Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Tudna nekem segíteni valaki Honda bontóban?
Forza 2007-re kellene sötét kicsi plexi..
Előre is köszi
gondoltam segítek azt ennyi
idomok talán kellenének de csak ha jó neked,hogy adom sajátot és kitalálunk valami jó pénzt érte mert akkor nem fényezgetem sajátom
nekem nem kell blokk mert enyém 125 poveres
Köszi van helyem......
Vedd meg az egész blokkot ha szükséged van rá! Ha nem akkor majd eldöntöm én és a sors!
Helló
Egyszerű a megoldás elhozod a komlet motort persze ha nincs helyed és kiáruljuk de szerintem kár szétszedni a blokkot egybe el kell adni mert ha szét szeded nehezeb kiárulni te dolgod
Szia!
Csongrád vagy Székesehérvár! Ezen a 2 helyen meg tudom oldani az átadást! Bp-n is járok ritkán de csak átfutoban!
hali merre laksz? mert érdekelne a gyújtás oldali dekni...
rendes tőled, de sajnos nem pesti vagyok, sőt 200km az már pesten kívül van :D de itt a terepviszonyok tutiak :D
csak a gépnek kell jó nak lenni,de remélem mihamarabb készen lesz :D
ha pesti volnál megoldanám mert van egy jó villanyász barátom és meg tudná tekercselni
tudom, ezt már kaérdeztem,csak az a baj h nicns rá elég kess, és nekem csak a gyujtó tekercs kéne...
http://aprod.hu/hirdetes/honda...
Itt van egy gyújtás eladó
sajna nem találtam
oké, köszönöm :D
Helló
Holnap meg nézem mert lehet van
Vagy valami más gyujtást rá lehetne rakni?
esetleg gyujtás álló rész? pls...nemtudom élvezni a motorom zümmögését :D
Hali valakinek nincs Honda MTX 125 japánhoz tankoldali idomok? vízhűtéses...
Üdv eladó honda MTX 80 vízhűtéses összes alkatrésze!
Szia
Ha neked meg ér annyit elhozd pestre meg csinálom szívesen
Hali Molek!
Ezek a dugattyúk szerintem olasz blokkba valók mivel nem ablakos dugattyúk. A szívótorok felé "ablak" van a szoknyán.
80 cm3 MTX RII blokk...
Szia
Meg tudhatnám milyen blokk van benne ?
http://etbike.com/index.php?pr... szerintem itt ha kutakodsz kicsit találsz 125 -ös új hengert is....
Sziasztok, a napokban jártam úgy hogy kölcsönadtam a motoromat egy haveromnak és ő kuplung nélkül váltott , persze a motor tönkrement... indul pöcre de nem veszi a sebességeket , szerintetek ledarált valamit vagy a léptető törhetett el ? Valami kis kerregést hallani ha közel hajolok és erőltetem hogy sebeségbe rakjam de semmi.... ha lesz pénzem megcsináltatom mert ha én gányolok bele abba nem lesz köszönet.... csak jó volna tudni hogy hozzávetőlegesen menyibe fájna ez nekem...
Helló Janszi!
Dobfékes elől-hátul.Igazából nem tudom mit lehetne kérni érte
Egyben szeretném eladni.Vízhűtésű.Gondolom olyan 50-60ezret lehet kérni érte irányárban
Üdv.:Ády