Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az enyimbe 21 kw van irva rendőrségen vate megkérdezte hogy mivan ha elkapnak akkor aztmondta csak a ccm-et nézik ha az jó mehetsz
Az én forgalmimba nincs beírva semmi a teljesítményhez mivel a magyar hatóságnak nincs teljesítményadata az SP-ről Szerencsére
Mer ezt a gépet azhiszem soha nem forgalmazták fojtott változatban
Úgyhogy király!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az én forgalmimba is 11kw van írva csak sjnos még annyi is a motor.
Bence erre csak annyit h akkor add el szépen a motort és vegyél egy rollert arra nem kell költeni semmit!!!!!!

Há öcsém ez nem a csórók játékszere a speed-motor erre költeni kell ám folyamatosan ha nem akarod h nagyon gyorsan szétessen alattad!!!!!!!!!!

Ez egy olyan dolog h megvenni könnyű de fenntartani nehéz.......
Nem kötelező ilyen motorral járni.......
és valójából hány KW???
Az enyémbe 11 KW van írva :)
Sziasztok!

lenne 1 olyan kérdésem ahozkhogy akinek van 125ccm-es RS-e hogy hallottam van bennük vagy 30 Le, de hány KW van írva a forgalmiba, mert elvileg "A1"-es jogsival csak 11KW-ig vezethető motor, és a 30Le az már nem 11KW!!!


A válaszokat előre is köszönöm!
28 ropi kb ja. Csak amig oda eljutsz addig megeszik 30-40 ezer forintnyi olajat Aztán kellenek a gumik stb stb... számolj vele h kell rá költeni.
igen,de a rendeltetésszerű használat melletti "értékre" gondoltam :D mondjuk abba is benne van hogy kicsit odapakolsz neki de ki az a hülye aki kinyir egy ilyen motort?
márha kibír annyit :D és nem akasztod :)
dehogy kell felújítani évente a motort ez hülyeség!20.000 km-enként kell felújítani és 10.000 km-enként dúgattyúcsere az utobbi állítolag megvan 28 000 HUF-ból,szóval ez hülyeség!!!l
Április 2-án Dunlop trophy..
van egy 321.000 ezerért azt nézted?
És télleg erről a versenyről hol lehet megtudni valamit?
Néztem, csak kérdeztem hátha van itt valakinek. Amúgy köszi
Mikor lessz verseny hungaroringen?
motor.hu-nézted már?
Van valakinek eladó Rs-e 5kiló alatt ?
Ez baromság, 125ccm-ben 125ccm es gépekkel mennek max. motogp-n is 125ccm es gépekkel mennek.. ez hülyeség, hogy 125-ben egyből polini meg malossi, ilyen nincs felejtsd el..
amúgy gyorsulási verseny vagy rendes verseny????
csá...
Mikor lesz verseny a Hungaroringen????helyszínen lehet nevezni??
amúgy 125ccm-be indulnak az ilyen polini 180 meg ilyen hengeres gépek??????
szóval, csak tuningolt gépek mennek vagy gyáriak is???
Lesz 125ös verseny a Hungaroringen. Több fordulós. jó lesz gyertek
én is megyek majd de még lesz egy műtétem.( motorosbaleset )
akkor vegyél 1 4t 250zxr-t és jó mocid lesz...mondjuk én aprilia párti vagyok,nekem 2 rx-em is van
sziasztok!én 17 éves vok és jövőre le akarom tenni az A korl.t jogsit.nézegettem az aprilia rs 125 öst csak nem tom megéri e megvenni mert hogy kétütemű és azt mondják kb évente fel kell újítani a motort.Tanácsokat szeretnék kérni.előre is köszi
Sziasztok!
tudnátok nekem mondani a 98as gyártmányú rs125 ösre? Minden érdekel, főleg az hogy mi a motor gyengélye . és hogy mennyibe kerülnek rá az idomok . előre is köszönöm