Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Inkább tegyél be a helyére más,de sokkal fontosabb dolgot! Olyat mint gyors kötöző,erős ragszalag,szigetelőszalag,vékony legalább két méter hosszú benzincső,stb.stb
Én ebayen vettem
Köszi! Nap közben felhívom.
Szia csima, a dobot nem lehet orvosolni az enyém se tökéletes,a szerszámos készletbe pedig nincsenek különleges kulcsok de van egy speciális körmös kulcs van ezzel lehet áitani a hátsó rugó előfeszitését ha jól tudom ,Bajaí bóntosnál lehet hogy van kérdezd meg 06306258400
A teljesség igénye miatt szeretném beletenni a szerszám készlet.
Találtam a kepesmotoron egy pár akra dobot. A kép a lapján nem fest rosszul.
Esetleg valakinek egy ilyen univerzális, kulcsnélküli tankbetöltő?
Gyári dob nem igazán javítható!
Gyári szerszámkészlet minek? Nem sokat ér! No meg egyébként is,minek szerszám egy Hondához?
Sziasztok!

Eladók a képeken látható XX alkatrészek. Állítható fék- , kuplung kar és oldaltámasz talp.
Ár: 30000 Ft + posta
Sziasztok!
Novemberben vettem meg a vasat. Elég gazdátlan volt. Műszakilag már rendbe hoztam, de esztétikailag és extrák tekintetében hagy még némi kívánnivalót maga után.
Eldölés következtében a kipufogódob kicsit meghorpadt és megkarcolódott. Ezt lehet orvosolni vagy ívesen javítható? Gondolkozom szolídabb sportdobon is...
Nincs meg a gyári szerámkészlet sem. Erre volna valami ötletek?
De neki csak oldal dobozai,voltak!
Én nem tudom az enyém tuti ziher hogy nem eredeti. Annyira nem hogy nekem a hátsó doboz trepni nem is közvetlenül a motorra van rögzítve hanem az oldal dobozok konzoljára meg rá. Azonban úgy tart a cövek. Azt mondja hogy ... várjatok. ... Rögzítési pont van a kapaszkodó két csavarján meg a kipufogó felfogatási csavarjánál meg a két fél a rendszám tábla felett össze van vasazva és a kapaszkodó alá is van készítve egy extra lemez ami a két két csavart összeköti pluszba. Erre jön rá a hátsó doboz trepnije egy konzollal de abban is van vagy 6-8 csavar. Kicsit így széles lesz meg magas a doboz rendszer de nagyon stabilan áll. A Monokey-es Givi dobozok is segítenek rajta mert kifejezetten stabilak pedig nem valami újak., de jók és jó nagyok is.
Szerintem ez sem a gyári de Jose régi motorja képét tudnám bevágni
Az mindegy! A lényeg hogy gyenge!
Nem bántotál meg messi1100xx én csak mintának raktam fel,de igazad van nem túl szép de nekem nagyon bevált
Vagy a szeme?
Teeeeeeeee! ilyeneket ne tegyél! Itt többünknek gyenge a szíve!
Semmi gond!
Bocsi nem akartalak megbántani, de szakmai ártalom ha a nem megfelelő az esztétikát egyből észre veszem. Az a lényeg, hogy neked jó. És irtam ettől csak jobbat ha lehet és ezt az esztétikára gondoltam.
Ezt az XX-et nem szeretném eladni
Ja fére olvastam bocs
De van motorom. A konzol nincs már motoroN
Nincs már motorod ?eladtad na neeeee
Na ha már itt tartunk, eladó 3 dobozos, nem gyári doboztartó rendszer XX-hez. Nincs már motoron. Adok vele platnit is, az nincs a képen. Legyen mondjuk 25 eFt. Nincs már motoron, bármikor vihető.
Ok elfelejtetem