Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én köszönöm! Majd tegyél képeket, érdekel, hogy áll a vas. Láttam párat az adatlapodon! Üdv; Zoli
Tud valaki segíteni?
Nemrég elestem az MTX 80-as motorommal, nem túl nagyot, de a kormány kicsit elhajlott, kiegyenesítettem, de ha felrakom még mindig ferdén áll, mert egy kicsit ferdén áll a kormányszorító bilincs is a vázon. Érdekes a dolog, nem tudom megfejteni a hibát, mert nem
látok szemmel deformációt a villában vagy a vázban, de mégis ferdén áll az elvileg jól kiegyengetett kormány.
A szorító bilincs része meghajlott volna az első villának? Hogy kell rendbe tenni, vagy vizsgálni? Tudna valaki segíteni?
Akár el is vinném a közelbe valahova megmutatni ha kell, Kecskemét környéke.
köszi,
üdv, Robi
Minden alkatrészt hiánytalanul megkaptam és(működnek is rendesen) a csomagolás is tökéletes volt.
Köszönöm Zoli94jan11-nak!Mindenkinek ajánlom őt!
van, de azt inkább a hengerrel meg a fejjel adnám.
köszönöm a segítséget már megis rendeltem:D
Üdv Mindenki!
Valaki tudna segíteni abban hogy milyen paraméterű biztosíték kell egy Honda MTX 125 (olasz) mociba?
Köszönet
itt találsz tömítéseket MTX-hez
http://motoroswebaruhaz.hu/sho...
hol? ha tudnál egy címet adni azt megköszönném.de vizes mtx-re ugye?
én komplettet tömítőkészletet vettem 2880ft ért minden benne volt ! Üdv.
heló hengerfej tömítésed van? érdekelne.
heló segitség kellene h akinek van eladó honda mtx -80 ra hengerfej tömítése írjon. a motor vizes.sürgős. köszi
Szio, a barátom most vett egy aprilia 50 a városba rohangálni. Kipróbáltam, hát mit ne mondjak, gyenguszka az én volt Honda MTX 80-hoz képest
Persze még nem volt feltuningolva, de ha rám halgatsz én a helyedbe egy MTX vennék. Nagyon meg voltam elégedve vele és nagyon jó az alkatrész utánpótlás is hozzá. Ősszel legkésőbb biztos veszek megint egy 80MTX -et Jó a fogyasztása, városban könnyű vele rohangálni és persze a közepes terepviszonyokat is jól bírta(az én 67kg)
Végülis jó lenne az MTX 80 is, ha kicsit bikásabb lenne, ha annyit tudna mint egy aprilia RX80 az bőven jó lenne. Lehet tuningolni az MTX 80-at? Gondolok tuning hengerre.
Nekem a Honda jobban bejön. Bár Apriliám még nem volt, egyszer bontottam Pegaso 125-öt. Sajnos nem mentem vele, de van ami nem tetszik rajta. Viszont biztos jó lehet használni! De valamiért a Honda jobban bejön...
Nekem japán MTX-em van. Egyszer meghírdettem eladni, jöttek is volna rá páran, de végül meggondfoltam magam, most meg nézegetek Aprilia RX/MX50 mocikat, mert nekem az jobb lenne 70-es tuning hengerrel. Jobbak azok?
mbx-mtx 80 blokkalkatrészek
Blokközép 6
Generátordekli 2
Genegátor forgórész3
Állórész 3
komplett váltó 6

Vaamint van még döglött henger 3
újítandó főci3
Kuplung, olajpumpa satöbbi.
Leszek!
majd legyél msn és írok köszi előre is !
Esetleg használt, amiről nem tudok sokat mondani, hogy mit bír...
zoliii :D neked nincs oylan tömszelencéd vagy tömbszelence vagy mi annak a neve nem vágom ami a vizforgato tengely fogaskerék mögött van nincs olyanod :( ?
Szia! Igen, csinálok képeket. Írj egy emailt: bzoltan94@gmail.com

Vastag vagy vékony telóra kell a gumi? Vastag olaszról van...
Szia,

Érdekel az MTX kormány, küldenél képet? Értekezhetünk tovább privátban, a címem hatimotor kukuc gmail pötttty com
Esetleg jó állapotú elsőteló védögumiharangok?
üdv, Robi
hali!
80 as mbxhez valakinek tömszelence ? :( ami jó állapotu lenne-e ?
előre is köszi !
okés. később kereslek.
Nekem van 2-ért. Érdekel?