Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Első, hátsó kerék meg van ?
Ha igen. Mennyiért ?
Na most komolyan valakiiiiiiii !
125 olasz-hoz nem tud robbantott rajzot ?
heló! szükségem lenne üres jelző lemezre, mert nem tudok csinálni semmiből, a sörös dobozt meg nem tartom tartósnak
Van de sérült a kuplung tengelyen lévő rá öntött fogaskerék,meg az 1 es fogas kereke
Ja meg 125 olasz blokkba a váltó tengely eggyik végén van egy tűgörgös csap ágy annak mi a mérete nem tom meg mérni mert össze van törve ha valaki tudja légyszi segitsen !
előre is köszi
H...E...L...P !
Mtx 200-as bele fér Az olasz 125.ös vázba ?
Sűrgős
eladó 50es léghűtéses mb/mt motorblokkok 5sebességesek az egyik össze van rakva új szimeringek vannak benne henger nincs rajta kell bele egy dugó.
és van egy másik blokk alkatrésznek ez szétvan szedve henger nélkül.
van még hozzá gyújtáselektronika trafó és egy fesszabályzó is.

egy dugattyú után üzemképes blokkod van rengeteg pót alkatrésszel.
csak egyben adom el.

akit érdekel tegyen ajánlatot.

csere érdekelhet értelmes motoros dolgokra.
Szia van még mindegyik
v.adam1992@citromail.hu vagy 06 20 351 2316 on ha érdeklődsz megbeszélhetjük!
Hello az MTX blokk alkatrészekből maradt még valami? Nekem kellene 4 db kuplungrugó, üresjárat visszajelzőjének a réz érintkezője (ami a váltódobon van) meg egy gyujtásfelőli dekni. Köszi
Itt van pár új MTX alkatrész... féktől a kilométeróra spirálig ! Remélem segítettem valakinek....

http://citybike.hu/shop_search... x+80
Terített asztal, meleg ágy XD

http://www.cmsnl.com/honda-mtx...
Valakinek nincs egy jó robbantott rajza Honda MTX hez?
Hali érdekelne a karbi! milyen árba van? Írhatsz emailt is.. :busz.szabi@freemail.hu
hali.. Valakinek honda mtx hez alkatrésze? Engem érdekelne egy elsö fékhez a kormányra a fék kar házastól.. amin van a tükör is.. meg fordulatszám órába spirál, megy kilométer óra spirál.. de a legfontosabb a fékk cucc lenne!
Helló ezek milyen honda alkatrészek,mik vannak még ha 125, japán?
Valakinek nincs Honda MTX 125 (japán) hoz hátsókereke? 4 csavaros lánckerék felfogatással olcsóban? :) ártól függően gumival is lehet :D 18" -os.
Ez MTX 125, japán vagy olasz típusé?
bencefice kukac freemail pont hu írj telefon számot is.
Sziasztok.
Egy MTX blokkot keresek olcsón,nem motorba kellene hanem egy kis eszterga fordulatszám váltására használnám,tehát egy olyan blokk kellene amibe csak a váltó rész van benne,semmi más,se kuplung se főtengely se semmi.Találtam is neten olcsón,de sajnos a gazdája azt mondta hogy hiányzik egy tengely,sajna én nem tudom kivenni az alkatrészekből hogy tényleg hiányzik-e.Valaki tudna segiteni ez ügyben?Vagy esetleg egy robbantott rajz?Az se tartsa magába akinek lenne egy ilyen és olcsón megválna tőle.Köszönöm segitségeteket.
Blokk alkatrészek eladóak:
NSR/MBX/MTX50 henger kivételével van minden, makulátlan főtengely, komplett váltó, gyújtás, blokk felek... kuplung stb.
Sziasztok.... akit érdekel nekem van egy MTX125RII ATAC POWER-em amiben a 125-ös MBX ATAC POWER blokkja van most berakva.... ami kicsit erőssebb.. segédmotorként használtam.... de mivel piszkálnak érte nálunk a rend őrei ezért eladnám vagy inkább cserélném 80cm3 mocira.. ami elsősorban érdekelne az ( HONDA MB 80 ami jó állapotú... ) egy az egyben cserélnék... az én mocim akár lábon elvihető remek állapotban van.... esetleg ami még érdekelne 80cm3 MTX de csak a R II-es változata és abbol is nem az ami szét van szakadva... molekula77@freemail.hu email címen elértek... kérnék fénképet a cserékről.... én is küldeni fogok.... egyébként olyan 160,000ft ra tartom.... ami kicsit soknak tűnhet... de ha mentél vele tudni fogod hogy megéri az árát....
milyen kell? van mind 2 annyi a baja,hogy ahova a berúgó ugrik be le van törve és lyukas, de azt egy jó alu heggesztős tud rá hegeszteni másikat ami passzol. ha érdekel írj bekeske@citromail.hu-ra.
Nem adom drágán.
Szerintem tökéletes neki a 9-10 ezer. Én sokat szoptam vele mindig állítottam ezt azt,stb enyém pörgött 14 et is. de Meg is halt. ha jót akarsz magadnak nem kínozod mert tönkre megy. tapasztalat
Sziasztok, NSR 50 blokk alkatrészek eladóak. Henger elkelt, főtengely nekem kell, a többi vihető. Van még karburátor, berugókar, meg a régi főtengely amit felkell újítani. Gyújtás, membránház,kuplung blokk közép, dekli, stb. Eladó a régi hengerem is jutányos áron, jelenleg 52mm-es furattal, még kétszer lehet fúrni. Képek igényszerint.
Motor kódja: AC08E.