Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok köszi!
de pont piros kell?
Nyugodtan vigyed...nekem platós kisteherem van,gyakran szállítok így.A rendszám és a világítás látszik,a rakomány pedig túllóghat,ha jól tudom a plató felével.Piros rongyot rakjál a végére!
Ha belőttek akkor lehet kérni részletfizetésbe 6 hónapra lebontva, tudtommal.
Szerintetek jön csekk?
M0 szemből felüljáróról 3lábú, 80as v 100as helyen kb. 160-180 :(
Befékeztem, de tükörből nem láttam a túloldalra(hátra) is mérnek e.
Illetve ha csak szemből mért jogerős lehet ha rendőr külön felvételen vagy szemmel felirta a rendszámom? Sajna nemsokat láttam a tükörbül felfelé a felüljáróra)

Hogyha jön csekk mi most a részletfizetési szokás? Már 3éve nem fizettem akkor még havi ötezerrel lehetett kérni a csekkeeket...
Néztem 90-120-200e körüli tarifa lehet, ha fotóztak
van egy 2,5 méter hosszú 1 tengelyes utánfutóm
3 méter hosszú árut kellene szállítani rajta
mennyire szabályos ha le van nyitva a hátsó ajtó síkba és úgy van a cucc rajta?
a rendszám, világítás az ajtó alatt van egyedül a 3szög prizma van a hátsó ajtón
ellenben mivel a cucc egy kicsit túlér így "alatta" lesz a rendszám és a világítás
Én úgy tudom nem lehet annyira mozgatni a kamerát. Kalibrálni is kell.
Nekem ez lakott területen kívül volt. Az a vicces, hogy mentem be Debrecenbe és végig 100-110-zel mentem, csak van egy kis kanyargósabb szakasz és ott kicsit megtoltam. De nem 2 kilóra kell gondolni. Na mindegy, a lényeg, hogy ne jöjjön levél!
Ide is kiállni mérni... Kell a pénz a nagyoknak.... Akarom mondani ez a mi biztonságunkat szolgálja...
tuti megúsztad.

én 2x szaladtam bele lakott területen 70 felett szemből trafiba. nem kaptam csekket. Ha nem kocsiból mértek volna, akkor talán utánad tudott volna fordulni, de kocsiból tuti nem.
Igen, motorral voltam.
Reménykedem...
motorral volt?
akkor ha szemből mértek jó eséllyel megúsztad
Fasza! Akkor semmi előnyöm nincs azzal, hogy elől nincs rendszám.
automata a cucc
simán bemér amikor még egy kis folt vagy a képernyőn, utána folyamatosan veszi a videot
kapsz majd ilyen képeket:
Hali skacok!

Ma egy gyönyörű tűzpiros Fiestából csináltak profilképeket, szemből biztos hogy beleszaladtam. Viszont ahogy észrevettem lassítottam, mikor elhaladtam mellette már angyal voltam. A fényképész pihent a kocsiban, vagy aludt, ezt nem tudom, nem is érdekel. Az viszont igen, hogy ezért számíthatok levélre a fotósoktól?
evvel csak az a hiba ha egynek engednek akkor utána mind csinálja és nem csak néha hanem mindig(konkrétan nem pont erről a záróvonalas dologról van szó) utána jön hogy a csibészek meg ki is használják a dolgot, a "rendes"ember meg szív
inkább az elavult/béna szabályokon kellene változtatni, és persze az emberek gondolkozásán
asszem az izzókészlet mán nem is köll
...lehet. Most az egyszer tényleg igazad van, megadom
Kiraboltak talán egy postát és ezért volt az egész. Ez az ország hát igen... szerencsére nem szemétkedett pedig úgy látszik igaza volt.
Értelmezés....
El szabad haladni jobbról is, viszont kerékpárral CSAK jobbról.
vicc ez az ország... teljes útzár...mit kerestek?az ellopott milliárdokat? előre ment egy motoros...hú,a kurva életbe,nem szívta a kamionok füstjét a sorban 2órán át...micsoda agresszió! a rendszám jó szögben állt? izzókészlet volt? biztonsági öv? na húzzanak az anyjukba
ja, és jobbról nem is lehet elmenni, csak biciklivel. De ez ott van abban az idézetben is amit írtál.
..és majd a helyszínelő rendőr szerinted ott majd helyben lefotóz? vagy mi? lesz jobb dolga is, utánad menni biztos nem fog.
Van rajta renccám Jobbról nem tudtam volna előre menni mert természetesen minden autó lehúzódik a kamion meg elég széles és nem szeretnék mögötte állni órákat.
Legközelebb ilyen esetben egy íven megfordulsz, aztán csókolom.. no para.
Mondjuk átléphető.
Lényeg hogy a rendőr ne lássa.
Remélem megköszönted a rendőr Úrnak?!
Fogd fel úgy , hogy a záróvonal, ( a kettős főleg) egy fal!
NEM LÉPHETED ÁT! De illene ilyenkor a Kresz-könyvet tüzetesen tanulmányozni! Minden könyvesboltban van! Adnak is el belőle!