Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mtx 125-höz venék első fékmunkahnegert ha kar nincs rajta az sem baj.. és egy hátsó idom kéne az ülés alá az olaj tartáj felöl..
helló!
az létezik, hogy túl sok 2t olajat kever a karbiba és azért köpi be feketére a gyertyát?
szerintetek nézem meg a különolajozásnál a rúgót vagy mi is az pontosan, vagy kössem ki az egészet és használjam keverékkel? keverésnél lehet simán 1:50 be küldni ahogy a flakonon ajánlják?
válaszokat előre is köszönöm
Ok! Írj e-mailt hogy a többit megbeszéljük,
az enyém: vajda.gyorgy96@gmail.com
Ok!Lemérem és küldök képeket!
Karbim az sajnos már nincsen de gyújtásom az van 2 is ha kell!
Sziasztok
Kelene egy kis segítség
Valaki le írhatná a mtx lánc készlet méreteit mert nem tudom így meg rendelni köszi
Nincs nálam a motor ezért kérném a segítséget
Hali 125-sök!
Szeretnék képeket kérni a power szelepről(japcsi blokkos '83-as évjárat)kívőlről mi minden van rajta mert állítólag az enyémen nem jól van összerakva vagy mi a szösz esetleg hiányzik valami még...
Üdv.:Ády
Henger érdekelne küldj képet róla ,meg írd meg milyen méretű.
hersa@citromail.hu
karbid,gyújtásod van?
Sziasztok!Léghűtéses mtx 80-hoz van jó pár alkatrészem(2 blokk, vázak, idomok stb)!Akit érdekel írjon és küldök képeket!
Tegyél fel róla képet és lehet érdekel attól függ mlyien állapotban van!És kb mindene meg van e.
Köszi a segítséget, de csak pár alkatrészre lenne szükség pl: oldal idomok gyújtáskapcsoló stb...
Nem hiszem..
Külön a szerszámos fedelet és a hátsó lámpát nem adja?
Tudok egy MT-t alkatrésznek, 30-ért adja egyik ismerősöm. Az alsó tűgörgő és a hengerszett szállt el. Ha érdekel, Mezőberényben van. Üdv
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy a Honda MT5 (kb: 1980) -be lévő levegős blokk milyen motorba lehet még? Gondoltam itt a régi MTX 50-re vagy az MB-re de nem vagyok benne biztos... Alkatrész miatt kérdezem
Előre is köszi!
kocka vázas MTX 125 alaktrészek eladók pl első villa , fék kerekek , motorikus alaktrészek stb , idomok tank ülés már nincs meg
Csaba 06209238057
Küldtem mail-t.
Szia! Nekem van hozzá jobb és bal oldali is, írj e-mailt.
MB=Mt
Mbx=Mtx
Már mint a blokkjuk.az Mb dugó nem jó az mbx be.Utóbbinak kisebb a lökete ,alapból nagyobb a dugó átmérője.
Mbx 80 nak aszem 49 az alap
Mb 80 nak pedig 45 ös.
És a csapszegátmérő sem egyforma.
Ugy tudom hogy az MB/MBX dugok jok bele. De ha kicsit googlezel, szerintem találsz mtx dugot is.
azthiszem igen 50-es. meg ez a kétoldalu szimeringet honnan tudnék bele rendelni?
Egy 1988-as 125MTX-ben ugye nincs pówer. De akkor mi az a pumpa, ami a hengerbe csatlakozik a kipufogo nyilásnál?
Gondolom ez 50-es vagy 80-as, nem?
Sziasztok MTX-esek.
125ös japán modellhe keresek oldalidomokat. Ha valakinek van elfekvöben, feltétlen irjon.