Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok tegnap megjött az összes O gyürü az injektorhoz a befecskendezőhöz teflongyürű. Mindent kicseréltem beraktam egy uj gyertyát pöcre indult majd reggel hidegen megint nem indult beraktam még egy gyertyát megint pöcre indult. Szerintem a gyertyák szivatnak. Beszéltem az italmondoval azt mondták hogy a molini blokosok csak a championt szeretik vélemény?
Nyomásszabájzót kicseréltem
Nyomásszabályzó csere nem egy nagy költség,megérné kicserélni.A többi az húzós tétel forintban.
Van azért annak is már megfelelő dokumentációja, keresni kell.
Mondjuk aki nem jártas az elektromosságban annak kapásból a gyújtás adhat némi fejtörést meg fennkadást
Köszönöm átnézem.
Korábban már irtam hogy reggel nem akar indulni beköpi a gyertyát mahd kap egy uj gyertyát és megy. Melegen megint nehezebben indul. De felhuzza azért magát.
Mi a buktató?
Az nekem jó volt, csak már bánom, hogy belevágtam a zárásszögnöveléses kísérletbe. De a vége egy robogógyújtás lett.
És azóta azzal megy.
Esetleg hibakód van-e benn
Nem ördöglakat csak amibe már számítógép van az sok jót nem jelent 😁
Karbisra alakításnak neki se állj több buktatója is van és soha nem lesz tökéletes
levegő nyomás: 4,2-6Bar
üzemanyag nyomás: levegőnyomás+2,5Bar, megengedett tolerancia: +- 0,2Bar
A nyomásszabályozót fentről a benzin nyomja lefele, lentről a levegő tolja felfele, és az éppen aktuális fordulatszám dönti el, az éppen akkor szükséges üzemanyag nyomást
tudom, az elfüstölős maszek gyújtással
Én átépítettem (Piaggio blokkos) és azóta csak megy, és megy, és megy, és megy, és megy, és megy, és megy...
Egyedül a fogyasztásán lehet látni, hogy nem injektoros.
Nem is szeretném de borzasztó hogy nem találok egy embert aki ért hozzá!! Vicc Pécsen senki nem foglalkozik vele. Jómagam autószerelő vagyok igy magam probálom megoldani de kellenének mérési adatok. A neten mindenki csak vakargatja ezt a modelt ez tiszta vicc van benne 5 alkatrész nem lehet ez egy ördög lakat
NE építsd át karbisra SOHA nem lesz jó.
Sziasztok van valahol a neten egy korrekt adat tábla amin rajtavannak a Ditech 2004 es szervíz mérési adatai. Pl. Légkompreszor, ac pumpa, stb. Mert mindenhol mást irnak.
Egyszer már irtam ide hogy van egy injektoros betegágyam. Bár szinte új a motor 5000 km van benne. Nehezen tudom elképzelni hogy javíthatatlan. Már aszt is fontolgatom hogy átrakom karbisra de sehol nem találok egy normális videot vagy leirást hogy miket vegyek hozzá. Ha tudtok segíteni megköszönöm.
Sziasztok.
Aprilia SR 150-hez érdekelne főtengelyre varió távtartó.
Sajna a szerelő valahova elkutyulta, és külön nem találok Webshopba.
Esetleg valaki aki ilyet bontott?
Köszi előre is.
Üdv K.
Szia! Beraktam,tökéletesen működik . Gombra indul szépen vissza megy alapjáratra. Kösz a segítséget 🙂
Az egyikre mindenképp testet fog jelezni de lehet a másikra is mert legtöbb motoron a világításra vagyis a tekercsre van kötve azzal az árammal működik amivel a világítás is ha a teszt után jó akkor tedd be és használd
Szia! Akkor ne foglalkozzak azzal hogy letesteltet jelez a műszer? Ha jó a szívató a teszt után kössem be és elvileg kész? A képen látható a szívató csokia, erre mértem rá.
Ha jól emlékszek ezek nem akkuról mennek így csak járó motornál kap áramot a szívató egyik lába testen van másikon meg kapja a delejt de kipróbálás céljából ha adsz neki 12v-ot direktbe akkuról elég hamar el kell neki kezdeni melegedni és 2-3 perc alatt ki kell jönni a tűnek belőle
Köszönöm a választ piciz fékek kicserélve jó lett🙂
De most más gondom van 😀. Kitakarítottam a karbit , és mivel az autómata szívató nem ment gondoltam meglepem a karbimat és veszek egy újat🙂 Idáid úgy használtam hogy pöc röff indúlt az elején egy kicsit a gázt ráhuztam de tényleg hogy ne álljon le, majd egy kis idő után mintha beindulna a szívató szépen magasabb fordulat lett és egy kis idő után szépen kikapcsol és szépen ketyeg.Most mielőtt beraktam volna az újat gondoltam csak össze dugom a csatit gyújtás rá hogy lássam hogy kijön e áram alatt a tüske, de nem. Tudom nem azonnal jön, vártam. De nem jött. Gondoltam egyet rámértem a kijövő csatira hogy jön e ott áram , nem jött, utánna rámértem úgy hogy nem testel le valahol és sípolt hogy hogy de . Szóval a kérdés hogy gyújtáson vagy járó motornál mennyit kell mérni? És ha sípolt hogy le van testelve akkor esetleg keressem a hibát a szálaknál esetleg valahol ki van dörzsölődve? Köszönöm a választ!
Ferrodo-t szoktam használni vagy brembot ami puha az egyik se csikorog báár volt már nálam olyan robogó amibe tök mindegy volt mit tettem vagy 5 féle márkájú betét volt bele rendelve amik másik robogókba tökéltessen működtek abba a robogóba csikorgott mindegyik 😡
Sziasztok ! Segítsetek légyszíves. Fékpofákat akarok cserélni csak nem tudok eligazodni hogy melyiket. Az első képen a hátsó kerékhez valókat ajánja a másodikon az első kerékhez. Melyiket rendeljem? A lényeg hogy jó legyen ne nyikorogjon. Köszönöm a választ!
Hát ha a kormányon van a szívató kar valószínű bovden működteti általában akkor van szívatón bármi is ha a bovden ki van húzva
Kézi szívatós robogókon általában bal késznél van a szívató kar akkor van szívató állásba ha elnyomod balra, az asszonynak van egy yamaha bws-e az is kézi szívatós az se nagyon marad meg ráhúzott állásba rá kell húzni elindítani tartani egy kicsit aztán már lehet is visszanyomni