Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt azért csak nem... akkor az egy pofon lenne a szarnak, de keményen
Helló!
Én ma voltam, mondtam hogy mit akarok, nagyjából tudták hogy mit akarok :) Én voltam még az első(a helyi okmányirodában), úgyhogy közbe merült fel a probléma, hogy még a rendszerbe valami nem jó, mert A2-őt nem tudott választani, de az adatlapon rajta van a tájékoztatásban, hogy aki jan. 19 után csináltatja annak A2 lesz.
Mostmár csak várni kell:) Egyedül arra leszek kíváncsi, hogy lesz-e benne valami korlátozás, hogy Ak-ra vizsgáztam és marad a 25kW és csak a neve lesz A2-ő, vagy teljes A2 lesz.
Köszi a linket. Ezt már láttam. Sajnos nem az én pénztárcámnak való :) 1. 2 meg h azért ez erős lenne még szerintem
erről beszéltem
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cb_600_f_hornet_600_25_kw_
ak__a2_val_vezethet-6550934
hali 25kw-al tudok hornet 600-at, nagyon jó állapotút
Lenne egy 17Kw-os papírokkal rendelkező XJ 650 P-m eladó.
Valaki aki BIZTOS infót tud, legyen már kedves fel világosítani arról, hogy akkor jelenleg augusztusban 2 éves Akorl. jogsival teljes tanfolyam díjjal lehet-e menni Korlátlan jogsira vagy sem?

Vagy kérjek újat (A2-t) és akkor 2 év elteltével mehetek A-ra! Köszöntem :)
Sziasztok!
Valaki már becserélte A2-re az Ak jogsiját? Hogy ment a procedúra? :)
Üdv.
Tudtok 25 KW papíros Naked sv 650-t eladót?
Egy kis telefonalgatas utan (kb. 3 helyrol iranyitottak at a 4-hez, aki vmi official NKH-s arc volt) kiderult, hogy csak be kell menni okmanyirodaba jogsicsere szandekkal. Errol a dologrol meg sokan nem tudnak - nem csoda -, igy ha ertetlenkedne valaki, akkor lehet biztosra menni kerelem irasaval, amiben hivatkozol a hivatalos szovegre (kimasolod a Kozlonybol a szoveget meg leirod mit akarsz es helo). Szal elvileg ennyi. Majd ha hazamegyek az orszagba valamikor, megcsinaltatom es leirom mi volt
na az már egy kicsit mindenképp húzós "fojtás"... merész..
persze,de itt a konkrét eset egy 80kw-os motor 25ös papírral...
Csak első forgalomba helyezéskor lehet! Aztán van aki kiszedi,mindenki.Nálunk még nem mérik.
Jobbat lehet csinálni,rosszabbat nem.
Ez így nettó faszság, mert nem korlátozhatnak utólag a jogosan birtokolt és használt tulajdonod használatában ilyen mértékben.. mert ha nincs rá kategóriád akkor buktad a használatot is... arról nem is beszélve hogy egy rakás ténylegesen csökkentett teljesítményű 25 kW-os motor van az utakon. Ilyet biztos nem csinálnak... ha pedig mégis merészelnék, szerintem egy jó ügyvéddel simán támadható lenne (amennyiben nem nyitott motorról van amúgy szó)

Nyilván aki nyitott motorral jár de 25 kW-os papírokkal, az ilyenkor nem óbégathat.. mert az kicsit visszás
leírtam,hogy vizsga helyen voltam bent....
Vizsgáztató helyek mondták, NKH-nál mondták, vagy havernak az unokatesója? Ki mondta? Felhívtál valakit?
igen,én is meglepődtem,de eddig itt a környéken mindenki ugyanezt mondta.
Mi nem megoldható? Hogy leműszakiztasd a motorod érvényes papírokkal? Kutya sem fogja nézni, hogy mennyi a gyári adat. Legyen rendben minden, legyen forgalmi és mehet a vizsga.
ma is megkérdeztem 3 embert,mindhárom azt mondta,hogy valami változást történt január 1.-el és nem megoldható már... esetleg ha kpm-nél van valami ismerős.
Szerinted ha ez így lenne, lenne ennyi érvényes műszakis 25 kW-os motor? Gondolkozz....
Tegnap bementem egy vizsgaállomásra és azt mondták,ha pl papíron most 25kw-os egy motor és beviszed műszakira kötelesek átírni gyári adatra,igaz ez,vagy csak rossz helyen kérdezősködtem? :)
Teljesen jogos, igazad van!
Kapjál már a fejedhez

Minden akkora teljesítményű, amekkora a papírján van
Ha lenne fölösleges időd/pénzed, / hogy utánajárással a valósra javíttasd ki az adatokat / erre, akkor szívesen elfogadom
De miért akarnád átíratni hivatalosan a teljesítményét?
A kutya nem fogja nézni most már pláne hogy 25 kW vagy 35...
Az új forgalmit és törzskönyvet se adják ingyen, arról nem is beszélve hogy a gépjárműadód is emelkedik, később meg a vevőnek drágább lesz átíratni.. és az is lehet hogy a biztosítás is drágulni fog miatta...

Kell ez neked?