Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló Ádám
Igazából az volna a kérdés mit kérnél érte egybe vagy ami nekem kéne
Üllés,óra csoport,ha tárcsa fékes az eleje úgy,hogy adnám az enyémet ami dob fékes meg stb
Hali Janszi!
Tehetek fel róla képeket ha akarod,Showa rugózó elemei vannak elöl hátul.sehol nincs még mákszemnnyi rozsda se a becsúszószárakon.jók a lengés csillapításai is
szóval nagyon jó minden rajta csak épp a blokk...és 120-160ezer körül lenne a felújítás a blokknak de akkor mindent megcsinálnak rajta a gyári gyújtástól kezdve mindent...mivel valaki már bütykölte a gyújtást de úgy hogy hidegen melegen indult szívató nélkül is 1 rúgásra.stb...nem akarok róla áradozni,de gondolom ti is tudjátok hogy milyen jó kis gép
Üdv.:Ády
Úúú de rég volt már!

Már azóta cseréltem párszor motort de még mindig hiányzik a kis MT!
Köszönöm a választ!
Szerintem az úszuoszint a ludas , azt kéne beállítani rendessen .....
Szia
Lehet érdekelne egy pár dolog
vagy esetleg komplet
Üdv!bocsesz de nekem az 50-es lenne az igazi, hogy full legáll legyen a dolog.A váz számmal nem akarok variálni.Ami most van az is ok. csak a sztendernél hegesztve volt.Gondoltam hátha van valakinél elfekvőben üres váz amiről le van bontva minden, még hátsóvilla meg teleszkóp se kéne.
Hali Nekem van egy vízhűtéses 125-ős japán vázam.komplett motor tulajdonképpen csak szét van bontva a blokk mert a főtengelytől felfelé(henger dugó hajtókar)cserés vagy furatásos és inkább eladnám így ahogy van.'83.-as évjárat de minden tökéletes rajta kivéve a blokk henger része...
Üdv Ády
80 asé 18-AS:D
mtx nek szerintem 16 os a 80 as-é pedig 18 as
igen van 125-ös változata az mb nek is meg az mt nek is
Sziasztok eladó a motorom !
De csere is érdekel pl xl,xr,dr,xt, de pénz kéne leginkább
Hali, Lenne egy kérdésem. 50 es mtx-en mekkora karburátor van? mekkora a torok átmérője?, És a 125 ösnek mekkora? Aki tudja a választ kérem írja le, mert aránylag fontos lenne. Előre is köszönöm.
Üdv!Olyat nem árul valaki hogy:mtx 50 vízhűtéses váz ?
80 asra szeretnéd rátenni? Vagy az mt/mb nek van gyári 125 változata is?
Hello valaki nem tudna nekem szerezni egy honda mb vagy mt 125-ös léghűtéses hengert jó a használt is
Hello valaki nem tudna nekem szerezni egy honda mb vagy mt 125-ös léghűtéses henket jó a használt
Igazából hegesztés nélkül egy se
Ja meg cserélni kell elektronika stb
Fent van hirdetem galériámba is meg találod de nem apró pénz mert ez jó nem szép de jó
Hali!
Mennyiért vesztegeted el?
Esetleg tudsz róla képet feltenni?
Hali!
Nem tudja valaki véletlenül hogy egy japán MTX-be milyen négyütemű 125-ös blokk kompatibilis nagyjából vagyis milyen honda blokkot lehetne beletenni?
Üdv.:Ády
van de a motoromba tehát viheted komlet
ja és főtengely? pusztán tartalék szempontjából érdekelne!
kuplungja rendben van? hol található?