Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valaki megmondaná hogy 42,25 ös dugót honda mtx hez honnan tudnák szerezni? Vagy melyik egyezik hozzá?
Hátha segíthettem.
okés. köszi
Vidd,be a boltba és lehet a diójé passzol hozzá :) vagy valami más motoré :)
De nekem 42,25 ös dugó van benne. :( azt honnan tudnák szerezni?
Még egy amatör kérdés. Van öninditós MTX, ha igen melyik évjárattól?
nem hiszem elég kicsi a külömbség valaki még 125 el is eljárkál
Sziasztok!
Van Honda MTX 50cm3 gép? Ha 80cm3 est vezetek "B" jogsival megbüntet a yard?
Dugót innen:http://www.robogoaruhaz.hu/304...
Csapágyakat,kiveszed, megtakarítod bemész a Mezőgazdasági boltba és veszel magas fordulatú csapágyat, FAG,KOYO, stb,ne sajnáld rá a pénzt ugyanez a szimeringekkel is.
Valaki tudna nekem segiteni? Mert megált a honda mtx 50-esem vízhűtéses. Hogy valaki tudna e nekem ajálani egy oldalt ahol tudok hozzá dugót meg gyürüt meg csapágyakat és szimeringeket szerezni. Ha valaki meg írná azt megköszönném. akkár az email címemre is! busz.szabi@freemail.hu
sziasztok mtx mbx 80 hez keresek úszót
nem mondtam a váltóra semmit :) Csak nekem is ezt csinálta,hogy allig olt kompresszió de nem akart indulni eleinte indult rúgásra,majd tolásra és végül sehogy sem akart, nekem dugó gyűrű csere + fúrás,hónolás megoldotta a problémát indult nekem összera kás után 2 rúgásra :)
Csoki nekem is ezt csinálta nem tudsz vele mit csinálni
A páncél majd érdekel :) Én 66 kg vagyok és 178 cm-er magas remélem passzol.
Dió é jó hozzá azt meg kapsz a boltban.
hali valaki nem tud nekem segiteni? Honda mtx 50 hez gyujtás vezérlö elektronikát. Vagy hogy melyik jó hozzá?
Helló! Küldtem e-mailt!
Helló! Írtam e-mailt!
Üdv egy kérdésem lenne Honda MTX 80 R1 esem ha jól néztem meg a száma alapján HD08E.....
Szerintetek jó lesz hozzá MT 80 -as gyújtásvezérlő ?
ugyanolyan a csatlakozója
tudtok valamit arról hogy kompatibilisek-e ?
helló!
szeretném kérdezni, hogy milyen olajat kell a váltóba rakni?
89 es olasz mtx. köszönöm előre is a válaszokat
üdv: Laci
Halli valaki tudna nekem szerezni egy honda mtx 50 hez gyujtás vezérlö vagy cdi vagy nem tudom mi az.
Sziasztok!
Van pár eladó ruhám, nem újak már... ;)
-O'Neal krosszcsizma sajna neki az egyik csatját leszakítottam, fentről a másodikat (a négyből), de így is tart rendesen.. 44-es 5eft
-NoFear krossznadrág (az elején van egy foltozás) 36" 5eft
-Scoyco krosszmez XXL 4eft
-Acerbis krossz páncél 5eft
-FirstRacing krosszszemüveg (Őt egyelőre csak akkor adnám el, ha mind elmenne, egyelőre a krosszsisakhoz megtartom, bár kicsit furi egy robogóhoz..:)
A képek alapján is látszódik, hogy nem kiállításra szánt darabok, inkább pályára, ennek tükrében próbáltam kalkulálni az árakat is. Én 178centi vagyok, kb 90kilósan hordtam ezeket)
Több darab esetén kedvezményről szó lehet, ajánlatot várok rájuk.. csak bátran Urak. ;)
Átvehető Békéscsabán, vagy postázom.
crosspeet@gmail.hu
az jóó akkor egy listát vagy valamit mailben erre a címre..:
esetes112@citromail.hu
üdv ide írsz mailt ?
paradipal@hotmail.com

elektronika jöhet :) gyújtásvezérlőről ha tudsz képet tölteni meg számot leolvasni róla
ha esetleg van gyújtás alap arról is jöhetne egy kép köszi

árakat írj hozzá aztán megbeszéljük :)
Nekem vannak eladó cuccaim hozzá!