Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia,mit lehet tudni a motorról,haverom ilyet keres és merre vagy helyileg?? köszi
Eladó lesz ,99es cbr még nem hirdetem itt erdeklődj!
Motor lesz még ebből... akárki meglássa. :-)
A decemberi infarktus után erőt vettem magamon és hajrá.
Haver jelentette, hogy a hirdető nem jó telószámot adott meg,nem lehet elérni, és vagy ennek következtében vette le a hirdetést a hasznaltauto.hu vagy az ember módosít vagy kamu
már nem látom a hirdetést. vagy csak nekem nem jön be ?
kinézetre naon patent.
Az nem érdekel, állapot legyen olyan amit ír,mondom hátha ismeri valaki ,mert elég messze van
Van olyan motor ami 20 ev alatt 30 ekm -et megy ?
Ezt ismeri valaki,vagy nézte már valaki?
https://new.hasznaltauto.hu/motor/honda/cbr_900_rr/honda_cbr_900_rr_kuriozum-11514981
Köszi én is néztem,elvileg gyujtas ráadásra is mozog
http://youtu.be/t6Ha7poBA5E
Köszi,sc33 lesz szerintem, én mindig is azt ajánlottam,egy uccsó 99est .
Gyujtasra nem csinal semmit legalàbbis nalam.De igy kell működni ha jò.
20-25 pacival......egyèbkènt ezeknek a gèpeknek elèg rgyenletes a teljesìtmèny leadàsa.Nincs az az èrzes hogy alul alig akar menni hanem tol szèpen alul felül.
Nekem a 33-as jobban tetszik személy szerint, beszéld rá egy olyanra és még pénze is marad némi tuningra. :) Amúgy nem olyan sokkal erősebb a 954, nem gondolnék túl nagy különbséget a tiédhez képest. Összerakva nem tudom hogy nézhetnéd meg de működési hangjának biztos kell lenni gyújtás on-off-kor.
Üdv Úrak ma voltunk nézni havernak egy 2003 as 954 et,nekem 919 van de nem hatott meg a 954 menetdinamikája :/ olyan mintha felül csak szenvedne,létezhet,hogy az "exup" nem nyitott,mert alul fasza kis nyomatékos volt,de felül semmi bugi,de semmi . kérdésem az gyújtás ráadásra,kell valamit csinálni az exupnak,ellenőrzés,nyit zár...tököm tudja,tudom ha leveszem az idomot meg a kis fém takarót,látom a jelet,meg ha húzok gázt mozogni kellene neki,de ha fent az idom,hogy tudom legegyszerübben megnézni,hogy működik-e???
Köszi
Hát figyi, egy új tárcsa kis eksönnel 45-50k. körül kifogható, tehát a használt és mondjuk tényleg jó (?) állapotú árát ehhez kell szabni, szerintem 20k. méltányos. Per db.
Akkor jön a felni, mivel azt viszont nem nehéz szerezni, nem ritka, 15k.-nál több nem nagyon remélhető tőle. Talán ha kifogástalan a csapágy, a porvédő és a tengelyt is adod hozzá...enyém lenne, megcéloznék 55-60k. körüli árat, innen mennék lefelé kicsit, ha már nagyon nem kell senkinek.
Az a helyzet, hogy (feltéve, hogy ez az a fajta 17-es és eladni akarsz) jópár évvel ezelött szerencsésebb lett volna ez a bolt mert aki nagyon akarta, már átépítette a 16-osát, a többiek meg nem akarják. Pl. én sem, szeretem a 16-ost és nem tapasztalom a sokat emlegetett hátrányokat. :)
Attól függ ha venni akarsz kevesebbet​ mintha eladni
Hello.
Erdeklodnek hogy mennyit erhet egy 17" elso kerek fektarcsakkal,
Koszi ;-)
gáz bovden húzó toló kuplung bovden 929-954 váltóm maradtak még, ha valakinek esedékes.
954-re fèktàrcsa pàr eladò.06303648921
919 98-as lámpa eladó!
20/223-1420
A váltó kompatibilis a 919-el is.
9.000,- Ft + posta.