Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Test meg van, a tekercsen és a jeladón nem tudom, hogy mit kell mérni. Ki szeretném zárni, hogy a tekercsel, vagy a cdi-vel van baj, nincs az ismerősök között akitől tudnék kérni próbára alkatrészt.
Fehér a test
Piros a jeladó
Zöld a gyújtótekercs
Sziasztok! Aprilia SR 50 Factory 2011-es robogómon eltűnt a szikra. Gyertya jó, testeket átnéztem. A CDI-re piros-fehér-zöld vezeték megy, tud valaki segíteni, hogy melyiken mit kell mérni?
Sziasztok!

Lenne nekem egy 2006 -os Aprilia SR 50 DiTech típusú robogóm. Tökéletesen megy és húz de napokba elkezdett benne valami kattogni. Olyasmi hangja van mint egy dízel autónak. Sajnos itt szegeden senki nem hajlandó rá se nézni mert ditech. Esetleg találkozott már valaki hasonlóval problémával? Vagy tud valaki esetleg szakit aki egyátalán ránézne itt? Köszönöm!
Sziasztok! Adott egy újonnan vásárolt, 2017 Aprilia SR 50 R robogó, ami nemrég átlépte az 1200 futott km-t, emiatt a gyári fojtásokat el fogom távolítani, hogy dinamikusabb legyen, nagyobb végsebesség elérése mellett. Ahogy néztem a kipufogóban, a variátorban és a karburátornál (talán még az elektronikában is) vannak fojtások. Kérdésem, hogy mindezek eltávolítása után, mi a tapasztalat, hogy mekkora főfúvókát cseréljek a (Dell'Orto 17,5 PHVA) karburátorban? Esetleg még milyen egyéb beállitást, hangolást javasoltok? Egyelőre még nem tuningolnám a robogót. A válaszokat előre is, köszönöm!
Ha a bekarikázott részt leszeded és üzemanyagot találsz benne, akkor a nyomástartó lesz a probléma. Az alábbi hirdetést ajánlom figyelmedbe. https://auto.jofogas.hu/budapest/Aprilia__Gilera__Peugeot__Suzuki_Ditech_nyomastarto_nyomas_szabalyzo___65816824.htm
A kek levego injektort meg uj teflongyuruvel kell visszarakni ugy hogy rendesen tomitsen.
Be kell orazni es ki kell merni a kompreszor es benzinpumpa nyomasokat, valamelyik a 2 kozul nem jo. Ha sokat allt akkor benzinpumpa lesz a hiba.
Üdv Mindenkinek! Adott egy Arilia SR 50 Factory (Piaggio blokkos), összes O gyürü az injektorhoz a befecskendezőhöz cserélve- előtte legalább ment valahogy, 2T olaj cserélve, azóta beindul 2000 fordulaton jár, majd elmegy a fordulat, leáll, aztán vagy nem indul, vagy csak 1000 fordulaton pötyög- aztán áll meg. Új gyertya NGK CPR8E, de kormos volt kivételkor. Valakinek hasonló, és erre megoldás?
Meg türelem és még több műszaki érzék 😁
1 karburator biztos kell 🤣
sziasztok. meguntam hogy a ditech be valami folyton megadja magát. átszeretném alakítani karbisra, esetleg valaki tudja e mi kell ehhez pontosan?
Hello valaki meg tudna mondani kor sr ditechnek a hogomba csatlakozojaban miert csak 5 volt van vagy annyi kell legyen ? koszi
Menübe
2005 Sr factory , hogy tudom a szamlalot mérföldről , km re at allitani ? koszonom
Ez alatt mit értesz hogy sok az akku, és nem egészséges ha túl nagy?
Tippem lenne első körben gyertya ha utána is nehezebben indul akkor ránézni a vízhőfok jeladóra jó-e a értéke
A ditech-be nem 4Ah-s akku van hanem 7 vagy 9Ah-s most pontosan nem emlékszem
Kicsit sok az az akku 4 Ah a gyari max egy 5Ah az egeszseges szerintem az se jo ha tul nagy az akku, de inkabb tisztitsd meg alaposan a gyertyat.
Hali. Sr50 ditech. Garázsban tartom ennek ellenére reggelente kicsit nehezebben indul. Ha megyek vele utána már könnyen ripp ropp beindul. Úk aksi van benne 6.5 A. Esetleg tipp hogy mi is lehet a gond...?
Köszi a válaszokat !
Akkor első körben karbi alapos takarítás majd beállítás ha jó heppy ha nem akkor lehet tovább kutakodni
Karbis.
Passz én is úgy indulok eddig nem volt belőle probléma 😁
A 17es elvileg a variatort vedi vagy gaznal indulaskor