Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsi 42,50 es a dugó
Hali valaki megtudná mondani hogy honda mtx hez 42,25 ös dugót honnan tudok szerezni? vagy milyen motoré egyezik?
helló azt szeretném meg kérdezni hogy mtx 125 kicsit ha megyek vele egy 2-3 kilométer után elkezd fuladozni az mér lehet?
Üdv.
Mtx 125 (japcsi) légtelenitésére lennék kiváncsi. Hogy ki kell?
heló
nem tud vki nekem egy komplett honda mtx 125-ös vizes blokkhoz való gyujtást ?
sajnos évjáratot nem tudok de a blokkról képet felrakni igen ...
nekem egy olyan gyujtás kéne amibe álló forgórész stb ... minden benne van
crossra használom szóval se lámpatekercs ilyenek nem kellenek bár nem tudom hogy szét lehet e szedni ...
Valaki tudna nekem segíteni a power szeleppel kapcsolatban? Szeretnék kérni egy képet hogy hogy is van összerakva mert én ugy vettem hogy nincs bekötve és nem tudom pontosan hogy is néz ki. Hogy van nyitva, zárva ? Meg attól tartok nekem valami összekötő hiányzik...
Üdv. Nekem van Honda MTX 125(Japán)-hoz cdi-m ha érdekel írj: challanger1111@gmail.com
hello van valakinek honda mtx 125 japan ev 1987 modelre cdi . id i_bondor@yahoo.com
Nem szorulhat, én is volt régebben,hogy azzal raktam össze semmi baja nem volt csak a paszta nem igazán állja az olajat. Vagy esetleg a tengely nincs egyenesen nagyon benne,kocogtassad meg vedd ki nézd meg a csapágyat ahova beleteszed,hogy nincs e benne kosz,vagy nincs-e kint egy kicsit.
tömítő pasztával szárazon összerakva szorul a kukac tengely kell gyári tömítés? Esetleg az milyen vastag?
Csak akkor érdemes költeni a prox dugora, ha saját használatra van a gép. Én most furattam 57,5-re a gépet, és nagyon jo. Szoval lehet furatni.
Itt az e-mailom bekeske@citromail.hu kérdezz nyugodtan de ha tudok valamit írok neked :)
Csáó, Hát árakról nem tudok sokat sajnos. De szerintem tavalyi árak maradnak, az sztem 3 ezer forint lesz vagy mennyi. Én nem biztos,hogy megyek ha megyek is akkor nyaralóba főzök .
Hello janika22!

Bocs h itt írok de nem találtam email címet...
Tudsz esetleg valamit a 13. Soltvadkerti Motorostalálkozó árairól? (Lehet h csak én nem vettem észre.)
Hali!
Szeretném megkérdezni hogy egy '83-as évjáratú mtx 125 R-hez megéri megvenni az 28ezer forintos dugattyút és a 21ezer forintos hajtókart?A hengert fel kell fúrni.Japán blokkosról van szó.Lehet azt egyáltalán felfuratni pár tizedeket?
Üdv.:Ády
Kevés volt akkor a rovarölő.
kiderül, hogy akitől vettem nem rakott tömítő alátétet az üres jelző kapcsoló alá és az feszítette a kukactengelyt :)
Hézagoló lemezeket,hogy raktad vissza? valami szorul az a baj. nem a tömítéssel van a gond.
Sziasztok!
1983-as mt 80 hoz keresek hátsó teleszkópokat. Ha valakinek van feltétlen írjon:
pere15@freemail.hu
Sziasztok kérdés a következő összerakás után csak egyes és üres van(japán 125-ös), kukac tengely kicsit szorul a tömítésnek hézagoló szerepe iis lenne?(pasztával volt összerakva) ha félbe van van minden sebesség
Keresnék egy mtx 80 - ashoz egy motorhoz csatlakozó, hűtővízcsonkot, mert kicsit rojtosodik, nem akarom, hogy idő előtt elfollyon a vizem :)
Sziasztok van egy rozsdamentes kiváló állapotú tankom R2-es re ha valakit érdekel hívjon
06-30-645-8739

Ez az ár már nem aktuális ennél olcsóbban is oda tudom adni,mivel itt csak porosodik
http://auto-motor.vatera.hu/mo...
Azt nem ,de hogy hogy nem vasperselyes?vagy valami tuning Athena van fent?
miért ezeket lehet furni? Honda mtx 50 r vizhütéses. nicasilos hengert nem lehet furni nem?
Ha nem találsz akkor fúrasd fel a következő lépcsőre legalább úgy biztos jó lesz ,egy fúrás kb 4ezer forint.