Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már nem az a világ van, hogy mindenki javít mindent. Gondolom azért nem vállalta be, mert nincs meg hozzá a megfelelő speciális szerszáma, vagy pontos típusismerete. Autóknál sem javít már mindenki mindent. Nyilván teljesen más az angol meg a japán technika.
Köszi az alkatrész már megvan még a télen megrendeltem azért van félig szétszedve
Félig?
Ne állj meg félig.
Alkatrészt a worldoftriumphnal találsz.
Hát az kicsit messze van és már félig szétszedtem a gépet még az ősszel odáig meg nincs szívem elvinni.
Relatíve szopás csak akkor van ha nem tudod rájátszani a kuplung tengelyre a lánc meghajtót.Bár emlékeim szerint van alatta egy távtartó gyűrű.
Egy haynes manual nem rossz befektetés.

Esetleg ha nem akarsz vele dolgozni szigetbecsén a karácsonyi Zsolti megoldja.
Csak győrtől messze van.
Köszi megnéztem sokat segített így akkor szerintem könnyebb is szétszedni mint ahogy én gondoltam mert ahhoz kellett volna egy légkulcs.A srác azt mondta ő nem vállalja be én meg nem erőszakoskodtam bár így nekem kell kitanulni a szakmát .
Most néztem nem a triumphrat hanem a Triumph675.net.
Ha vársz kurvanagy felbontásban láthatod alulról.Az olajteknőt a te esetedben nem kell levenni a kipufogót sem.Simán csak belógatni a láncot.Ha tippelek.Ha nem tudod rájátszani csak akkor kell a teknőt és a kipufogót levenni.

http://www.triumph675.net/foru...
A kuplung alatt van a meghatólánc,kell egy új spec rugós alátét csak az angol könyvbeli nevét ismerem valami belleville meg a lánc.És egy kuplungdekli tömítés.
Ha ezt amiatt nem vállalja mert nem japán akkor inkább nem mondok semmit.
Otthon házilag cserélhető.
Én a vízpumpát kicseréltem a szervízkönv és a triumphrat képei alapján.
Ja és 675-ös street triple.
Semmi extra csak az olajszivattyú lánc megnyúlt és ki kell cserélni.Lehet még a blokkot sem kell bontani mert a kuplung felől cserélhető.
Melyik tipus?
Olyan közel van a japánhoz hogy rizzsel szokta enni a szakét.
Szóval aki japohoz szokott az simán megoldja.
Blokk szét-össze az igényel egy manualt.
De KB olyan mintha egy honda szerelőnek suzukit adnának a kezébe.
Mi a gond vele?
Ok azért köszi!
Sajnos nem ismerek olyat aki angol telivérrel foglalkozna.
Hogyne tegnap hétfő ma meg már péntek.
Srácok valaki mást tudtok még ajánlani?Sajnos csak Japán technikát vállal nekem meg triumph-om van.
Ma utolsó éjszaka, az azért javít kicsit a hangulaton.
Olyan bujkálós egyszer kisüt egyszer takarja a felhő.
Mi a helyzet arra felé?
Itt szakad az eső. Nagyon lehangoló. Mondjuk az is ami itt van.
Szia Zsótti!
Helló Pityu!
Szívesen!
Én nem, de egyik cimborám vele szervizeltet és nagyon elégedett a munkájával már évek óta.
Én is a Karcsit ajánlom, pont a héten viszem hozzá az enyémet.
Köszi!
Sziasztok!
Tudtok ajánlani nekem egy jó szerelőt Győr környékén?Nemrég költöztem ide és kellene egy megbízható szaki.Segítségeteket előre is köszönöm!