Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vizes henger, ez lemaradt.
Figyi, én most vettem egy 50es mtx blokkot. Ahogy írtam szenvedek a kipu felrakással, de nem akarok szétcseszni mindent. Gondolkodok, hogy inkább elbontom. Gyönyörű állapotú henger, még látszik a hónolás, nem volt még bontva, ha érdekel írj rám. i.uveges kukac gmail pont com
Ha valakit érdekel még valami szóljon, bontatlan blokk, nekem a főtengely kell mindenképp.
Nem lehet. Most szívtam meg. A tőcsavarok osztása illetve a kipufogó felfogatása más méret. Mindenesetre a kipu felbarkácsolható, a henger nem.
VAn egy 80 as hengerem majd esetleg lemérem de az se biztos hogy a löket egyforma.Én még 50 es ilyen hondákkal nem is mentem látni se láttam milyen a belseje.
Fogalmam sincs:S
aha és a 80 as hengert rá lehet rakni az 50 es re?
Hát a 80 asnak aszem 49 mm es az alap.Én úgyanígy jártam csak nekem 80 as mb volt .Szereztem rá egy alapméretű hengert és azóta nincs vele gond.HA nincs hozzá dugó akkor azt már nem lehet fúrni tovább:S
sziasztok van egy honda mtx 50 esem de már fel van furva 43.00 mm re és ehez kéne nekem dugattyú.Valaki tudna nekem segiteni hogy melyik paszol hozzá vagy egy mtx dugó vagy ha valakinek van egy 50 es hengere. Mert azt nemtudom hogy a 80 ast rá lehet e rakni.. :(
Sziasztok!
Idomzatot keresnék egy Honda MTX 80 - asra. Kék és fehér színben.
Ezen felül kipufogót keresek ugyanerre a modellre ( gömbölyű ).
Honda diójé jó hozzá az elektronika.
Sziasztok bontott blokkalkatrészek eladóak, honda mtx 80-hoz!
A hengeren látható- hogy a szoknyájából pattant 1 darab - majd leköszörülték, 50.50es dugó gyűrűkkel van hozzá...
Gyujtás, váltó, kuplung hibátlan, érdeklődni 06 20 351 2316
Sziasztok!
Van egy Honda MTX80 C motorom. Haver szétszedte gyújtás hiba miatt.
Kiderült, hogy a trafó a hibás alkatrész.
Kinek sikerült, és mivel helyettesíteni?
AS41-CDI a típusszáma. Nem találni újat sehol sem a neten...
Gyújtás elektronikát milyen robogóéval szokták kiváltani? Mert ha van bevált cseredarab, akkor lehet az adott robogóhoz való trafó is passzolni fog...
Előre is kösz a segítséget.
hali! kellene nekem egy vízpumpa kerék akinek van légyszi szóljon!
Nézd meg nincs e eldugulva a kipufogó.
Csá nekem akkor csinálta ezt amikor eltört e gyűrű egy darabig ment utánna meg el kezdett szaggatni fulladozni :/
Sziasztok.
Van egy Honda MTX 80.. kb ilyen 9-10 ezret forog. (Foroghat többet is? vagy csak ez a motor nem forog többet..? )(indul,megy teszi a dolgát)

Nagyobb karbival mekkora teljesítménynövekedés érhető el?

Egyáltalán megéri e egy nagyobb karburátorra cserélni a gyárit.
Gyárilag 80cm3 MTX-ekbe szerintem ablakos a dugattyú?!?
Esetleg sportrendszert gyártottak-e MTX-re vagy van e valami megoldás tuning kipufogóra..?

köszönöm előre is!
Esetleg hengeren módosításokat lehet e végrehajtani valami rajz alapján... ?
Egy service manualt vagy egy robbantott ábrát. MTX 80-hoz (vizes)tud nekem valaki linkelni? vagy küldeni? ( csababoy0@t-online.hu )

Előre is köszönöm!
Hali!

Nem tudna valaki véletlenül használt,de jó állapotú komplett lánckerék szettet egy 125-ös mtx-re(évj.: 1990-2000 között,nem tudni pontosan).
Elöre is köszi!

Üdv!
atac ! :)
Srácok bárkinek van egy alap méretes hengere nem baj ha fúrni kell de az se baj ha már fúrt csak jó legyen az írjon nekem nagy szükségem lenne rá meg még jó pár alkatrészre de azt csak akk ha találok hengert addig nem érdemes !
Köszi előre is !
Köszi azért :)
Hali!
Van valakinek eladó termosztátja 125-ös japcsi blokkba való?'83-as évjáratú a mocim és nincs hozzá termosztátom szeretnék venni.SÜRGŐSEN KÉNE!
Üdv.:Ády
azért kőszi
szia, tavaly nyáron eladtam.