Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi :) és miképp jövök rá, hogy melyik az? idomokat leszedtem, most rálátok arra a dobozra, amiből kijön a gyertya kábel(asszem ez a trafó). a gyújtásoldali deknit is leszedtem, de igazából nem tudom kéne- e ott valami rendeleneset felismernem... vagy cseréljem mindkettőt, és kész? csak úgy kétszer annyiba is kerül... :/ :)
http://olx.hu/hirdetes/honda-n...

eladó várt motorom
érdeklődni a linken látható telefonszámon
túlmelegszik a trafó, vagy alaplapi probléma
Hali! segítséget szeretnék kérni...
megpróbálom a lehető legpontosabban leírni a hibajelenséget: nsr 125r 92-es darab, nagyjából 200km-erel ezelőtt az egyik lámpánál, a fordulatszámmérő 0-ra esett, a motor pedig nagyjából másodpercenként 2x gyújtott, de nem állt le. mikor gázt húztam, "lehörgött" és megállt. félretoltam az útról, indítóztam, újra járt széepn. hazajöttem (nagyjából 25 km-er) gond nélkül. tegnap indultam a balatonra kis kerülővel (Zirc-Csesznek között nagyszerű ívek vannak, és jó az út is) úgy 50km-er után olyan 4ezres fordulaton voltam 6.-ban, amikor megint 0-ra esett a fordulatszámmérő, és a motor szaggatott gyújtással rángatott. bekuplungoltam, megálltam, a motor nem állt le, de ismét alig tartotta magát életben (olyan hangja van, mintha másodpercenként kb 2x gyújtana, de akkor jó nagyot, elégeti gondolom a felgyülemlett anyagot) gáz húzásra lehörög. megvártam, míg motoros társam észreveszi, hogy leálltam, és visszatér hozzám, így kb másfél perc múlva, mikor elmondtam neki, mi a gond, újra indítóztam, és a motor megint szépen jár alapjáraton, tovább indultunk hát (balga módon) innentől egyre gyakrabban csinálta. veszprémbe érve, már 5ezres fordulat alá esve egyből előjött a hiba jelensége, és egybőli indítózásra ugyanúgy fordulatszám 0, illetve 2gyújtás/másodperc, viszont, ha vártunk egy 10 percet, kicsit hűlt a motor, akkor szépen indult, járt az alapjárat, ment a motor minden fordulaton, egy rövid ideig. Siófok környékén már olyan rossz volt a helyzet, hogy ha bemelegedett a motor, akkor csak 5-6 ezer között ment normálisan, felette szaggatott a gyújtás, amíg vissza nem lassult 6ezer alá, illetve alatta leesett a fordulatszámmérő. ha visszateszem egy sebességet, hogy a fordulat újra 5-6 ezer között legyen, akkor jár tovább szépen. a hazaúton tehát 5-6 ezer között mentem, és ha lámpánál meg kellett állni, akkor félre húzódtam, vártam úgy 15 percet, akkor szépen indult, járt minden tartományban 1-2 km-ert, utána pedig megint nem engedhettem 5-6 ezer alá, vagy fölé.
gondolom gyújtás probléma lehet, de nem tudom mi lehet a cserés alkatrész Segítseteeeeeek köszi
helló NTN 8q-nk 24x36x14-es csapágyat hol kapok, csak márka szerviz ?
kőszőnőm
Univerzális indexrelé, olcsóbb is, 3 lábú is jó hozzá.
Sziasztok

JC22-es típushoz keresek indexrelét, idomot, tankot. Ha bárki rendelkezik bármelyikkel ami eladó, vagy esetleg ismer valakit aki bont egyet szóljon
Előre is ksözönöm
fastfire@hotmail.com
Honda márkaszerviz, és talán tudnak rendelni gyárit. Vidd be a forgalmid és majd segítenek.
igen!
szerintem egyformának kell lennie.
JC20-as és JC22-es önindítója megegyezik?
Kitekered a légtelenítő csavart és pumpálod a fékpedált/kart.
Csavar helyére rakj be egy vékony csövet, ne legyen minden tiszta fékolaj. :)
mért kell légteleníteni?
mit csináltál vele?
Hali.Ha valakinek van egy eladó 125-ös henger ne titkolja:)
vagy egy 180-as malossiba való dugója:)
hali nsr125 lenne szó hogy lehet a hátsó féket légteleniteni
...Csak leskelődnek... :)
Részünkről nincs nagy élet... Az "újoncok" meg birtokolják a fórumot ...
A "veteránok" megint eltűntek!
Helló valaki tudna segíteni , hogy az első telóba honnan tudok zégergyűrűt szerezni, vagy esetleg mi a mérete vagy száma vagy valami ?
Csak egy kis kopás.
Milyen hibát tapasztaltál vele?
Valakinek van egy eladó önindítója?
Sziasztok.

Azt tudja-e valaki, hogy az NSR polini hengere passzol-e a gyári hengerfej ?
Elöl 100/80-17, hátul 130/70-17 a gyári méret. Előre 110/70-est vettem, szerintem sokkal jobb lett tőle a motor, de hátul inkább marad a gyári méret.
ha jól emlékszem 130/80 a gyári és Én úgy tudom hogy úgymond egy számmal lehet nagyobb a gumi de a legjobb természetesen a gyári. De két számmal már semmi esetre sem lehet nagyobb nekem amikor NSR-em volt 150-es hátsó gumival vettem valami borzalmas volt kanyarba nem akarta befordulni ha meg már döntöttem a kanyarba folyamatosan be akart dőlni. vettem rá 130-ast és nagyon jó lett vele, lehetett kanyarogni rendesen. De egy gumist ha megkérdezel biztos elmondja mit miért is kell.