Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem azért adom el mert szar csak kell a pénz
Ha valakinek ülést kell csinálni hivhat 06307423741
sziasztok ha valakinek kell eladó 06307423741
4000 a gyűrű készlet ha kell
Még egy kérdés valaki nem tudja honda mtx 125 felső tűgörgős kosár méreteit ? előre is köszönöm.
hellló ! Esetleg valakinek nincsen honda mtx 125-höz felső tűgörgője meg dugattyúgyűrűje ? előre is köszönöm :D
oké akkor marad szervezés
nos írtam, hogy nem szállítom, szerepet játszik az is hogy kocsival nincs dolgom! BP környékén és féltengelycsere is lesz amivel egyáltalán tudnám szállítani.
Ha tudsz érte jönni, akkor megbeszéltük ;)
régebben is dumáltunk már és ha esetleg el tudnád nekem hozni pestre lehet dobnék érte egy kicsi többet
nekem konkrétan kell az egész és ha hiszel a szavamnak akkor mérget vehetsz rá nem alkudozom és nem hitegetlek
te most úgy is el leszel és haza értél beszélünk neked nem sürgős nekem meg kell ennyi
gondolom nem kenyére kell
Nos természetesen lehet kérni, azt már említettem, hogy nekem nem alkalmas csak a héten, azután valószínű csak két hét múlva! Akkor is csak szombaton tartózkodok itthon!

Nem tudom mikorra tudnád szervezni!? Konkrét elképzelés nélkül nem tartogatok semmit, mert már jártam úgy hogy pórul jártam, végül nem jött el az illető, hiába vártam!
Hozzáteszem erre a vázra jelenleg még nincs érdeklődőm, de ha itt marad 1 ideig abba sem halok bele
Helló
Azt szeretném kérni szervezem a dolgot és szeretném ha nem adnád oda másnak lehet ezt kérni?
helló!
megtudnátok nekem mondani, hogy milyen különbségek vannak az olasz és a japán mtx 125 R között az idomokat leszámítva?
köszönettel: Laci
semmi akadálya! majd! Ma reggelre hozzánk is elért :)
mivel borzalmasan jó idő van így sajnos halasztást kérek ha lehet
Valaki megtudja mondani ,hogy a honda MT és az Mb nek a bolkkja ugyanaz e?Az érdekelne hogy egyforma e a löketük?
ne kapj már 1 ijét
azért mondtam hogy ha véletlen tudsz jönni így tervezd, nem erőltetek én rád semmit :)
nem igérgetek semmit ha meg lesz meg lesz ha nem kapok egy ijét
Ok rendben, semmi akadálya! Vasárnap kora délutánig itthon vagyok, utána sajnos már csak 2 hét múlva!
meg probálom meg beszélni a haveral azt megyek érte
Valószínű azért ennyi, mert már nem szeretnék vele foglalkozni, nemhogy még szállítgatni :)
Helló engem érdekelne ha elhozod nekem pestre
Hengered van és mekkora méretű?
Üdv! nem tudjátok, hogy a CRM 125 hátsó villája passzol e az MTX 125 (olasz, zártszelvény) vázba? Vagy át lehet e úgy alakítani egyáltalán? Köszi!