Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok komplett honda mtx 80 váz 22 000Ftért, új hátsó gumival!
első teleszkópba mennyi olaj kell darabonként?
e-mail: vajda.gyorgy96@gmail.com
az első kereket valaki probálta már átfűzni supermoto felnire ?
Heló!igen megvan az a lemez!
Helló! Neked van a képen látható lemezed?
szevasztok vízhűtéses honda blokk hoz kéne nekem az üresjelzőhöz az a rézlemez ami a hernyótengely végén van és még a héten kéne :) sos
Sziasztok léghűtéses mtx 80-hoz vannak alkatrészeim!Ha valakit érdekel írjon, e-mail-ben válaszolok!
érd.:
v.adam1992@citromail.hu
06 20 351 2316
HONDA MTX 80 bontott alkatrészek eladók!
Van minden! (kivéve főtengely, műszerfal, karbi)
Rendben. Azért nagyon szépen köszöntem, hogy válaszoltál.
Szia.
Üdv.

Sajnos már nincs meg az a gumi ami rajta volt csak egy másik de az kopott!

Üdv.
Sziasztok!
80-hoz van pár felesleges cuccom.
kuplung, berugó szerkezet, főtengely, generátor, telók, blokk jobb oldala, hengerfej.
Mivel feleslege, ezért jelképes összegért eladom.
Mondj 1 árat és vidd el mind.
oké. és olaj honnan kerülhet a hengerbe? mert a külön olajzás ki kötve. és olaj van a hengerbe. főtengely szimeringet most nézem de a vizpumpába is olaj ment...
Membránt nézted?
Karbiból rendesen jön a keverék?
Belevaló és működőképes gyertya van benne?
Falsot nem szívhat valahonnan?
Sziasztok! Ma vettem 2 db MTX 80 ast az eggyikbe nincs blokk a másik vízhűtéses. hát 50 000 ért vettem a kettőt és egyik sem működő képes. Be szeretném indítani a vizest. Csak a bökkenő ott kezdődik hogy a hűtőbe a vizben olaj volt... szikra van de pöffeni se pöffen a motor üzemanagyot is kap... és nem tom mi lehet a baj?! Tudnátok segíteni? Illetve a főtengely szimeringet kikell cserélni mert az nagyon kivolt... és beengedte az olajat a hengerbe. valaki tudja mi a problem? Van szikra van üzemanyag és még csak pöffeni se pöffen.
sziasztok!
jappó Mtx-hez vannak cucclik.
Mondjatok rá valamit. Kinek mi kell? Mit adna érte?

cuccli
motortartó
hátsófelni

Lehet írni emailt is.
keszon1987(kukac) és a Gmailnál vagyok
aha azért kössz már ez nagy segítség
Én úgy tom az elején de az sem mindegy aszem meikhez, mert úgy van a gyűrű horony kialakítva aszem utána kell nézni ennek:D
de csak akkor ha el van kopva vagy már rögtön az elején kell rárakni?
heló az a fémszalag az egyik gyűrű alá kell
Meg van még a gumi? Engem érdekelne, s fontos is lenne! Előre is köszi. Hali
Sziasztok! Most rendeltem új dugattyút és a szettben volt maga a dugo, a dugohoz valo csap, a 2 gyűrű, a 2 zéger, meg valami kis fém szalag szerű. a kis fémszalag az mire való? nem vagyok valami nagy motor szerelő ilyen téren
Honda MTX 125 (Japán) UTOLSÓ ALKATRÉSZEK OLCSÓN ELADÓK! Hátsó teló: 4000ft, tank: 4000ft, ülés: 5000ft, fesz szabályzó: 3000ft, gyujtás elektronika cdi: 5000ft, hátsó villa: 3500ft, karburátor: 5000ft, müszerfal: 3000ft, gyújtótrafó: 3000ft, váz: 7000ft!

Érdeklődni: challanger1111@gmail.com
ez az olaj is jó amit Tibixr2 írt sőt szerintem a legjobb a leírás alapján én is ezt tudom ajánlani, de én eddig Castrol Act-evo X-tra 4T 10W-40 használtam ez is jo igaz hogy 4T van ráírva de akkor is váltóolaj