Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki tudna küldeni egy minőségi (scannelt) képet a CBF250es elektronikus rajzáról?
A kuplung kar mellett van egy hagyományos, bowdenes szívató. Úgy vettem észre, hogy meleg napokon (átlag 20 fok felett) ha reggel leállok a melóhelyen, akkor délután nem kell (bár nem sértődik meg a dúsabb keveréstől) de gy pár nap után szerintem megkívánja a szívatós indulást - illetve még nem próbáltam nélküle. Ilyenkor viszont -

Pöcc - röffffff.....................
Ezen a mocin még nem automatizálták a szivatót?.... Egyébként 1-2 nap állás után, nyári időben beindul szivató nélkül is, vagy muszáj a szivató?
Szia!Gond nélkül,nekem is 180-as Diablo van fennt a 600-ason....
Nem akarok offolni, de
-nincs is felinstallálva az MSN,
-Amikor fent volt, akkor sem ezzel a címmel...
Néha felnézhetsz MSN-re, mert már felvettelek :D
hali!kérdezném vettem 600cbr1998 rámegy e a 180/55/17gumi?aki tudja irjon már!
Ritkán vagyok fent, a profilomban benne van az emailcímem...
Esetleg MSN?:)
Sziasztok

Egy ismerősöm kérdezné hogy a CBF1000 re fel lehet e tenni a hátsó 160-as gumi helyett 180 as méretűt?
És ha igen nem e befojásolja az integrált fékrendszert?

Köszi
Szia! Szerintem nem is olyan drága... Amikor vettem, a bótos' azt mondta, hogy év 10% a reális amortizációja. 1 milla körüli bruttó vételárnál számolva, könnyű kiszámolni a valós értékét - más kérdés, hogy 500 felett nehéz kiszállni belőle, akár mikori is.
Aki kipróbálja - és megtartja, megszereti. A vége 130 körül van, de alattam - 95 kiló - kín kivárni, amit odahúzásnál szeret az a 120, addig dinamikus, 110-zel 7500 fordulatnál meg kimegy a világból - ezt szereti és itt 3 -3,5 az átlagfogyasztás.
Az enyém 2005 augusztusi, jelenleg 26000 Km van benne. Soha semmi hibája nem volt, minden tavasszal (ha kellet - ha nem) olajcserével kezdte az évet, vezetett szervízkönyves, a 4. éves vizsgájára kapott egy komplett lánc és gumi szettet, korábban egy közép sztendert meg egy plexit - egyébként gyári.
Minden évben elkap a láz, hogy nagyobbra cserélem, párszor el is akartam adni de fillérekért nem adtam, annál többet ért nekem. Jóformán csak munkábajárásra használom - és csak szép időben szóval szerethető egy jószág.
Ha van konkrét kérdésed, szívesen válaszolok.
Helló. Mostanság egyre jobban érdekel a CBF250, viszont elég drága. Egy 2008as, 17000km-el, jó állapotban élvő motor 530000 Forint? Egy kis infó?.... Romlik-e, mennyi a max km/h, vagy egyéb érvek, és ellenérvek?
Köszi, de már nincs meg a motor!
Nekem van egy nagyon szép plexim átadó, ha érdekel, alig volt motoron.
Kb. 10-15 fokkal tér el a két dobnál a leömlő csatlakozóidom szöge.
A 600 as nak kisebb átmérőjű kb 5 mm-rel a csatlakozó része.
Nekem van egy szép 600 as dobom eladó 6400 km volt fenn.
A bukócsövet a Sima Team készítette (www.simateam.hu), melyet úgy terveztek, hogy a szélessége állítható legyen, így keskenyebbre is készíthető. Az alsó bekötés a középállvány rögzítését használja, így a kettő nem megy egyszerre.
Nagyon klafa lett a bukócső , fabrikálsz nekem is ha arról lenne szó?
Sziasztok!

Keresek törött vagy karambolos Honda cbf 250-es mocit.
2006-2007 évjárat érdekelne.Ha tudtok segítsetek.
Köszönöm.
E-mail címem?jamie63@freestart.hu
Sziasztok!

Bukócsövet szerettem volna Honda CBF 250-es motoromra, de először falakba ütköztem. Ezután ezen a fórumon találtam egy házilag készült bukócsővet fényképpel együtt, melyet jó kiindulási alapnak tartottam. Az ötlet után sok szerencsével végül kész lett a bukócsövem, melyet a képen meg is nézhettek.

Üdv. Puhos
Hali!
- MO-FA-KER (Nagykőrösi, Vasgereben) sarka. Emeletes ház aljában van az üzlet kb2300,-ft /66-67cm/széles kell rá, 22mm-es átmérőjű.
-KELOMOTOR kb 2700,-ft /Pesti út vagy belváros István utca/
Sziasztok!

Erről vélemények, tapasztalatok:
http://viewitem.eim.ebay.hu/DI...
Minőségben a gyárihoz? A gyári 43 kb a Karasnától. Mennyit visz el egy lánc "valójában"? (tudom h motorozási stílustól is függ, de egy tól-ig értéket, ha valaki tudna mondani)

Üdv!
Sziasztok!

Olcsón kormányt hol lehet kapni a mocihoz?
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy van e különbség a CBF500 és a CBF600 kipufogója között? Felfogatás és külső méretek szemre nem különböznek, kérdés hogy belül mi a helyzet.

Előre is köszönöm
sztem kiírtam... Viccesen lenne hogy az összes konkurens kisgép topicjába kiírtam volna, a GS 500-ba meg nem
helyett ,