Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Csináltam még képeket gyors ;)

Akkor majd írsz megfelel-e
helló légyszíves a hüvelyről csinálj már több képet mert két fajta henger van köszi :)
Szia itt van pár kép, ha tudsz még ma estig szólj-mert sajnos vasárnap már utazok is vissza!
(kifejezetten a hibájáról a kép, ott lepattant- 1 picit, aztán javított, köszörülték, azóta újítva volt+ 1 új dugó mint láthatod alig futott, így használták)
Ár dugóval gyűrűkkel egy tizes!
06 20 351 2316
küldesz róla képet meg a hüvelyről is kűldj már képet mert nem mindegy melyik fajta:D
Üdv nekem van 80as szettem vizeshez, csak hétvégén tartózkodok otthon, ha érdekel fényképet tudok küldeni......
Utána 2 hétig megint távol vagyok sajnos :/
Helló.Hát akkor sajnos nem tudok segíteni mert nekem léghűtéses van!Max próbáld meg őket :www.gerecsemotor.hu Náluk vannak új és bontott cuccok is!
125-ös vizes henger
Ha megadod az e-mail címed akkor megbeszéljük!
Mennyiért adnád el a 80 as hengert? És az a 125 azt rá lehet tenni sima 80 as ra?Vagy az gyárilag 125 cccm is?
Akkor sajnos én nem tudok segíteni !de próbáld meg itt vannak új és bontott alkatrészek is!www.gerecsemotor.hu
csá vizest keresek
Sziasztok!Van egy léghűtéses mtx 80 bontásra, + 1 léghűtéses mtx 125 blokk!Kerekek, blokk, idomok,2db tank, 2db váz és még sok minden más!akit érdekel valami írjon!Köszönöm
Hali!Víz vagy léghűtéses henger kellene?Nekem van egy komplett léghűtéses blokkom csak a karbi nincs rajta!
Bocsi látom hogy 125 re kell!
Hali!Milyen henger kellene neki?80 vagy 125 víz vagy léghűtéses?Nekem van egy 80 és egy 125-ös léghűtéses blokkom csak a karbi nincs rajta egyiken sem!Mind a kettőt eladnám!
Üdv, az egyik haveromnak hengerre lenne szüksége 125-ös mtx-éhez, valaki nem tud eladót ?
KAYABA KAWASAKI KÖZPONTI TELESZKÓP ELADÓ KORREKT ÁRON! NEM CSAK KAWASAKIBA.....bármilyen más endúróba belerakható...
8000 FT gabor8181@freemail.hu
Igazad van :D teljes mértékben:D
Jöhetnék itt a szokásos nem kenyérre kell a pénz ami valóban így van, de akárhogy is nagyon alá menni az általam képzelt árnak nem fogok menni többek között azért is, mert a sok kínai hulladék hiába a 20 év korkülönbség a büdös életben nem fog érni annyit mint ezek a motorok, hozzáteszem a a negyedik mtx ami hozzám került, ezt kipofoztam, van amit bontok stb.....
Nem igen fognak kapkodni érte én 80 ba tudtam eladni totál felújítottan és itt nem csak dugó meg hajtókar, értem csapágyak szimeringek henger ,tömítések,új váltó kuplunk,Új vízpumba meg ilyenek kapott teljesen új elektronikát újrahuzatva új vezetékekkel,meg ilyenek. Sok sikert az eladáshoz.
szevasztok 75 vagy 80 as hengert keresek hondára jó állapotút dugóval együtt akinek van az írjon
Üdv. Nekem van! Ha érdekel írj e-mailt és küldök képet! E-mail címem: challanger1111@gmail.com.

Üdv.
Helló,valakinek, nincs, 125 Honához, japán típusú hoz, gyujtás állórésze olcsóba? hűtősapkája, és idomok árairól érdeklődnék!
Választ előre is köszönöm!
Üdv!
nekem van pont jobb oldali itt van 2 kép
Üdv
125-tös MTX-re keresek egy darab idomot az ülés alá a jobb oldalra .