Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

125 hengerek eladó egyik 56mm alapméret , a másik 57mm hüvelyes dugó nélkül 5000/db 06209238057
vagy komplet blokk karbi nélkül 40000
Tekercselők meg tudják javítani! Nincs a közeledben egy tekercselő üzem? Az enyémet is ujra tekercselték, azóta is kifogástalanul működik. (nem került sokba)
Sziasztok csibészek
Ma voltam Dobogókőn kalandos volt csak sajna egyedül mentem megint
szívesen csatlakoznék egy talira ha gondoljátok mert a gépem nagyon jó lett hála Racsni barátnak
Valaki megtudná mondani h a 80-as gépekbe mekkora a hátsó kerék? előre is köszi
Sziasztok! Egy olasz 125-ös MTX-hez szeretnék kuplungkart. Akinek van, kérem írjon az ignapet@freemail.hu -ra
Köszönöm.
Sziasztok!

Hozzám került egy Honda MT50 -es, némi hiányossággal, amit szeretnék pótolni. Nincs valakinek eladó gyújtás oldali blokk fedele? Esetleg komplett blokk?
http://www.sportmotor.hu/motor...
Helló nem írom le megint de itt van a link lécíves szóljatok!
Sziasztok! Honda Mtx 80 Főtengely-t Vásárolnék Csakis Olyat Ami Használható! Ha vkinek van pls írjon!
Üdv Mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni.
Elég sok honlapot végignéztem, mire megtaláltam ezt a fórumot.

MTX 200R - hez szeretnék gyújtás alaplapot, mivel a mostani sajnos teljesen megadta magát.
Ha bárkinek van, egy...vagy tudja hogy honnan lehetne vásárolni...vagy esetleg más típuséval pótolható, kérem szóljon!

Köszönettel
Hello
Ne hari nem tűntem el
Kell a cucc csak gumát kell vennem és ezért nem hajtom a dolgot de gondolom nem kapkodnak érte és remélem meg vár
Üdv.Postán rózsaszín csekken fizettem a számlaszámra ,lehet azért lassú a dolog.
Hello! Még nem kaptam semmit, de holnap biztosan megjön...

Üdv
Akit nem ismerek, annak csak előreutalással..
Ha nem tetszik el lehet fáradni a bontóba 5-10 szeres áron megvenni ugyan azt.
(és dettó előreutalást kér mindegyik:)
üdv van egy pár mtx alkatrészem 80 as váltó meg váltódob meg olajtartály olcsó pénzért minden. írjatok a bekeske@citromail.hu-ra a képeim között fent van minden
honda022 üdv ma utaltam a számlaszámra a lóvét a hűtőért meg a kiegyenlítő tartályért.Valószínűleg kellesz még fesz szabályzó meg az 50-es karbi.Egy levegősbe vettem vizes blokkot,ha beindul fel lesz szépen újítva az egész.
Igen
Eladó 2db mtx oldalidom. Email cím az adatlapomon, oda írjatok.
Szeva
Csak tankod van?
Szevasztok Mtx tankom eladó

http://auto-motor.vatera.hu/al...
Nem kötöszködik
Majd lesz valahogy majd kitalálom azt jelzek
Ha utalod a zsét, akkor csak 2650Ft. Amúgy sem 3200, hanem 3300, hányas voltál matekból?
Nagyon kéne az ülés de nekem 3200 az egy kicsit sok érte tehát körbe kiabálok ki megy esetleg feléd azt foly.
1500+1800.
Ha visszajön a csomag, mert nem veszed át, vagy mert ha rossz a cím, esetleg nem talál meg vele a kézbesítő, akkor akkor is ki kell fizetnem a posta árát, amikor visszahozza... Ez 2X1800Ft lenne. Buktam már el így 2X a dolgot, persze visszafizetni nem nagyon akarták, hiába volt pontatlan a cím... Szóval nem szeretek feladni utánvétesen, pláne, hogy ismernek a neten, sokan vesznek tőlem, miért vernék át bárkit is 1500Ft-al?! ... Na mind1, ha utánvétesen kell, éppen feladhatom úgyis, ne ezen múljon. De spórolhatnál is 650Ft-ot és még én is örülnék...

Üdv
meg értelek de értsd meg te is sokan átvágtak már ennyi
tehát 1500+1800?
vagy csak simán 1800?
A postát a vevő állja. Utánvétesen nem szívesen adok fel teljesen ismeretlennek. Ha biztos átveszed és jó címet adsz meg akkor mehet. A posta ára 1800Ft utánvétesen. Belefér az árba majd bármi. Üdv