Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

látom vágod! Boldog,Szerencsés Új Évet még1szer!
Hogy van ez a megyei matrica?
Motorra nincs kedvezmény, azért mégiscsak cca fél évet tudjuk használni a motorunkat
Ha jól emléxem a 10napos is kedvezményes az autóshoz képest
és akkor még nem is azt mondtam,mint a néger,mikor Steven Seagal lenyomta a "Törvényre törve" legelején...
Beléd is zsoltí65 kolléga! (a hosszú í-t a hosszú ó miatt kaptad )
A lófaxt?
Boldog Új évet Ginó kolléga!
én is bevezetném mind1ik anyjába.... persze ki fenntartással
Mindegy melyik a főlopó....ugyanúgy bevezetné bármelyik.
Én az anyukájukat szoktam emlegetni
egyszóval:geci fidesz!
Az a baj, hogy nem tudom melyikre vegyek matricát, mert egyedül motorozni szoktam, de ha a családdal megyek, akkor kocsival, ha kisebb árút hozok, akkor kisbusszal, ha nagyobbat akkor pedig kis teher autóval az összesre mégsem vehetek a tetű anyukat ausztriában 23000 Ft a matrica és több is van belőle, csak ők nem stadionokat építenek belőle.
Azt az évi 5 rugót mindenki ki fogja fizetni
Senki nem akar araszolgatni a belvárosban. Persze mindíg nagyon nagy a felháborodás ha új adót vezetnek be én is anyázok. De majd ez a láng nélküli füst hamar elszál
Érdekes akkor senki nem lázadozott, amikor a nyári autópályás egynapos matricát eltörölték? akkor sem amikor a 4 napostat 1500 ft-ért? Most 2980 ft 10 napos a minimum egy ideje szót nem ejtettek róla a nagy tömegek. Mikor általában egy, max 2 napra használom az autópályákat én azon éves szinten több tízezret bukok Fontolgatom is januártól váltok éveset 40 párezerért aszt jónapot.
Azt meg már ne is említsem, hogy európában kevés az az ország ahol olcsóbb az autópálya használat, mint nálunk bár erről nemzetközizős fórumozósok biztos többet tudnak
mennyivel egyszerűbb lett volna ha mondjuk minden 2. km fizetős csak, de az mindenhol. akkor mondhatnák hogy a fele ingyenes maradt
idióták
múltkor szó volt valamelyik topicban a fizetős részekről.itt a hivatalos verzió.
Sajnos én nem tudok ilyen szépeket írni a rendőrségről. Az öcsém simsonját ellopták és kb 2 év múlva az egyik kollégánk jött vele dolgozni, persze ő pénzért vette, öcsém bement a rendőrségre feljelentést tenni, erre persze elzavarták azzal az indokkal, hogy adja bíróságra, lényege az hogy utána lehetett volna nézni könnyűszerrel, hogy ki volt a tolvaj, csak azt nem lehet trafpaxos autóból elintézni, meg pénz sem folyna be. Tőlem is elloptak egy transportert egy kis nyomozás után kaptunk egy fülest, amit megosztottam a nyomozókkal is de kiszállás az nem volt, fél év múlva kb 500 m-re a halastóból lett kihúzva totálkárosan, úgy hogy nagyon tisztelem és becsülöm a rendőröket.
Mesélek egy kedves kis történetet az autóban való mérésből. 37-es számú főúton történt tavasszal, még a felújítás előtt. Olyan 30 km szakaszon végig rakva 60-assal az út rossz minősége miatt. Jelzem indokoltam. Csendes vasárnap délután igyekszem hazafelé, szokásostól sokkal lassabban... Hátranézve azt látom, hogy ninós skoda yeti 3 m-re jön mögöttem. Nézem az órát kerek 60. Itt már rosszat sejtettem. Legalább 3 X megvillantottam a féklámpát, de nem hatotta meg a rendőrautót. Majd olyan 5 km követés után megelőzött. Vajon mit láttam? Egy ember vezet egy meg jobb hátulról kezelte a "készüléket". Az már mellékes, hogy hogyan előzött, ha én mentem 60-al és neki nem volt semmi jelzés. Máskülönben nem akadnék fenn ezen, de azt hiszem ez az adott szituációban megérthető lenne.
Pohi! Nálatok több ezer kamerát szereltek abba a szerencsétlen Opelbe? A miénkbe csak egyet és azóta is tolásra indul!
Nem készül ilyen esetekben jegyzőkönyv. Max. egy rk lap nyilatkozattal, hogy elismered e a szabálysértést. Nem írod alá, te döntésed, viszont akkor a szabálysértési előadó nem tudja figyelembe venni a nyilatkozatodat az eljárás során. Fényképet én készítenék, ha ilyen miatt akarnék feljelenteni valakit és elküldeni az NKH-hoz műszaki felülvizsgálatra.
Üdv!
Előre is sajnálom hogy kicsit eltérek a gyorshajtás témájától, de érdekelne hogy mi a bevált eljárás hangos vagy papírokkal nem rendelkező kipufogók esetén. Elveszik e a forgalmit és elküldik e a motort szigorított műszakira ha valami nem stimmel? Mi van akkor ha a motoros nem írja alá a jegyzőkönyvet vagy akadékoskodik, és készül e fénykép a kipufogóról?
Opelbe szerelt több 1000 db. kamera nem megy, nincs meg a jogszabályi háttér hozzá. Parádés beszerzés -
Amúgy van trafi ami menet közben is mér. A mi fáma III-sunk is képes rá, csak nincs erőltetve. Autópályán jobban használják ezt az üzemmódot.
Húúú de kapsz öcsém, csak gyere a tárgyalásaimra
Lòvét
Nem Jo ha vàrakozol,hanem gyüjtsd a love,én,is igy teszek.basszàk Meg!