Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

50-80 ccm-hez.Csak vizeshez.
-Olajszivattyú
-80-as hengerek(fúrni kell)
-Hengerfejek
-Hibátlan Komplett kuplungok
-15-ös lánckerék felfogatóval
-4 sebességes váltó(50-esből)
-Főtengely(80-as)Felújításra szorul.
-Jobbos,balos deknik.
-Lendkerék
-Plusz kisebb blokk alkatrészek blokk alkatrészek.

Csere is érdekel: Simson cuccok,inkább tuningok.Karbi,henger,kipufogó..komplett blokk,stb,akármi ami simson.

e-mail: tiszozs@freemail.hu
Vagy 06-30-970-10-60

hajdú Bihar megye / Komádi
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem felétek, hogy az olasz MTX-emhez hol tudnék, gumikarmantyút venni, vagy felújító szettet (GRIMECA fék!) ? Esetleg van olyan (gondolom, olasz) típusú motor amit ugyan ezzel a kékkel szereltek és mondjuk ahhoz könnyebb lenne beszerezni? Vagy esetleg kompatibilis lehet ezzel más motoré is? (Nagyon puha a fékem, még légtelenítés után is és egyáltalán nem fog, csak ha lassan tolom és berántom a héblit, akkor közép tájt fog rajta vmit, majd vissza kienged. Azt mondták, hogy karmantyú vagy fékcső, de a fékcső csere nem oldotta meg a problémát, viszont ha kiveszem a felső munkahengerből a dugattyút, még a karmantyú után is áll rajta az olaj, gondolom ott azért nem kellene! Más okozhatja ezt a problémát?)
Várom válaszaitok, és segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv.: Martin
Lendkeréklehúzó 50-80as mtx-re
(M27x1-es balmenetes)
1000 fornt.
Vadi új.
Az első elképzelehető ,hogy meg egyezik de a hátsó az 3csavaros elvileg mert nemrég kerestünk az enyémhez és a sima mtx 3csvaros volt , de neked az első lánckerék az 2db m6 menet nek kell benn lennie neked is ilyen van fent?
kössz,nekem nem r2 van de szerintem ugyanakkora a lánckerék alapból nem?
képet tudsz küldeni? meg adatokat a lyukak menyire vannak elhelyezkedve ill a közepén a lyuk mekkora.
Passz, nem tudom sajnos. Kinézetre így emlékszem, de nem tuti, hogy jó rá.
üdv a gyújtás passzol a 80 asra?
Helló valaki meg tudná e adni azokat a számokat ami alapján be tudom azonositani a blokkomat ,hogy ez hány hp-s ?
nekem r2 es van és 15/45 ös vagy 53mas megy rá asszem most 15/45 ös van rajt
Helló emberek van egy 80-as MTX-em , arra lennék kiváncsi hogy a gyári lánckerekek hány fogasak előre is köszi :)
Kinek kell 50-es MTX-re? 10eFt, gyári, töretlen zsír állapotban.
honda4022@gmail.com
0630/725-5588
Helló szeretném megkérdezni h most vettem egy mtx 125-öt és az alvázszám úgy nézki h ic02*151781* az ic elött van egy kötöjel és az elött 3 rublika nem tudom h az 3 i betü lehet vagy mi segítsetek lécci
Helló szeretném megkérdezni h most vettem egy mtx 125-öt és az alvázszám úgy nézki h ic02*151781* az ic elött van egy kötöjel és az elött 3 rublika nem tudom h az 3 i betü lehet vagy mi segítsetek lécci
Hello! Eladó MTX 50 összes alkatrésze. 1-2 dolog már elment, pl. rezó, tankidomok. Ha kell valami keress, nem csak ehhez a motorhoz vannak cuccok...

honda4022@gmail.com
0630/725-5588
Most olyan van hogy Honda Mt ez nem a cross nem vizes változata ami MTX?
képet küldj légyszives a bekeske@citromail.hu-ra
Szia!

Engem érdeklene a motor cserében tudnék adni egy felújított s51-es Simsont, ha érdekel kérlek írj: dani.attila@gmail.com
Megoldódott a problémám a hengerrel Most már jó
Sajna ezt már nem nem lenne olyan mint a gyári majd rakok róla képeket.
A harmadik, hogy feltettem ezt:
http://www.ebay.com/itm/SPEED-...

a műszerfalat és a fordulatszámmérője nagyon sokat mér sztem a dupláját. lehet ezeket valahogy kalibrálni, A CDI-ről kapja most a jelet. mit iktassak a rendszerbe, hogy jól mérjen?
A láncnak mennyire kell feszesnek lenni?
MTX80-asomon azt vettem észre, hogy az első teleszkópok puhának tűnnek. Hogy lehetne állítani? Lehet, hogy hülyeség, de emiatt a motort mintha kissé instabilnak érezném.
felcsiszolni nem tudjátok a leömlőket?
Honda mb motorom van valamilyen 80 ccm is folytot hengerrel 80 nál többet nem megy és erre próbálok hengert keresni mert így szar.
Nem tom ez milyen henger senki nem látott még ilyet ,kb a beömlő felére van lecsökkentve+ ezen kívűl még bele tedtek még egy acél perselyt ráadásul szarul.