Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sajna nem járok de ha meg értesz ha nem előre nem utalok tehát postán átveszem fizetek ha nem baj posta költséget meg felezük ha gondolod
Csak postán tudjuk megoldani, ha csak nem jársz Békéscsaba környékén. (Mezőberényben...)
szerintem az korrekt jövő héten hétvégén jó volna neked?
ja és pesten vagyok tehát remélem te nem mohácson vagy isten háta mögöt
Igazából minden renben van enyémel mindenap használom csak nem gyári amiket kérdeztem és sajna nincs óra csoportom
a kérdés mit kérnél érte mert akkor nem az enyémet húzatnám
Ülés az elég szakadék, ahogy láttad..
kicsit pafon vagyok anyagilag de mentem számod mert tényleg kéne az alkatrész
ülés?
Hello!
Köszi, de csere nem érdekel, ha arra gondoltál. A teljes műszerfal 7eFt, a hátsólámpa 2eFt, a fejidom lámpával 4eFt. Engedni nem tudok.

Üdv
Ja meg persze ülés
Helló
Ami érdekelne:óra csoport,kuplung kar,hátsólámpa
Meg esetleg a komplet fej idom persze adnék másikat
Léci árakat részletezve
Honda MTX 125 (japán) összes alkatrésze eladó! (Hengerhibás)

honda4022@gmail.com
0630/725-5588
Helló sárgá/fetével mi történt ?
Sziasztok!
Én honda mtx 125-höz keresek hengert , dugót, csapszeget, gyűrűt, főtengelyt , hajtókart ha valakinek van vagy tud valahonnan az kérem szóljon. segítségeteket előre is köszönöm!
Jó állapotban lévő Honda MTX 80 R II -t vásárolnák ... ajánlatokat és fotókat a molekula77@freemail.hu ra kérném..
100/100 18-as Cross gumi eladó. Kb 30 km-ert gurult tehát szinte teljesen új!
egyenlőre most az még nem kell :D újjak vannak rajta.
idomok érdekelnének jobban most.
Srácok ma tanulságos dolog történt gondoltam meg osztom veletek
kajábol mentem vissza meloba és egyszer csak moci lehörög gyorsan szívató és be camogás meloba
karbi kiszed szétszed és lám súber tű leeset kieset zégerből
vissza rak zéger meg javít és lám minden rendben
Megosztás lényege tanúljatok
szeva egy bütykös gumim van ha kell :)
Üdv motorosok!

Azt szeretném kérdezni,hogy valakinek nincsennek fölöslegbe Honda MTX125/vizeshez (Japán) való idomok? (tank,oldal,sárvédők,faridom)
És milyen árban?
Üdv: Tamás
Szevasztok
Ha valakit érdekel kész a mocim és egy lightos csapatásba benne volnék
Eladó MBX-fesszabályzó 80ccm-ről való! 3.5K +posta. Ha valakit érdekel, keressen meg. Csütörtökön meghirdetem a neten, addig a fórum az első. Hibátlan állapotú, posta megoldható!
dúsabb keverék, egyenletesen használva kímélni egy 500 km-en keresztűl én legalábbis így szoktam. Nem erőltetni a motort meg ilyenek az utolsó pár kilométernél már kóstolgathatod a motort gáz fröccsökkel:D én így szoktam:D
Sziasztok már nem kell blokk megoldottam szerencsére van még rendes és jó ember
Hello. Nekem van 125-ös Japán Mtx-hez cdi. Ha érdekel írj e-mailt: bakotom911@vipmail.hu. Üdv.