Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia 58-as a dugó méret de mivel meg kell csinálni szerintem olyan perselyt raknak bele amit kérek
A karbiért természetesen külön csengetnék..
Sziasztok
egy hozzávetőlegesen jó állapotú (ne lógjon a főtengely akkorát mint a disznóólajtózsanér) Mtx 80-as RI-es, vizes BLOKKOT szeretnék vásárolni, ha valaki tud ilyet, akkor írjon. kb 15ezerig.
Ha henger, dugó, olajszivattyú, dekni nincs hozzá az nem baj.
No meg ha van karburátor az is kéne.
köszi
Köszönöm szépen segítséged csakj elsőnek akkor kell egy henger hogy tudjam a mérete . de köszönöm szépen segítséged !
sajna nekem olyan van amit max megcsináltatok neked
Igazat meg mondva szerelő vagyok (autószerelő) ha adsz egy méretet és határon belül van 6100 forintért tudok neked dugót komleten ami nem gyári de jó ja és vadi új természetesen
Vagy nem kérdezel butaságot mert nem véletlen van a hondánál két gyűrű mert van olyan moci amibe csak egy van de az nem MTX
Ha gondolod van nem túl messze egy tömítés készitő tehát hengerfej pakolás is olcsó
helló! honda mtx 125 ( japán ) keresek hengert dugót gyűrűt és csapszeget ha valakinek lenne az irjon , segítségeteket előre is köszönöm !
Ja és nem azért erőtlen mert kopott lenne a henger, mert mrá sokat ment, mivel amikro össze raktam akkor is ugyan ilyen volt! minden újj volt! én raktam össze! de nem én vettem meg hozzá a dugattyút! tehát nem azért erőtlen mert már nincs kopresszióm! az van de még mekkora :)
Várom a válaszokat!
Előre is köszi!
Halli. Lenne egy nagyon fontos kérdésem! Az mtxem-be pannónia gyűrűt raktak bele.... le lett esztergálva a dugattyú nútjából is h bele férjenek, mert ezek e gyűrűk vastagabbak mitn az után gyártott gyűrűk voltak... A motor tökéletesen működik vele! ninc süzemi gondom vele már így használom mióta megvettem 1.5 éve! nem nyúltam hozzá! DE az van a géppel h sztem erőtlen, + nem is birom kipörgetni sebességekbe 8000 ezerig sem... persze 1-2-3-4be igen... a poén h 12es lánckerék van rajta és úgy sem.. egyszerűen erőtlen nagyobb tartományba. Na és a kérdésem az lenne h ebből a pannnia gyűrűből 1db olyan vastag mint az után gyártottból 2db. az ilyen tuning dugattyú gyűrűje pedig 3szor olyan vékon ymint ebből egy. a kérdés h szerintetek ha kiveszek egy gyűrűt tehát csaka fölsőt hagynám meg azzal nem menne jobban? kissebb lenne az ellenálás a hengerbe.. de az tnem tudom h egy gyűrű az nem lenne kevés bele?, nem törik majd el gyorsabban mint ha kettő lenne benne? mert azért egy ebből a vastagságból kitesz 2nek... ja és mielőtt még kapnék itt lebaszást h miért nem veszek bele normálist, azért mert akkor kompletten kéne cserélnem, dugattyúval mert az már le van esztergálva... de akkor meg is kéne fúratnom a hengert, nekem meg most nincs rá 30ezrem, és nem is biztos h jobb lessz. mikor meg így is megy , csak nem olyan teljesítményt ad le amit elvárnék tőlle.. Na szerinttek ha eg ygyűrűt kiveszek mi lessz?, gyorsabban tönkremegy?, gyorsabban elkopik nem? de más bajt nem tud csinálni? meg akkor szerintetek nem nyernék +erőt?, meg lehet h fogyasztás is jobb lenen mert kissebb lenne a surlódás... vagy nagyon rosszul gondolkozom?
Előre is köszönöm a választ! Lecsesést meg nem kérek! azt kaptam már elégszer! :) csak normális érthető választ, ötletet h csináljam vagy ne.. jobb lessz vagy nem..
Csoki Gyűrű törés ez volt nekem is.
sziasztok lenne egy honda mtx motorom nincs benne erö megy meg minden de huzok neki elkezd dadogni mi lehet a baja köszönöm karburátort kitisztitottam gyertyát is
KÖSZI És ha nem találtam meg akkor valami más lehetőség?
Sziasztok!
Ha valakinek van eladó MTX125 műszerfala olasz verzió.
az írjon: devil091@citromail.hu
üdv!
Szevasztok csibészek
Azért jó let volna ha nem egyedül megyek megemlékezni Szentendrére de ez van ilyen ez a fórum
18 as D.I.D kerék
El ne vidd megjavíttatni a gyújtást nem tudják megcsinálni tapasztalat vegyél másikat jobban jársz, kompletten vegyél és menetrögzítővel vissza én 4 szer jártam így ahogy te az MTX-el
http://hondamtx80.lapunk.hu/?m... erre az oldalra regizel körül nézel megkeresed a motorodnak az aláz szám kezdő betűjét pl HD és oda lesz írva milyen évjárat lehet.
bocsi már kérdeztem látom 11-12ezer
Szia!
Mennyibe fájt a műszerfal?Mert nekem is kéne egy ilyen.
Köszi előre is a választ!
üdv!
Jani
Sajnálatos aktualitás, meghalt egy motoros társunk, aki motoros rendőr volt! Ennek nem kellett volna megtörténnie, lett volna még dolga az életben, túl fiatal volt! :-( Spontán szerveződő megemlékezés Szentendrén a Rendőrkapitányság oldalában lévő emléktáblánál! Gyülekező és parkolás a rendőrség udvarán és a mögötte lévő parkolóban, a Pannónia utcai bejáratnál lehet. Érkezés ide : Vasárnap 13,30. Megemlékezés 14 órakor. Hozz egy gyertyát, vagy egy szál virágot, vagy gyere csak úgy! Hajts fejet a motorosok és rendőrmotorosok emlékére! Kérlek, hogy juttasd el minél több motoros társunkhoz! Csendben és spontán csináljuk, talán 20 perc, amit az életünkből erre áldozunk, aztán ki merre. Talán egy közös Dobogókő, vagy Visegrád, vagy haza a családunkhoz!
Helló hol lehet megnézni h a motor mikori évjáratú ha nincs a motoron adattábla? Erről a motorról lenne szó sürgős. Előre is Köszi
van alaplap atz ára 12000.- 06209238057
Neten néz szét ha nem lehet meg javítani hátha vkinek van ilyen alaplapja:!
Köszönöm a választ!
Én is a tekercselésre gondoltam először, csak az a baj, hogy maga a tekercs kiszakadt az alaplapból és ezzel szét is roncsolta az alaplapot.
Nos, így vmi ötlet?
Haveromnak 3000 t csinálták meg a gyujtó tekercsét azóta is jó