Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia épp hívtak hogy a membrán valmint a 2. képen a felül lévő karbira igényt tartanak! így még maradt 1 ami teljesen új darab, ebayes rendelésből maradt itt!
Kérlek írj privátban! és tudok képet küldeni többet stb!
v.adam1992@citromail.hu
valamelyik karbira szert tennék, ha egybe van
Bontásból eladó Honda mtx 50-80 összes alkatrésze!
Érd:
v.adam1992@citromail.hu
06 20 351 2316
Üdv! Megvan még a gyújtásalaplapod? és a berúgókar milyen állapotú?
hali meg van mtx 80 hoz egy blokk szétszedve a henger megvan furatva ,össze se lett rakva.
Szerintetek ha most az első lánckerék 14 fogas a hátsó 45 és ha lecserélem 12 fogasra az elsőt érezhető lesz a változás? (olasz) 125 ccm -es a motor.
Üdv! Megvan még a gyújtásalaplapod?
nem hiszem, hogy annyira fontos lenne, ha eddig normálisan működött a motor akkor semmi gond
üdv honda 80 mtx-mbx jelfogó (jeladó) tekercselését válalom válaljuk!Érdeklődni csak telefonon! 06203757104
Szép Estét!
Szeretnék vásárolni egy 80-sa mtx-et. Mire figyeljek a vásárlásnál,mik a típushibák?
Köszönöm
Ez Mb 80 asban is benne kéne hogy legyen? Mert nekem nincs ilyenem!
igen erre gondoltam köszi a segítséget!:)
az a kis műanyag áramlás átalakító/javító, de sokan mondják rá, hogy fojtás de ez nem igaz
erre gondolsz, ugye?:
honda mtx 80 c-hez olyan kérdésem lenne hogy a Reed-szelep előtt van egy műanyag valami:D az mi?:D mi a szerepe?:D köszi:)
akkor írj nekem, hogy megbeszéljük a többit. e-mail: vajda.gyorgy96@gmail.com
Igen, ahogy beszéltük, 8000, és igen, a torok átmérőt jelöli a 28
persze érdekel
mennyi? annyi amennyit anno írtál? mert az nekem megfelel.
amúgy mit jelent a karbi típus végén, hogy 28-as? a torok átmérő?
Szia!
Megvan a karbi, érdekel még?
Laci.
Üdv mindenkinek! Szükségem lenne a képen látható alkatrészre. Nagyon fontos mert nem találok sehol. A képlopásért bocs
Nem 4t endúróról beszélek, hanem robogóról. Tehát a kross v. endúró 2t, kontra robogó 4t versenyt, főleg teljesítményben magasan a 2t nyeri. Most egy 150-es rotax motoros aprilia leonardom van. Városban 1 személlyel verhetetlen, a személy autókat kivétel nélkül alázhatom vele 80-90km/h-ig. A vége 115-120, (100 kg vagyok)Fogyasztás:ha "normálisan" közlekedek 3l, ha bántom, 3.6-4 l. Persze meg van még az elefantom (cagiva elefant 750) is, hát, az más világ, az nem városba való. Mindegy hanyadik fokozatban van, ha húzod a gázt, emeli az elejét, ha 2500 fölött van a fordulat.(9000-et forog V2-es négy ütemű létére)
Ezekben V2-es kényszer vezérléses ducati blokk van. Ő az 5 -és 9 liter között válogat, attól függően, hogy hogy motorozod. A száraz súja 217 kg, plusz 3 doboz, egy kis cucc bennük, meg a tele tank, az egyből 250 kg. Szóval ő inkább túrázni, v. terep túrára való, mint városba.
Egyébként a leóba most akarok 200-as scara f.tengelyt, és hengert dugóval beledugni, így rendesen el fog indulni. Már meg szereztem hozzá a nagyobb" gyorsítós" karbit is.
Üdv:Laci.
Tudsz mondani valamit 4T-ről? (jobb-e mint a 2T vagy valami ilyesmit)
Szia, persze meg van még, csak meg kell keresnem, el telt azóta egy kis idő, azóta be 4üteműztem, többszörösen is .
MIndig ugyna az a tipus szokott berágni.
A kor meg nem érdem hanem állapot.
Hello! Bocs, hogy ennyire későn reagálok, de volt 1-2 elintézni valóm külföldön, de ez most lényegtelen. Megvan még a karbi amiről szó volt korábban? Ha igen érdekel.
Ne foglalkozz vele, mindíg ezt csinálja, oktat és beleszól mindenbe.

A többit már nem csak neked írom!
Az oldalon nincs korkülönbség Ő mindíg érzékelteti, hogy öregebb. És nem hiszi el azt sem, hogy egy fiatalabbnak is lehetnek tapasztalatai.