Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztosan van Wifi
Csak mert eddig nem írtál, és mi leragadtunk ott, hogy be kell menned egy kis időre... :)
Most simán ment minden vagy van neted bent? :)))
Nagyon sok 400-ast hoztak be van hozzájuk szinte minden bontva.
Köszi.A 400-as hirtelen ötletként jött,600-ast szeretnék vagy Vfr-t.A Te Vfr-d jól muzsikál?Normál használatnál mennyit fogyaszt?
400-ast ne vegyél, mindegyik japán belpiacos motor ezért nagyon drága hozzá minden alkatrész meg nem is olyan egyszerű beszerezni.
600-assal jobban jársz mert van belőle sok bontott cucc.
fogyasztása ugyan annyi mindegyiknek, csak az adózás meg a biztosítás több a 600-asra egy kicsivel.
de inkáb vegyél egy jó VFR-t.
Lehet, hogy mégsincs itt neki elég hely... :)
Csak vicceltem... :)
lehet beszorult a jó ember
hát a tulaj döntése lesz ez, de nem válna meg tőle. pedig most egy kilós tétel a motor ráncbaszedése

A ZX6 ha nagyon útban van, akkor lehet hogy van neki itt egy hely :)
Szellemmel mi lehet? Csak nem beszippantották a Markóban? :)))
Haliii!
Hát tanulok egy évet még, technikum. Maszekolok, meg van egy szétpusztított zx6 a gondjaimra bízva, és azt szenvedem. Meg ugye a hondám. Mellette suli, haverok bizbaszjai.
ZZR 600 az álom de ez egy 400-as lett volna.A másik álom pedig VFR. Valamelyik majd csak sikerül jövőre.
mit akarsz venni?
petku racing
magyar gyártmány, olcsó és jó.
Nem is érdekel, legyen boldog a pénzével!Csak tudod hiányzik a motorozás.Na de jövőre hátha tudok fiatalabbat venni.Addig meg nézelődök,olvasgatok,infót gyűjtögetek több típusról.
Szia Marci!
De régen szóltál már hozzánk! :)
Helyzet? Meló? Motorok?

Nem gyújtottam fel semmit, csak most csúszik az átírás, és ez dühít. Szeretem, ha az autóim papírjai teljesen rendben vannak. :)
A motort sajnálom, nem volt korrekt az eladó, nem is igazi motoros! Biztos úgy volt vele, hogy aki előbb viszi a pénzt, azé a motor. Nem tartotta magát ahhoz, amiben megegyeztetek, úgyhogy ne is bánd!
Majd lesz még jobb vétel, mint ez! :)
Sehhhovvva! Keress valakit aki épít neked megfelelőt olcsóbban, úgy hogy még azt is figyelembe veszi hogy te mit szeretnél.
Sziasztok! :) 2001-es Nsr-hez milyen tuning kipufogót ajánlotok? Esetleg valaki tudna linkelni is
Te meg az idegesség a 2 különböző dolog .Mit gyújtottál fel?
Na de viccet félretéve ,ez cumi rendesen.Amúgy is lassan őrölnek az okmányirodák malmai.A nyáron tapasztaltam én is,2 hónap alatt pótoltak egy elveszett törzskönyvet .
Én is cumiztam ezzel a motorvétellel egy kicsit,már kezdtem beleélni magam,hogy még az idén motorozhatok újra de sajna nem .Na mindegy majd jövőre hátha sikerül.Neked meg csak sikerül hamar átíratni ah a régi tulaj is úgy akarja!
Én sem megyek motort venni. Tegnap megbeszéltem a tulajjal hogy ma megyek megnézni és lefoglalni de hívott most hogy ne menjek mert úgy néz ki megy érte egy srác aki látatlanban megveszi
Leskelődünk...
Magam részéről kicsit szarul telt ez a hét, nem lennék jó társaság. :)
Múlt héten vettem egy autót, de nem tudom még átíratni. A vásárlás előtt néhány perccel felhívtam a Központi Okmányirodát, gondolván, hogy ott felkészült emberek vannak, akik segítenek és bátran megvehetem az autót úgy, hogy annak a törzskönyvét nem találta a tulaj. A telefonban azt mondta a hölgy, hogy semmi baj, gond nélkül át fogom tudni íratni, csak az adás-vételi szerződés "Megjegyzés" rovatában tüntessük fel, hogy a törzskönyv nem került átadásra. Meg is történt, elhoztam az autót, megkötöttem a biztosítást, elvittem eredetiség vizsgálatra is. Minden sima ügy eddig. Okmányirodában időpontra érkeztem, ahol mondta az ablak mögött ülő nő, hogy ez nem jó, mert az eladó még nem jelentette le az elvesztést... Úgyhogy csöcs, nem is nagyon voltam ideges, ismertek...
Hívtam az eladót, hogy azonnal intézze a lejelentést. Persze pénteken már nem tudott semmit intézni... a Tegnapi napom pedig javarészt azzal telt, hogy jobb belátásra, gyorsabb ügyintézésre bírjam az eladót. Úgyhogy majd holnap meglátjuk...
Remélem nektek jobban telt az elmúlt hét. :)
Veteránok megint elbújtatok?
Sziasztok érdeklődnék hogy az nsr fordulatszám mérője honnan veszi a jelet? tehát rá lehetne kötni másik motorra is? válaszokat köszönöm Üdv!
képek a vázról.
Hali! van egy eladó Honda NSR JC20 as vázam rendszámmal forgalmival, ha valakit érdekel itt a számom: 06 30 372 9822!