Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello srácok!
MTX 125 japán léptetövillát hogy lehet beállitani, hogy minden sebességem meglegyen?
Én kaptam motoros boltban gond nélkül.de neten is van sok
mtx 50 vízes
Sziasztok!
Lenne 1 kérdésem fordulatszámmérő spirált hol tudok venni mert én neten sehol nem találtam.
Sziasztok! mtx 80 hoz keresek bal első és jobb hátsó idomot.
Nah beindult végre a kicsike Rotátor karburátorral.... Vennék 80 ashoz való karburátort használtan amiben jók az űszók tüszelep és a fuvókák nincsennek eltörve.
Üdv.

Nekem van Honda MTX125(Japán) ülésem ha érdekel írj e-mailt: challanger1111@gmail.com és küldök képet.
hali nektek milyen karbijaitok vannak az mtx en? Mert nekem a gyári lenne raja csak az uszónál letört a kis fül a tűszelep fölött.... és folyik a benzin... :S
Kuplungnál az a 4 darab csavart teljesen meg kel húzni, cserélj gyertyát,meg állítsad be a gyújtást és jó annak menni.e kell :D
aszem c4-es kell,.
Ha erre válasz érkezett az engem is érdekel. Ugyanezek a terveim.
Heló..
Nekem is ilyesmi ülés kellene csak nekem olyan fajta mtx ülésem van ami fölkanyarodik a tankra. 125 japó mtx. Megoldható?
Heló!igen van!Ne mértem meg , de ha érdekel megmérem!
eladó vagy laptopra cseréhetö egy honda mtx 80 kross motor 6 sebeséges léghütéses hobi célra hibái vanak
pl kuplung kar nincsrajta a gyujtás oldali dekni hiányzik a motorja viszont tökéletes erős lehet vele igyis motorozni
Szia!
Bocs hogy csak most válaszolok, de elfújta a nettet a szél
Vízhűtéseshez van.
Üdv mindenkinek, 125-ös MTX gàzos központi teleszkòp alsò részt keresek csak azt az acél részt amivel a lengövillahoz csavarozzuk a rugòs tagot, vagy ha van valakinek jo àron komplett telo (nem gond ha rosz,) az ne tartsa magàba nagyon sürgös, köszönöm elöre is a segitséget :)
Honda MTX 125 (Japán) UTOLSÓ ALKATRÉSZEK ELADÓK! tank: 4000ft, ülés: 5000ft, fesz szabályzó: 3000ft, gyujtás elektronika cdi: 5000ft, hátsó villa: 3500ft, karburátor: 5000ft, müszerfal: 3000ft, gyújtótrafó: 3000ft, váz: 7000ft!

Érdeklődni: challanger1111@gmail.com
Hello!egy kérdésem lenne 80-as mtx főtengelycsapágyai bal/jobb oldal milyen számúak,előre is köszi.
hello léghütéses mcucok vagy vizes hez valók?
hello léghütéses mcucok vagy vizes hez valók?
Nekem meg van egy 125poveres komplet motorom egy pár napig akcósan 140ezer
Szevasztok! Bocs hogy ide írok, de másik topikban nem kaptam még választ. Az lenne a kérdésem, hogy Honda Mb 50 gyári szívócsonkjára jó e a simson karbija? Segítséget előre is köszi!
Sziasztok! Lenne 1 kérdésem: a képen bekeretezett alkatrész az mi?
Sziasztok honda mtx 50-80 blokkalkatrészek eladóak ár alatt!:
váltó, henger, gyujtás, blokkfelek...... (főtengely karburátor sajnos már nincs!)

váltó 9000
henger 9000

Átmenetileg a 06 30 746 5374 számon lehet érdeklődni! (kb 2hét)
illetve.: v.adam1992@citromail.hu
Hello! Most furattam fel a motort mert nem indult be ... nem volt kompresszio. a motort most probáltam beinditani nem indul. viszont ha a hengerbe inekcios tűvel nyomtam benzint bepöfögöt... szoval indulni indul ha a karbit leveszem a membránnál is szívja a benzint. Mi lehet a baj? Karbi mert abbol folyik a benzin orrán száján. illetve a kuplugot szét szedtük és nem emlékszek hogy a 4 db csavar meg volt e huzva teljesen amin a rugók vannak? Segitsetek köszi .)