Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy a tubóskompresszorosyoshisveztengelyeshangoltkipufogósfelfúrt1100asgiz
i egyenesen taschner szervizéből. Mer kell az erő
K5 GSXR 1000 a tuti nyerő befutó motor.
Szerintem a honda cbf600n 25kw-os papírral jó lehet kezdésnek (ha A2-es jogsi van) az ismerkedős szezon után meg ki lehet nyitni. Az egy nagyon kellemes karakterű, jól használható motor
Igazad lehet! Akkor max 5éves gépet 1,2M alatt mit ajánlanál?
Tudom, vannak, akik szerint mindegy, hogy rendesen talajt tudsz-e fogni a ládabbal a motorról. Nekem meg ez az egyik legfontosabb szempont.
Az X-ről nekem se ért le rendesen (kétoldalt teli talppal) a lábam, holott én 176 vagyok és asszem a lábam se rövid.
Első rendes motornak újat venni.. bátorság. Főleg hogy 2-3 éven belül úgyis le lesz cserélve nagyobbra vagy más stílusúra...valamint az elcsúszás, bukás kockázata is ekkor a legnagyobb. Csodálkoznék ha egy most majdnem két millás NC sokkal több lenne 3 évesen mint 1 milla.. szóval anyagilag nem biztos hogy olyan kellemes ez a történet.

Én pedig örülnék ha akár csak 172 magas lehetnék... aztán milyen motorom is van?
pl néztem a Ducati monstereket használtan /nem a legolcsóbb alkatrészre sőt épp fordítva/ de pl a monster 400 nagyon tetszik.
a bmw szép és nagyon tetsző csak már a 2mfölött van bőven... a honda nc700s és nc700x tetszik nagyon csak az x nagyobbnak tűnik és az 172mel nem hiszem hogy biztonságosan leérnék és kényelmes lenne a fel és leszállás. de ha tévedek nyugodtan mondjátok. Am ezért félek a magasságtól mert most egy 80as dt-m van és kivan emelve a hátulja nem tudom menyi lehet a ülés magasága de sokszor problémát okoz a fel és leszállás.
Sebaj, van új 500-as sorozat is a Hondánál (van rajtuk fogymérő ), ha az NC nem tetszene. A BMW is A2-re lőtte be a G650GS-t meg a Sertaot. Jó, ezt mondjuk újonnan meg nem venném, ahhoz túl van árazva.
A cb500, er5, gs500 trióból csak a gs vezethető A2-vel. A többi teljesítménye meghaladja a 35kw-t ha jól tudom.
a duke-t néztem az csak tavasz közepe... De addigra lenne meg max a jogsim is szóval pont belefért.
Nocsak, kapható már Duke390? Biztos bugi :)
Ez az Ak és az A2 úgy van, ahogy írjátok. Nálunk a járőrök tájékoztatást kaptak, hogy a két jogsi egyenértékű.

Azonban arról hallott-e valaki, hogy állítólag 2 év A2 jogsi után mégis van lehetőség nagy "A" jogsit szerezni különbözeti vizsgával?
és a jogosítvény megszerzéséhez, a vizsga dátumhoz mit írnak?
Köszi!
500e alatt cb500, er5, gs500
Új motort nem vennék max akkor ha nagyon nagyon hosszú távra terveznék vele.
De amúgy honda nc-sorozat ninja 300 vagy duke 390
Ui: Esetleg érdemes 1-2éves motort néznem 2mFt alatt?
Sziasztok! Két kérdésem lenne az A2jogival kapcsolatban.
Ha most tennétek le az A2-őt ti milyen motort vennétek 500eFt alatt?
Második kérdésem ugyan az az eset hogy A2 de új motor 2MFt alatt mit vennétek? A kritérium, könnyű kezelhetőség kis fogyasztás azért a 20kw+ legyen, túrázásra alkalmas. Esetleg szerpentinezni. Meg bízható olcsó fenntarthatóság. Persze az 172cm-es magasságomhoz kényelmes legyen.
Föleg, ha el akarja hagyni az ember az országot.
Miért lett lefojtva? Nem ismerem az előzményeket. Nem lehet neki húzni a gázt jobban vagy mi?

Látom szolnoki vagy. Közlekedési felügyeletnél csinálták?
Esetleg tudnál adni egy elérhetőséget, érdekelne hogy sikerült ezt megoldani, vagy ha ide írnád le nekem az is megfelelne teljesen.
Üdv.
? Én ebben nem vagyok biztos, de meg lehet próbálni. Szőrszálhasogatók mindig is lesznek az a 4000 forint meg nem olyan sok, jobb a béke! :)
gyakorlatilag pedig mindenkitől azt hallom,hogy elfogadják az ak-t 35kw-ig.
Elméletileg ez így nem igaz, mert az számít ami be van írva. Az pedig 25kw. Viszont át lehet íratni és ha átírják onnan 35kw.
Beszéltem autós oktatóval és az okmányirodát is felhívtam. Akinek AK 25kw jogsija van bármikor bemehet kérni az okmányirodába az A2 35kw bejegyzést ami 4000 forintba és néhány hét türelembe kerül míg az új jogsi megjön. A régit addíg visszaadják. +10kw az még is csak +10kw! :)