Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De most találtátok meg egymást, hogy egymás alá kommenteltetek mi?
hát én se tudom igazán mit akarok
azt tudom hogy megbántam hogy eladtam a tuncit
bár tudom hogy jó helyre került facen beszéltünk írta kint van
Minek azt veszed, ha még farigcsálni akarod? -30LE, meg +30kg. Miért nem jó a Tigris? Az adventure-t meg felejtsd el, az ocsmány szerintem.
van egy capo...és lenne egy rendhagyó kérdésem felé......ha megveszem tudunk é...egy kis pacit+++++ba bele tolnyi...mondjuk annyit mint a tunci...vagy egy Rsv-ben van
mit viszel oda ha már nincs pega?
köszi
szarjál rá ne is foglalkozz vele...
Lacika 70/389 64 86
ez egy született kis köcsög feltettem 2 hete 1 kérdést a hirös Ktm topikban...és azóta rám szált
biztos unatkozik, de már nagyon idegesítő
bocsánat a kellemetlenségekért nem hittem hogy ilyen aberáltak is vannak
pazi...mi is a szerelő száma abony?ha jól emlékszem köszi
te 1x-ű segfej azért írok ide 1x mert 2009-2013ig volt egy 2008-as tuncin/nem bankos kisköcsög/a másik fele írtam 1 kérdést a Ktm topikba.....asszem Szityyu ki is tért erre de azt se oly alpári-pofátlan módon mint ahogy te teszed szóval tünj a büdös picsába végre...kisköcsög
Ha ez nem elég világos elmondom szóban is...miközben belelépek arcocskádba asszem igy már elég világos a szitu még neked is te kis egyszerű pöcs ne a nyálad csorgazsd vegyél egy lepukkant biciglit...és tekerj el.......köszönöm mindenki nevében
na ezt jó hallani ennek örülök
Ezt már itthon is mondták! Szombaton mentem egy pár karikát!Az arcomon maradt a vigyor! Imádom!
Te tényleg beteg vagy de nem baj
Mondtam ,hogy a motorhoz motorért mindent! Sőt még sisakot is vettem hozzá!shoei gt air fekete ,piros
most nézem hogy még a szobát is képes voltál a motorhoz festeni?
itt lesd meg a megfelelő user manualban még a nyomatékot is megtalálod amivel meg kell húzni:

RSV Forum leírások!
NA jó...ELKÖSZÖNÖK mossmá SOKAGGYÁRA...és mossmá jáccatok tovább szépen...és NE velem foglalkozzatok gyerekek!:)

Sziasztok!:)
POPEJJ...vagy PUPÁK...VÁGOM hát...ezzel most AZT akartad kifejjezni hogy TE is egy nagy SPERMIUMhalmaz vagy...jólértem?:)
PARÍZER..neked ez az ÍMÉLnézegetés má TISZTA fóbijjává NŐTTE ki magát...de hogy megnyugoggyál...NÉZEGETEM...képzeld el...mert ekkora NAGYARCÚ csökött bandát még nem láttam...:)

HÁNYSZOR köszönnyek még el?:)
Na figyelj te makk fejű!Nézzük te mennyire tudsz követni és végleg el tűnni a p-be!Egy spermium37,5Mb dns információt tartalmaz!Eddig tiszta?TEHÁT:Ejakuláció során közel 1,587 Gb adat továbbítódik mintegy 3mp alatt!És még azt gondolnád(szerintem te nem) ,hogy a 4g szuper gyors...Ja ez neked pokolian sok információ ahhoz hogy lenyeld!És tépd már le rólunk magad!Vágod?
Nem hiszem el, hallod ne válaszoljatok neki azt várja a kis csíra hogy mikor jön a fiókjába egy mail hogy válasz érkezett valamelyik idióta hozzászólására... egyszerűen úgy nézzétek a fórumot mint ha nem is írna ide ez a kis nyomorult....
SZEvasz PUPÁK...hát még mindig RAJTAM rágódtok?:)

Nem találod az ÖSSZEFÜGGÉSEKET mi? Pedig NEM bonyolult...LACOSZKAhavercsitok akart venni szaré húgyé KÁTÉJJEMET...de aztán RÁGYÖT hogy KÁJJNE óccsó NIXKÁTÉJJEM...aztán meg elkezdett ITT TUJJONÓZNI...és ÉN meg VÉLETLENÜL bekukkantottam IDE...aztán ENNYI...

tucckövetni? Ennél ECCERŰBBEN má nem tudom LEÍRNI....:)
Azt hiszem már Z fórumban találkoztam vele.

de oda is csak bepofázott.

biztos 11,5 éves kispöcsű, kemény buzigyerek.
erre verik egymás kukiját a haverjával, hogy ő most mennyire keményen beírt.
Egyébként valaki tudja ,hogy mit is akart ktjjem itt igazán? Van aki ismeri esetleg? Mert számomra nem derült ki,hogy mit is akart ezekkel a vágány hozzá röfögésekkel!