Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
vízhűtéses Mtx 80 asomhoz keresek gyújtásvezérlőt (5 pólusú),
HD08E van ráírva a motorra. ennyit tudok róla ha esetleg valakinek van leírása megköszönném
e-mail paradipal kukac hotmail.com
Valaki tudna ajánlani egy mtx 80 - ra kipufogót, amitől kicsit jobb hangja lesz?
Helló!
Egy kérdésem lenne . Van 1 Honda Mtx 80 - asom, megálláskor néha egy kicsit későn tudom kiszedni sebességből, ez másoknál is előfordul? Szerintetek jól fog kinézni egy eredeti honda mbx festés az mtx - en? :) Ha kész lesz képet tudok küldeni.
helo! innen rendelj én is innen vettem :http://citybike.hu/shop_search...
Bocsi. "kapuban" helyett kuplungot olvastam :D (hiányoztam az olvasás orárol:D
egy 125-ös MTX-röl van szó. Tudok sebességet váltani, ugyhogy az enyémnek bizti nem az a baja. Megprobálom a dugo, gyürü csereét, hátha az. De attol, mert kicsi a kompresszio, csak kellene legalább büfögnie, nem? De az enyének váletlenül sincs olyan hangja, mintha fel akarná kapni.
Helló nekem HONDA MTX 80 vizhűtéseshez kelenének alkatrészek akinek van akár mi az emailba írjon. mmrio@citromail.hu :)
Sziasztok
S.O.S-be kéne egy kuplung kar valaki?
fotót küldjél már róla légyszíves ha az a bizbasz tört le amibe az úszónak az a kis vékony pálcája pattan bele az még javítható egyszerű módon.
ha 80 as akkor jó bele a km/h spirál is.
üdv. nekem is ez volt a bajom vele, nem indult rúgásra, csak tolásra majd végül sehogysem indult nekem pont a kapuban állt meg. dugó csere henger fúrása és menni fog az :D
Üdv mindenkinek! Kérdés az lenne, hogy ha van benzin van szikra, miért nem indul az mtx. Igaz nem tul nagy a kompresszio, de attol még be kellene indulnia. Tolásra beindult, mentem is vele, és mikor hazafelé tartottam, menet közben le-leállt. aztán egyszer hiába huztam neki, nem ment. Azota se rugásra, sem pedig tolásra nem akar beindulni. Mi lehet a gond?
keresnék HD06-os MTX -hez alkatrészeket.. bárkinek bármi van eladó kérem írja meg.. kösz
csövi!

http://www.olajwebshop.hu/gyer...

itt kattints a gyertyaválasztóra és utána bead egy ablakot, majd a Motorcycles alatt van hogy Spark Plugs és arra kattints rá majd válaszd ki a saját motorod típusát de ha tudod a paramétereit akkor ez a kép is jó
nem kössz van sajátom, csak tetszik a faridom-od, és azt hittem ,hogy másik motorról van
Sziasztok!
A Repsol T4 10w40 es motorolajat belerakhatom az mtx 50-esembe?
És megtudná mondani valaki hogy milyen gyertya kell bele pontosan?
Köszönöm szépen!Amúgy nem érdekel 120 000-ért oda adom! :D
aha , amúgy fasza géped
Heló!Szerintem ez a gyárija, de én már így vettem csak teljesen újra lett fényezve!
Heló! Neked milyen faridom van felrakva?
Nekem van hátsó idom jobb és bal oldali is. Ha érdekel írj e-mailt.
Sziasztok! mtx 80 hoz keresek bal első idomot,hátsó lámpa búrát,láncvédőt. Ha van alkatrészetek írjatok! Üdv.
Ha nem megy és kell alkatrész, nálam találsz. :) Üdv
Heló!Van egy eladó mtx 80-as motorom!Ha érdekel valakit itt megnézheti: http://www.kepesmotor.hu/honda...