Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok: valaki értelmezze már nekem az uj motorjogsi változást mert én nem tudiok elmenni a jogszabályon . konkrétan ha a lányom szetemberbe 2éves A1el elkezdi az A korlátlant és levizsgázik kressz bőkl de a rossz idő miatt esetleg a rutin és vagy városi vizsgát csak jövőre tudja letenni akkor bukta a partit vagy a megkezdett tanfolyamot még befelyezheti a jelenlegi szabályok szerint?
Mint mondtam, jövő héten lesz több infó, de a Prop-Tech elintézi a fojtást és műszakiztatást, az okmányirodában pedig +1 papírt kell leadni, az új forgalmi igénylése mellett. Nem hiszem, hogy ez akkora macera lenne. Egyébként meg a 250-es sor4-ek is teljesen korrektek, de többségben azok is túllépik a 25Kw-ot, és egy 25ös 2T után nem olyan nagy lépés, hogy éveket kelljen rajta tölteni.
Akkor nem jártál az FZ6 fórumban. Babulu már egy halom pénzt ráköltött a kis hornetjére hogy összeálljon
250-es hornet nem hiszem h szopás!
Még rosszat nem hallottam róla!
Egy lezúzott gépen nem fognak teljesítményt mérni, az fix.

A 250-es sor4 tényleg nagy élmény, mert azzal úgy lehet szopatni magát az embernek, mint semmi mással
A 125-ös mákdarálóhoz képest egy 250 sor4 nagy élményt tud nyújtani! (nincs semmi bajom a 2t-vel )
Amúgy ha szétnézel van elég sok 400 (60le) 500 (50le) motor a piacon meg van 1-2 sv és hornet is!
Ez a forgalmi átírás macerás és nehezen kivitelezhető!
Ha meg lefojtatod a gépet majd fojtás nélkül használod és baleseted lesz megbasznak alaposan!
Kizárt, hogy 600cc lenne az A2 határa. Az olyan kis figurák, mint a BMW meg a Honda bizony berágnának rájuk, ha direkt az ő tervezeteik miatt a 650-es (G650GS), 670-es (NC700) gépeiket belövik 35kW-ra, aztán koppannak
Köszi! Majd erre a Prop-tech kft.-re kíváncsi lennék hogy mit és hogyan lehet megcsinálni, ha lesz róla infód majd írd már le kérlek.
én viszont úgy tudom, hogy 600ccm lesz a felsőhatár. Ami viszont teljesen logikus lenne. Inkább maradok Ak-nál.
Jövőre már a2 kategóriát tudod majd csak letenni (Ak megszűnik), ami pedig ha jól tudom kicsit megengedőbb lesz a jelenlegi Ak-nál, mert ha jól rémlik 35 kilowattig enged (szintén köbcenti korlát nélkül), az pedig már egész használható teljesítmény (bármit is akarsz csinálni közúton)
viszont a Prop-Tech kft. vállalja ELVILEG mindenféle motor visszafojtását és papíroztatását, de erről jövő héten lesz bővebb infóm
utólag visszafolytani kevés motort lehet, attól függ, hogy a forgalmazó vállalja-e a visszafolytást, papírozást stb. PL ez ER6 és Z750 kawákat lehet, de utána kell érdeklődni. A suzuki és a Yamaha pl beszereli a fojtást, de műbizonylatot stb nem állít ki róla, hogy módosítani lehessen a forgalmiban a teljesítményt. Utána kell érdeklődni az adott típusnak, hátha
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy egy pl. 600 köbcentis motort aminek nem 25Kw-os a papírja, meg lehet csinálni valahogy hogy 25Kw-ot írjanak a forgalmiba? Ez csak azért lenne fontos mert eléggé meg lettem most szopatva a módosításokkal, csak úgy mint még sokan mások.12 napon múlott hogy megcsinálhassam a különbözetit "Ak"-ra, ezért úgy voltam vele hogy ha úgyis újra kell kezdenem akkor inkább szűk egy év múlva megcsinálom az "A"-t ugye a 2 éves "A1"-es jogsimmal. De pár nap múlva kiderült, hogy ott is megszopatnak mert januártól felemelik a korhatárt. Ezért csak az a lehetőség maradt hogy amíg lehet meg csinálom az "Ak"-t, de azzal meg csak olyan motort vezethetek ami papíron 25Kw és egy 250-es már túl sok új élményt nem hiszem hogy tudna nyújtani.
azt tudtam,hogy fel akarják tolni a korlátlant 24-re,de reméltem ez nem teljesül be,de az,hogy 16 lesz a segédmotor!:O engem már nem érint a kismotor,de értelmetlen
Előző héten jelentkeztem A tanfolyamra A1el. Ma hív a nő hogy nem tudok menni mert a B jogsim nincs két éves, holott az A1 meg megvan. Mi köze van a B-nek az Ahoz? teljesen fel vagyok háborodva most akkor nem lehet jogsim mert nem két éves a B-m?
Ma volt az autós iskolába és azt a választ kaptam h nem lesz változás különbözeti vizsgával kapcsolatba!
Szóval szopás!
Eladó szeretett motorom CBR 600F PC 35 , hivatalosan vezethető A korl. jogsival, 25 kw os papírokkal. Érdeklődni
70/321-8316 délután vagy boradam91@gmail.com

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr
_600_f4_cbr_600_f4_25_kw_-6053082
Köszönöm
akkor ezennel le vagy hülyézve
A havernak is 30-at mondtak elsőre de mire végzett 60 lett belőle...
Köszi a választ Ducisbuzi
Az lesz...felhívok valamit, megkérdezem, hogy lehet-é így...és mennyibe kerülnének a dóógok..csak mondom megkérdezem...ha itt lehülyéznek akkor nem megyek tovább
bocsánat az A korlátozott 80-90 rugó nem a1-et akartam írni
mennyébeegymotorossuliba...

Szerintem nem így van... de nem is foglalkoztam a témával

lófaszjóska