Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megtelt a pohár megy székesfehérvárra karbi átalakításra.
Mert azt megnéztem zár rendessen fel öntöttem benzinnel és tartja jól....persze kézbe kiszerelve
Át nézem srácok két ünnep között. A fejszelep az a dugatyú feletti nagy fém lap?
Én először nyomást mérnék, az a legegyszerűbb, ha jó, kár máson gondolkodni.
Van benn egy fejszelep az is zár rendesen?
Mindegy is. Legyen elég nyomás, mert ha kevesebb, nem úgy porlaszt.
A benzinest a youtuben látható módszerrel takarítsd ki, utána építsd össze, csak ne rakd a hengerfejre, aztán úgy indíts. Ott és akkor ködölnie kell.
Nekem legalábbis ez lett a megoldás anno.
OKsa megnézem . A légkompreszornak mi baja lehet ha keveset nyom? Szétszedtem a gyürü szép zár is a hengerbe a záró fémlapka jol zár kimostam az egészet féktisztítóval uj gumigyürüt taktam be. Mi tud ott szar lenni? Kényszermwghajtása van.
Vedd ki a benzinbefecskendezőt, tisztítsd meg úgy, hogy ha a hengeren kívül nézed, akkor olyan finom ködnek kell képződnie (megfelelő levegőnyomás mellett persze), hogy szinte alig kellene látni.
Ha nem így van, ott a baj.
A youtuben látsz megoldásokat.
Hát még utolsó próbálkozásképp egy benzin meg levegő nyomást mérni kellene mert a tünetek alapján olyan mintha valamelyik nem lenne megfelelő nekem inkább alacsony levegő nyomás lenne a tippem nem biztos, hogy sok benzint ad inkább olyan mintha nem lenne megfelelő levegő nyomás és nem beporlasztana csak beköpné egybe a kívánt mennyiséget normálisabb porlasztás nélkül 😲
Nincs szervizem de a környékből mindenki engem zaklat a nyűgjével legyen az robogó motoros háti permetező vagy bármi ami benzinnel üzemel 😂
Én is sajnálnám mert valos 5000 km van benne tiszta új a gép minden porcikája.
Igen morini blokkos.
Valoszinüleg sok benzint ad bert indítózás után tiszta benzin a gyertya. Uj gyertya be és simán szépen jár előfordul hogy leál magátol de addig egyenletes szép alapjárat van veszi a lapot is és ki is forog. Olyan csendes mint egy villanymotor. A baj hogy nincs itt Pécsen senki aki válalná. Azt mondják hogy a Molini blokkost nem lehet átalakítani karbisra.
Szétszedtem a kompreszort nem látok rajta semmi hibát egyszerü mehanika el sem tudom kébzelni mi baja lehet egy ilyennek. Ki lett vserélve a nyomásszabájzó gyárira. Ki cseréltem az összes 0 gyürüt, plusz a teflon gyürüt. A benzin nyomást még nem mértem meg...sajna nincs mivel de beszerzek egy méröt.
A 100 ezer csak fájdalmamban írtam nyilván sokkal többe van.
Meg akarnám csinálni.
Motor szervízed van mert el tudom juttatni a gépet bár hova
Az nem kell ennyiért sem.
Igaz, most a napokban ültem egy gyári karbis Morini-n, boltba járni meg dolgozni járni tulajdonképpen megfelelő.
Azt hiszem igen
Morini blokkos?
Annó én is 100-ér vettem az enyémet ugyanígy igaz kellett rá költeni kicsit de azóta 5 éve vagy mennyi teszi a dolgát hibamentesen kár hogy olyan messze vagy szívesen megnézném miért ilyen makacs az a motor 🙁
Sziasztok mindenkinek boldog karácsonyt. Sajnos ez a retek hálátlan motor még mindíg beköpi a gyertyát. 100 ezerért eladó
Megrendeltem a championt jelzem hétfőn az eredményt.
Addig is köszi mindent
Akkor az üzemanyag ellátás már tökéletes akkor ott tényleg gyújtás baj van vagyis akkor ezek szerint szarok a gyertyák
Ezek nekem beváltak
Denso U24ESR-N
Champion Rg6yc
Berakom ujként pöc röf...reggelre elfelejti hogy uj és slusszos lesz
Igen ugy ajánlota az a szerelő akit javasoltál a nyomásszabájzó vásárlásakkor ...valami kinai gyertya vettem belőle 3 at de 2.3 indítózást birnak. Veszek most championt. Viszont az O gyürü cserék óta csoda szép simán jár jól veszi a lapot. Csak ne állítsd le....
Azok a gyertyák amikkel nem indul hidegen azok újak?
Épp tegnap akartam javasolni az O gyűrű cseréket csak nem volt időm megírni de látom kicserélted nem tudom nekem piaggio blokkos van abban a gyári az ngk de engem is szívatott anno meg hamar megadták magukat most azt hiszem nekem is champion van benn már vagy 3 éve nem láttam a gyertyát teszi a dolgát