Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helo, na megint énvagyok. Úgy döntöttem h visszakötöm a külön olajzásomat(rotax 122) leszedtem azt a kis műanyag cuccot a bal oldalrol és rájöttem h bonyolultabb mint gondoltam :D Mikor a gázt huzom az a kis cucc faszán mozog, de hogyan tudnám kideríteni hogy jó-e? Valaki leírná nekem h mi ennek a menete h kiderítsem? Aztmondta a srác akitől vettem h jó volt csak kikötötte (A tartáj is rajtavolt, fullra bevolt vezetékezve), arra gondoltam h megfújom a slagot és ha huzom a gázt akkor kéne jönnie a levegőnek, ez ? Köszi előre is!
Peace
Màgnes feladatàt seggiti köbyebben mozgtsja ennyi.
Megkérdezhetem hogy ez így hogy müködhet jól? a behuzómágnesnél miért van ott a rugó?
Eladó rotax 123 power kopleten.jol müködö àllapotban.
aprilia mx hez is jo lenne? illetve mennyi lenne az ara?
Komplett elektromos power szett eladó, hibátlan állapotú és működésű
2 honapja vizsgáztatam regeltetem egy ugyanijen motort
az a lényeg irass bele a müszakin hihetö kilométert különben szivozni fognak a vámosok rendesen.. ( ha nem tudtál a vámosoknál nyilat koznod kell majd hony menyi van a motorba.....
Köszi az a baj ogy műszakira kellene és most így van benne 32km és az elég hihetetlen ugye nem tudom mennyire fognak szívózni
:D hallod megcsinaltam a kipifogot.. olyan geciszar hangja van nagyon halk lett. lehet csapok rola fel egy videot
ne fáradj má megrendeltem de azért kösz !
tompított kipufogó, lassú menet, kerülöd a fő utcát, és nem vagy többé seggfej a szomszédokkal hát ennyit tehetsz. Próba rendszám évi 140ért de legjobb ha veszel mellé 40ért egy robogót, és azzal jársz a bótba
kurt es berugotengely van. de berugokar nincs ahogy a kepen se szerepel.
ha erdekel igy is lefenykepezem holnap.
Ha lennenek papirjai hodd el mar reg rendszamosan nyomnam...
ejnyebejnye rendszám a vak is látja hogy 125ös. bekéri kpm ellenőrzésre.
Valaki aki 50-esként használ RX-et az találkozott már a rend éber őreivel? Igazoltatásra gondolok.
Sziasztok!

Rotax 122-be keresek powernyelvet!

Üdvözlettel
csá ! nekem is ijen mx van és kicsit nehéz vele ha elemet cserész minden törlödik a bal oldali gombot nyomogast ott napi és sima számláló váltakozik de ha ugyanaz a 2-ö akor se lepögy meg mert nekem is !
heló ! kene nekem berugotengely és kerugokar jó álapotu rotax 122 blokhoz valamint egy duda. tudnál küldeni közeli képet rola vagy roluk ? Bala004@freemail.hu kös :)
Hy ! Nem kéne valami Rx találkozó ? hegyoldalon
monjd ra egy arat amit megerne neked
nincs több kérdésem
Egyforma!
oké az előre utalás,küldtem mailt. még annyit hogy 122 vagy 123ról van a csavar?
Hello müszerfal mennyibe kerül rx-es?
beleprobaltam egy imbuszkulcsot es tokeletesen all benne, nincs szetnyalva a feje, de ha kell lefenykepezem azt a reszet is. magnes is ep rajta.
rx blokkbol valo.
de ha gondolod le is meregetem neked ha kell

tudsz utalni vagy utanvetesen akarnad? utalassal mehet 3ert.