Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello mindenkinek,valaki tudna nekem küldeni egy egyszerű kapcsolási rajzot ami csak világításból és gyujtásból áll? persze magyarul?
Honda MTX 125 vizeshez kéne,ha valaki tudna írjon már légyszi!
enduro21@hotmail.com
hello,kapcsolási rajzto el tüdnád nekem küldeni? mert én is hasonlón jártam ide kérném ha lehet: enduro21@hotmail.com
Köszönöm előre is!
Mennyiért válnál meg tőle?
Mármint idáig is mindig volt benne víz Mielőtt valaki azt hinné víz-nélkül használtam.
Sziasztok!
Okozhat valami problémát ha az előző tulaj fordítva kötötte be a vízpumpát?Mert mindig forrt a vizem és már mindent néztem mire rájöttem a hibára.Most raktam bele vizet de még nem tökéletes.
Vagy aki Jobb oldali Deknit tud kompletten az jelezzen.
Hello.

Honda Nsr/Mbx/Mtx 80-hoz keresek vízszivattyú javítólészletet.
Aki tud újat jelentkezzen.
Üdv!
Az én blokkom is power szelepes, de olasz gyártmány, a tied japán.
Azt nem tudom, hogy be lehet e tenni a japán vázba. Itt a fórumon biztos tud ebben segíteni valaki.
Üdv.
olyan nekem a henger teteje mint amit segafredonál látni a képen a 335.oldalon van
ja elfelejtettem hogy az enyém power szelepes a tiéden nem látom mert nincs a másik oldaláról kép
Hali Zekutya!
Én úgy tudom hogy japán belpiacos motor az enyém...
1983-as évjárat.A Te blokkod milyen évjáratú?
Ugyanis azt szeretném ha ki tudnám cserélni a belső deklit a blokkszám miatt. Mennyiért árulod?
Üdv Ády
Üdv!
Ha jól olvastalak, olasz 125.öd van, nekem van egy eladó felújított blokkom hozzá.
Felújított főtengely,fúrt henger, új dugó-gyűrű, összes csapágy,szimering cserélve. Még nem volt beindítva, és sajnos nálam már nem is lesz, ugyanis mire kész lett, ellopták a motort.
Sebváltó kar és a karbi szívócsonk már nincs meg, és a termosztátja nem volt jó, nem lett bele vissza téve.
125 ös olasz mtx hez ha kell valakinek hátsó felni írjon olcsón adom
Sziasztok!
A következő motorokat bontottam el,ha valakinek kellene valamilyen alkatrész belőle,kérdezzen,hátha megvan még:
- MZ TS 125
- Yamaha DT 80
- Yamaha DT 50 levegős
- Honda NSR 125
- Honda MTX 80
- Suzuki DR 600
- Suzuki GSX 400E
- Suzuki GSX 250F Across
Telón nem mindig vagyok elérhető:
06702172322
ramsess@citromail.hu
Keressetek bátran!
Hali Mindenkinek+
Van nekem egy MTX 125 R '83-as évjárat
Szétment a hajtókar tűgörgői mindkét oldalon ezért szeretnék alkatrészeket hozzá.
Kéne komplett főtengely dugóval és hengerrel,esetleg egy teljes blokk is jöhet ami jó állapotban van,de olyan blokk kéne ami passzol a '83-as évjárathoz.
Köszi előre is a válaszokat!
Üdv Mindenkinek és Széles Utakat!
Ády
Hello,oldalsó és a tank oldali idomok megvannak még? és menyibe van? :)
köszi a segítséget!
hát a végdobban is van fojtás:D meg a rendszerben ha 25-öst raksz rá szerintem az jó lessz max a csövet kell átalakítani ahol csatlakozik de az nem nagy munka.
Üdv.

Honda Nsr 80-ast cserélnék hasonló állapotú Mtx 80-ra Értékegyeztetéssel!
értem, csak teljesen halkat akartam hogy alig halljam hogy jár a motor... ezért gondoltam vmi olyasmira hogy kissebb cm3 ist.. de köszi szépen majd akkor keresek vmi kipufogó készítőt és azzal csináltatok vmi szépet, és csendest..:)! Vagy szerinted cm3 változhat a fújtás a dobban? magyarul ha 125 öst szereznék rá akkor lehetséges hogy kisebb lenne a hangja? mármint a 200asnak a dobban másmilyen fújtás van mint a 125ösbe(ami meg kihat a hangjára is)?, vagy csak a rezóban van másmilyen fújtás? mert azt tudom hogy vhol van csak hogy hol azt nem. mert kis fújtás az elmegy de az enyémbe amekkorára lehetett leszűkítettük a kiáramló füst járatát... de úgy néz ki h sok lett, ha meg elveszek belőle akkor meg nagyon üvölt..:)
a 80-asé az nemhiszem hogy jó rá. úgy megtudod oldani a kipu kérdést hogy kor vasból ami kerek csinász vagy csinátassz dobot bele egy xméretű perofonált cső körbe üveg gyapot a dobot összehegeszteni és már jó is:D és csináltam a gépre csak nekem üres a dob
Helló, a segítségeteket kérném. Van egy honda mtx 200-am, az a baj van vele hogy a gyári rajtalévő dob végét levágták (gondolom azért mert azt hitték hogy így még erősebb lesz), és nagyon nagy hangja volt ezért házilag tetűnk bele fújást( a dob végébe) és így kisebb lett jóval a hangja, de ,most meg nem akar kipörögni a nagy fújtás miatt... Az lenne a kérdésem hogy valaki tudja-e azt hogy ha kisebb cm3 motor dobot tennék rá avval kisebb lenne e a hangja? pl mtx 125-80 as dobot vennék azzal halkabb lenne nem?, vagy valaki nem tudja véretlen hogy úgy lehet e terveztetni kiput hogy a teljesítmény ne csökkenjen (csak minimálisan) de a hangja viszont nagyon? És ha valaki tudna egy e-mailt címet írni hogy kit keressek a kipugyártással azt megköszönném! De nekem már az előbbi is jól jönne( a kisebb dobos). mert nekem úgy kellene hogy a hang csökkenjen de a teljesítmény közel úgy maradjon!( mert sokan fordítva vannak ezzel, hogy minél nagyobb a hangja annál jobb de menni nem is megy...) Valaki írjon hogy mi a rálátása, véleménye, tapasztalata ezzel kapcsolatban! Előre is köszönöm!
köszi a segítséget de megoldottam a hibát(talán). A mostani ngk gyertyák nekem nem váltak be mert kb 15 km után meghalt de most kipróbáltam a zsiguli gyertyáját és nagyon szépen működik vele.
köszi a gyors választ még gondolkodom rajta.
üdv!
Szia Balu 7777!
Nekem egyszer a trafó szarakodott akkor csinált ilyet a motor de akkor nehezen is indult.
Nézd meg,hogy kap-e elég levegőt a motor és nincs e dugulás kipuba vagy nézd meg zár-e az atac szelep.
Ennyit tudok így hirtelen mondani.üdv!