Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szóval akkor ha ő egy szerv...mondjuk egy fasz...akkor a dugásról se ír6...?
zsindex...
Ha mindenki tudja, hogy szerv mert saját maga ezt egyértelművé tette bármilyen módon akkor tulképp. az új szabály szerint egyáltalán nem nyilvánulhat meg a szerv munkájával, döntéseivel, szabályaival vagy bármi mással kapcsolatban ami érinti a szervet......és ne becsüld le a megfigyelést, többször bebizonyosodott, hogy a besúgók és megfigyelők országa vagyunk.
Na és amit ír, azt hogyan és ki dönti el és ugyan hogyan lehet ellenőrizni, hogy rendőrként vagy magánemberként (magánvéleményt) írta?
No, vége a fórumtárs rendőri segítségnek: link
Köszi a linket, de mint már vagy háromszor leírtam esetemben nincs bűncselekmény, csak szabálysértés. De tényleg kösz.
Szia !
A legroszabb eset, ha 8 napon túli, akkor bíróság DE ! ezt olvasd el:
http://www.kormanyhivatal.hu/d...

Engem a kivizsgáló rendőr hozott össze az ellenséggel (én törtem ).
Megbeszéltük, egy kézfogással rendeztük a dolgot és ment mindenki a dolgára. Így a kisöregnek nem vették el a jogsiját és még csak meg sem büntették.
Nálunk volt rá példa, hogy az erdészek enduroval jöttek. Havert nekiszorították a vadkerítésnek és jól megcsapták a száját. Tudták, hogy semmit nem tud csinálni. Vagy az acél sodrony mell magasságában. Ha nincs rajta protektor beszakad a mellkasa. De ez ezzel jár. Vagy mész pályán, vagy menekülsz. De szerintem semmiképp ne állj meg.
Szeva .Mi is motorozunk a prérin. Persze jogsi és papírok nélkül. Igazából ezekkel a gépekkel max cross pályán lehetne menni. Nemzeti parkban az erdész baszogat, a szántásban meg a rendőr, mezőőr meg a jobbágy. Mi is folyamatosan menekülünk, mert ha megfognak lefoglalják a motorodat, pénzbírsággal megajándekoz ami lehet akár három kiló is. Ha menekülés közben fog meg ,akkor a b kategóriás jogsit is bevonhatja. Bár elvileg nem kergethetne, mert élet veszélyes. De a fasz tudja. Szerintem ne állj meg, azért egy terep motorral, ha tudod kezelni akkor inkább c hang és menekülés.
Manapság már a valós dolgot sem merik kijelenteni szakvéleményben.
Hanem mellébeszélnek, enyhébbnek tűnő megfogalmazással írják le.
Ez meg hidd el, én naprakészebb vagyok.....sajnos.
Attól, hogy valamit még nem láttál még létezik...saját tapasztalat, majd ha véletlenül összefutunk elmesélem.
Az orvos hogyan tudja rábeszélni a robogóst, hogy szenvedjen 8 napon túl gyógyulót?
Ne vicceljünk tsanyi!
Az ügyvéd mit is csinál? Semmit..... Egy igazságügyi orvosszakértő fogja megvizsgálni a robogó zárójelentését, leleteit és a robogóst.
Aligha fog találni 8 napon túl gyógyulót, ha alapból nem kerül fel ilyesmi a balaeset utáni vizsgálat során. Bemondásra ilyet nem lehet "intézni". A bíróságon hiába hivatkoznak ilyesmire, ami nincs az nincs, mert nincs róla szakorvosi vélemény. Sőt ez hazugság (ezért sem fog ilyesmit írni egy orvos sem.... sokszor még a valós és nem kamu sérüléseket is enyhébbnek ítélik) így akár még a hazugságot állítót fogják elmarasztalni érte....
Pár hónap és pénz.... pár év is lehet, még akkor is, ha minden kétséget kizáróan bizonyítani tudja a 8 napon túl gyógyulót....ha meg eleve nincs, akkor pénz sincs. Csak bíróság megtévesztése....
Az ügyvéd valóban csinál valamit itt, elmondja ezt a robogósnak és lecsitítja, hogy ne érezze a "lottó nyereményt". De ilyen kamu dolgot el sem vállal valamire való ügyvéd.
Maradjunk a valóságnál és nem az urban legend kategóriában!
Nekem másfél év volt a végéig, de 8 napon túli volt ahol ugye kötelező a bíróság, itt ha nem lesz bíróság és Te elismered tehát nincs cicó egyik fél részéről sem akkor pár hónap míg az előadó eldönti.
Tévedni emberi dolog mondta a sündisznó.............!
Sajnos ezt nem tudom. Szerintem pár hét biztosan eltelik míg lesz valami fejlemény.
Azt nem tudod meddig tart míg valami határozat születik? Amúgy igen, az élet megy tovább.
Értem, akkor ez eddig tiszta ügynek látszik, erről az oldalról. Gondolom a rendőrség vizsgálódik majd és utána lesz döntés az eset elbírálásáról. Akkor nincs más hátra mint várni a fejleményeket, sokat ne rágódj rajta szerintem, hibáztál de az élet megy tovább.
Igen ismerem a lehetőségeket, de esetemben találkoztam a kórházban a másik féllel, tudom hogy semmi baja, nem volt törés csak karcolások. Akkor mentek hazafelé. Ő "csak" eldőlt, én estem nagyobbat, nekem egy ujjam törött el.
Szia!

A helyszínen még azt hittem semmi bajom, este már mentő vitt kórházba. Ezt nem ijesztésképpen írom, ez a valóság.
Sajnos ahogy lejjebb írták pillanatok alatt "túlivá" válhat remélhetőleg nem. Az SV-nek meg nem annyi, kissé sötéten látod még a dolgot, várj egy kicsit és kezd el összerakni.
Szia Sanyi. 8 napon belüli az tudom 100%-ra. Persze az sv-nek is annyi.
Ha 8 napon belüli lesz a robisnak akkor nagy eséllyel "csak" pénzbünti, de ha egy orvos rábeszéli (nem ritka főleg ha elmagyarázza, hogy milyen jól jár vele miközben azonnal ajánl egy erre szakosodott ügyvédet), hogy legyen valami 8 napon túli akkor pár hónap és pénz.
Szia. Persze, hogy okultam figyelmetlen voltam. Az eltiltás mértéke mennyi szokott lenni ilyen esetekben?
Szia!

Eltiltás, pénzbírság. Remélem okultál az esetből.

" Elsodortam egy robogóst, akinek nem lett baja, csak horzsolások. "
Akkor mégis csak lett sérülése vagy a horzsolás az nem számít annak? Az is 8 napon belül gyógyuló sérülésnek számít, gondolom. Saját esetemet írom le, elütött egy autó hátulról, a piros lámpánál várakoztam éppen. Repültem vagy jópár métert és a baleset után nem is gondoltam, hogy később kórházba kerülök emiatt. Én a helyedben fenntartásokkal kezelném a horzsolásokat.

Sajnos nap mint nap szenvedem el én is az előző jáművek vezetőinek az előírt távolság be nem tartása miatti félelmet.
Üdv. Szabálytalan előzés következményeképp balesetet okoztam. Elsodortam egy robogóst, akinek nem lett baja, csak horzsolások. Gyorsan nem hajtottam. Mire számíthatok, jogsit elveszik egy időre? 11 éve van jogsim (motorra 4 éve), soha nem volt még gyorshajtásom se, ja ez számít egyáltalán. Köszi.