Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó Honda MT/MB 49cm3 , 5 felömlős henger. Keveset haznált,sérülés mentes,furva még nem volt, válla nincs a hengernek, alap 39-es méret.Honda Ad01-es blokkra szerelhető.
e-mail:harazibarna@freemail.hu
rendes tőled köszönöm!, de azért szeretettem megnézni a dolgokat vétel előtt! pláne ha nem egy pólóról van szó! nem tudom még hogy lesz. kérdezősdködök és meglátjuk.
üdv: Laci
Hát majdnem határ jah !
Hát figyelj meg érdeklödöm és valahogy meg oldjuk felesbe a postát ha neked az úgy jó ?
Sziasztok!
Léghűtéses 50-es MTX-ről mi a véleményetek(1985-ös ha jól tudom)?
Alkatrész van hozzá? Egy gyári Simsonhoz képest jó erőben van? (jó állpotú blokk)
Meg éri megvenni, vagy inkább várjak amíg találok vizeset?
uhhh az majdnem ukrán határ! :/
én pesti vagyok.
sajnos az nekem nagyon húzos benzinben! nem jár valalami ismerősőd esetleg pesten? v agy valami félúti megoldás mert nem tudok és nem is akarok megmondom ööszintén odáig lezúzni! futár mennyi lenne szerinted?
kilóra mennyi a blokk?
köszi üdv: LAci
Hát öszintén meg mondom sokba van már és nem akarok vele tovább bajlódni igaz egy fogaskerék ment el de külön nem találtam egy komplett váltó sor meg 15 e. költöttem már rá eleget nem foglalkozom már vele a váz az marad szermányoltam bele más fajta blokkot rajta vagyok a be építésen :)
Fehérgyarmat am .
hát nem tudom. és helyileg hova kéne érte menni? + miért nem csinálod meg a váltót és akkor tudnád használn amúgy. meg amúgy a japán blokkos alkatrészek nem jók hozzá? azt hittem csak a bevonat amiben különbözik a power meg az atac rendszer is ugyan az nem?
de mindenképpen érdekelne a blokk majd még bezsélek egy szerelő haverommal!
üdv: Laci
a mérete 1,6x21 tengelyméret 15mm az ára 4000
sziasztok engem érdekelne első kerék meg gázkonzol ha jó a 200as xlre. az xl tárcsafékes.
változott az igény.... gyújtásvezérlő kéne Honda mtx 80-as motorhoz.

paradipal@hotmail.com
Üdv!

Honda MTX 80-hoz keresek gyújtásalapot :)

paradipal@hotmail.com
Ja 80-as mtx-re
Heló! Van valakinek eladó jeladója?
am egy olyan 25-re gondoltam már csak azért mert ritka.
Én is alig találtam hozzá cuucot
Hát figyelj én is úgy tudtam h. nem lehet meg futrattam ugyan úgy indult második rugásra nem melegedett nem karcolt semmi ugyan úgy ment vele !
én úgy tudtam az olaszt nem lehet fúrni nem? a nicasil bevonata miatt vagy valami ilyesmi. amúgy mennyibe adnád az egészet leget megvenném tartalék alkatrészeknek.
üdv Laci
Igen belefér !
Mtx 125 Italy
Minden Blokk alkatrész ! Alkatrészekbe vagy egbye eladó
Új csapágy szimering tőmítés készlet frissen furva ujj dugó 58-as
Hibája h. valamit nem jól pakoltam benne össze és el tört egy váltó fogaskerék ! Szval ha érdekel vagy kell belölle vami írj bátran !
65000 ftért eladó 80 köbcentinél nagyobb de gyárilag 50 es am6 os blokkos tuning hengeres és karburátoros rieju rr 50 30 605 6883 csak a blokkja 65-70 ftot ér alapban...
Heló érdekelne, hogy tudtál-e blokkot szerezni mert a vízpumpája érdekelne :D fontos lenne
7000
Japán vagy olasz típus? idomok nincsennek? esetleg hátsó kerék? :D
Az elsőnek mennyi az ára?
csak első van