Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok még mindig kéne egy 125 blokk vagy valami megoldás mert mindjárt vége mocis szezonak
06307423741 ez az új számom
Az olasz többet pörög és power szelepes . :D
Helló! Honda Mtx 125 (olasz) féknyerget keresek !sűrgös!
..erre gondoltam, ha valakinek van és nincs rá szüksége akkor szóljon!
Helló. Valakinek nincs egy eladó váz bilétája?, alapnak kellene h tudjak csináltatni 1et. a cm3 mind1, és az évjárat is. Csak vmi olyan kellene amiről nincs lecsiszolva semmi teljesen gyári állapotú... Ha valakinek van az jelezzen és egy képet is küldjön, mert megvenném! És elég fontos lenne! Előre is köszönöm!
akkor ez nem jó enyém 3 as
nekem 4 csavaros van:S
helló, és 4 furatos felfogatása van?
3 csavarosom van, MTX 50-en volt, 44 fogas, ha jól számoltam mind a 2X.
nekem van egy 42 esem mb én volt lehet meg egyezik a tiéddel a felfogatása.
Üdv! Tudja valaki, hogy egy MT50 bejáratásának hogyan kell lezajlania? Új henger, és új dugó került bele.
az enyém 49 fogas!
ez hány fogas? mingy kimegyek megnézem az enyém mennyi..
Ha érdekel csinálok egy rendes képet, most ezt találtam. Üdv
Ez van most max.
hellóóó hondások!:)
érdekelne engem mtx 50-re hátsó lánckerék... de valami kisseb... 4 furatos felfogatása van... ha valaki tudna akkor szóljon legyenszives:)
helló
ha van hátsó lánckeredek akkor hány fogas? nekem valami kissebb kéne..
Sziasztok
Kellene egy 125-ös blokk s.o.s
adnék érte egy dt 80-ast meg esetleg egy kis lovét
Léci segitsetek mert szét ment a henger és sajna kicsinalt mindent
Ami még fontos lehet autószerelő vagyok:-)
06705554371 ezen lehet zaklatni:-)
Helló mindenkinek. Valaki legyen olyan kedves és ha van gyári külföldi okmánya honda mtx-hez, (amin a cm3, és a gyártási év rajta van) hogy skennelje már be, és küldje már el nekem mert nagyon fontos lenne!
A cm3 és az évjárat az mind1! csak látható legyen nagyjából és minden rajta legyen.....
Előre is köszönöm, nagyon sokat segítene! Ha meg nem akarja itt megosztani akkor küldje el e-mailbe: tothimre123@citromail.hu-ra
Előre is köszönöm!
gyújtásom nincs..
Helló! Megtudjátok nekem mondani h miben különbözik a JAPÁN és az OLASZ Mtx ?
üdv gyújtásod nincsen?
milyen olajat tegyek a váltóba? (125/víz) valaki ötlet? :) Thx
Köszi, de közben megoldódott!
Vettem a motorosboltban, itt helyben valami suzuki (talán: sepia) robogóhoz való félújítót és azzal tökéletes lett! 2000 ft volt és még fékem is van, mert a gyárit alvászám alapján 15000-re mondták, jó esetben utángyártott lenne 6000 ft-ért, de így 2000-ből kijött!
Nekem ilyen problémám mb én volt:S nem kaptam hozzá fel újító szetett pedig össze jártam mindent de semmi:S Végül találtam a neten egy mbx fék kart azzal tökéletes lett Nem tom amúgy hogy a 2 nek a belseje meg egyezik e lehet hogy az mbx más és lehet hozzá kapni :D Vidd el a boltba a munkahengert a gumikkal és nézzétek meg hát ha van hozzá:D