Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Simàn lehet brembo is, az enyém például 95-utáni rotax 122-es blokkal, és 3 fajta nyereggel szerelték a hátulját . Nekem spec bremboval
Nem kevered az első nyereggel? Mert nekem az első Brembo, a hátsó Grimeca. Ha neked is Grimeca, akkor ez kell bele: link
Üdv. Megtudnatok nekem nézni hogy rx125 brembo hátsó féknyeregbe milyen fékpofa van mert szeretnék bele rendelni csak a kopottakat kidobtam
JA, és MAJDNEM elfelejtettem, van új videónk srácok, akit érdekel az lesse meg
VIDEÓ
Köszi.... :D Nemértem minek ír, ha nem nézi utána... :S
Amugy nincs valakinek szívócsonkja(görbe)? meg ti tesztek valamit a karbira ahol felfogatjátok a szívócsonkra(pl gumigyűrű), vagy csak jó erősen meghúzzátok a csavart? :O
Szia, lehet h hülyeség, de nem tudom. Mi a különbség a nicasilos és a furható hengerbe való dugók között? Gondolom nicasilos dugo nicasilos hengerbe stb , de miért van másik? Más az anyagminőségük?
Rotax122-Rotax123 dugattyú szett eladó.
Tartalma: dugattyú-csapszeg-zégerek-gyűrűk
Nicasilos és hüvelyes hengerhez egyaránt, minden méretben
Gyárival megegyező nagyon jó minőség!
Ára: 12.500Ft
érdeklődni emailon lehet:
atrally@gmail.com
Elvileg jónak kell lennie
És személy szerint szinte végig motoroztam az év végét
Sziasztok!
Qvára de nagyon meghaltunk! :((( Én már 3 hete nem vittem ki kb, a kurva defekt miatt, meg az ünnepi nyitvatartás miatt Csütörtökön megyek venni belsőt, és akkor gondoltam majd veszek egy gyertyát is, ami "normális" és rendesen illeszkedik rá a gyertyapipa és nem ázik be.
A kérdésem tehát az lenne, hogy ez jó lenne-e az RX-embe:
LINK
Köszi előre is!
Ja és ha még nem mondtam volna, akkor B.Ú.É.K.
aprilia alkatrészek eladó
af1 125 és tuareg pegaso alkatrészek is vannak jolly motor sport kipufogo is van dellorot karburátorok is nagy és kicsi is minden van rotax 123 hoz! sem amal gyujtás . tel:06307316232
Egy kis mókázás
Fogyasszátok egészséggel

http://youtu.be/CxVROJHiqBY
Ne foglalkozz vele, a móka mindenért kárpótol
Itt most is esik, mar toltom a kamerát
Köszi
Talán 10-15 percet, de párszor elmentem előtte, még a pörgést is felvette
Ti milyen karbi beállításokkal használjátok a gépet (főleg a tű típusa érdekel)?
Nekem most volt időm leszedni, kitakarítani a karbit, aztán összeírtam mi van benne:

VHSB34LD:
-főfúvóka: 155
-alapjárati fúvóka: 40
-szivató fúvóka: 60
-schubertű: K25, 2 rovátka
-kehelycső: DP266
-tűszelep: 300
-keverékcsavar: 1,5 fordulat
Zsír! Mifelénk tegnap este esett a hó, még maradt valamennyi de gondolkozom hogy kivigyem-e, nem szárad meg utána, aztán rozsdásodni fog mindenhol.
Ez fasza!
Uhh sokat kerested? :D Én is mennék a faszom erdőbe, csak tegnap bebasztam mint az albánszamár, meg 3 jára kaptam defektet 2 hónap és 200km alatt. De mia faszomért azt nemtudom :(((
esett tegnap a hó, így ma mennem kellett egyet.
íme egy apró szösszenet, plussz kamera elhagyása
http://youtu.be/uE9NJlmFBpc
eladnám alig használt FORMA TERRAIN MX krosszcsizmát... 20 000ft ért.. 41 es méretben bolti ára 45-50 000ft. 30 605 6883
Kellemes Karácsonyi ünnepeket kívánok minden kedves fórumozónak! :)
jobb a 9es. hideg miatt is, jobban tisztul, ez akkor jó ha pötyögsz, nem pályázol egyébként nekem is 10es van és jobb lenne a gyertyakép (mert most fekete és benzines) mert 7ezer alatt használom.
Nekem is br10eg van benne, és szereti
De miért ajánlod a 9 est(hideg miatt )? Gyári kiskönyvben 10 es van írva, most is az van benne.
9est vegyél. a gyertyapipára huzzál gumit tudod fontos a védekezés