

AK-s jogsihoz szeretnék motort venni.
Suzuki bandit gsf 250 vagy gs 500? vélemények jók rosszak!
Köszi!
jah ha már lehúzás Ak-m 58 ezer forint volt. C kat. 190 ezer nézz utána mi mennyi?! neked jó ha 80 ba megáll az Ak-d
téged miért zavar ez annyira? örülj h nem téged húztak le. amugy 2 éve van Ak-m igyis ugyis fizetni kell nkm. szóval majdnem mind1 melyik törvény az ami hatàlyos..120ba àll meg. de gyorsított tanfolyamon vagyok. hétfön indul egy hétre rá már kresz vizsga.
mindegyik kategóriánál így lehúztak?
Szerintem inkább nézd meg jobban mit linkelsz,mert amit beraktál az egy 2006-os doksi,ami kb semmit nem ér.

http://vezetunk.hu/valtozasok-...
Sz@r az egész ah van
http://www.europarl.europa.eu/...


mielőtt okoskodik mindenki... ha idén csinálsz Akorlátozottat kitörölheted vele a segged jövöre... ha A2-t csinálsz jövöre 18 évesen akkor 21évesen mehetsz A-ra ha idén Akorlátoltad van akkor mehetsz 24évesen 2013 jan.19töl... ennyi... különbözeti pedig nincs már idén akár hány éve van A1 Ak jogsid...
Akkor jól levettek!
de akk értelmét nrm làtom a szigoritásnak és a korhatár emelésnek. na mind1 en letudom még idèn aztán kalap kabát.
most nincs,de jan 19.-től ha az A korlátozottat 1 éven belül tetted le akkor különbözetivel mehetsz korlátlanra.
a különbözetit elfelejtheted... nincs már.. ugyanugy kresz minden lószart meg kell csinálni... 120ezerbe lesz nekem már elkezdtem ugy hogy kresz tandijat nem kell fizetnem(kedvezmény: M B Ak C jogsit annál az autosiskolánál csináltam mindet)..
Köszi szépen! Akkor ha azt nézzük, nekem még jól is jött ez a változás.
Kíváncsi leszek, hogy mennyibe fog kerülni az A2.
Több helyen is foglalkoznak ezzel a témával,érdemes utánanézni,autósiskolákban is megkérdeztem.


http://vezetunk.hu/valtozasok-...
nem emelik fel. az Ak marad 25Kw. Csak ezentúl nem lehet letenni a kategóriát. Helyette lesz az A2. Aki megszerzi addig annak az lesz, aki utána, annak A2.
tudtommal az is megjelent,de se időm,se kedvem utánanézni,viszont biztos lehetsz benne hogy megemelik a korhatárt ezek a tetvek :)
Lehet, hogy már volt, ha igen bocsi.
Jövőre az Ak neve A2 lesz és 25kW-ról felemelik 35kW-ra.
A korhatárral mi a helyzet?
ez igaz, hogy változik január 19-el, csak megjelenni még csak a 24-es rendelet jelent meg ami a kategóriákat tartalmazza a 35-ős meg még nem ami az életkori feltételeket tartalmazza!
Naon örülök neki xD
ez már el van döntve,jan 19-től lép hatályba :9
Az jó:)Nem tom h mit csináljak .Lehet h ink várok amíg ezek a lekvárok eldöntik h mivan :S:S
akkor most mi is tudható?
nekem 85 mindennel és jövő hónap végére meg lesz ha minden jól megy,tegnap iratkoztam be :)
Buksz, ha nem kérsz kategória módosítást!
Én azt javaslom mindenkinek akinek ilyen életkori problémája van, hogy várja ki a januárban életbelépő rendeletet, és akkor lépjen februárban leteszi a KRESZ-t a többit meg márciustól megtudja csinálni!
Meg van e értelme megszerezni ezen az éven?