Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látod! Takonyorrú 13 éves osztja az észt. nem veszi észre , hogy milyen és mekkora.
Mik vannak.
kedves Magyar testvérem....!semmi sértőt nem mondtál,csak idegesít,mikor cigányokkal ijesztgetnek... én senkitől se félek:se cigánytól,se eszkimótól további szép napot!
Tisztelt fórumozók!
Ha valakinek nem tetszik amit írok / válaszolok az ne olvassa el!
Köszönöm.
olvastam...és értem is...de sose fenyegetőzzünk cigányokkal,mert igazi Magyar azoktól nem fél.... én sem! kicsit paradox,hogy egy nép a parazitáival ijesztget
ja...és én nem féltem az életem...de elég bolond vagyok....
Gyáva nagypofájú kretén hulladék vagy! Én ilyenekkel nem beszélek!
nekem nem válaszoltál....pedig szépen kérdeztem... de várlak itt északon....elég zűrös az élet....
Gyáva nagypofájú kretén hulladék vagy! Én ilyenekkel nem beszélek!
Neked az agyad az ugrik.Sehonnai senkiházi takonyorrú "bátor".
Nem érted a kérdést? Hol laksz?
Mit jelent neked az, hogy:" a kérdést megértettem"?
Húúú, de bátor pofát vágsz!
mert olvastam az adatlapod...én vállalom a pofám,meg azt is ,hogy hol lakom....és nem szarok be kancigányoktól.mert naponta ezek közt élek itt kis városomban,de tudják,hol a helyük...szóval nem tetszik,mikor magyar ember magyarországon cigányokkal ijesztget... számomra ennyi az észrevétel...
Hol laksz? Nem érted a kérdést?
Szegényke szerencsétlenke! te szoktál itt tombolni!
merre laksz...?
Akcios a mobilnet mar ovisoknak is?

Na huzz innen, nyomas nezni a VV t az valo neked.
Legközelebb ha segítséget kérsz akkor próbálj normális hangot használni. Pl: "Legyetek szívesek ez lenne a problémám, ha tudtok megoldást írjatok. Köszönöm Birka Bálint!"
Kultúrembereknél ez a szokás.
Jól van taknyos! Illemtankönyvet olvass át legalább egyszer!
Nem akkora ügy lenne , de a wécémben nincs hóember!
És még szemüveg sem kell!
szóval azt mondod simán kettéhugyálod a hóembert?
irigyellek
legközelebb ha segítséget kérsz akkor próbálj normális hangot használni. Pl: "Legyetek szívesek ez lenne a problémám ha tudtok megoldást írjatok. Köszönöm Birka Bálint!"

Egyébként nincs prosztata problémám, de ha lenne akkor sem tartozik a tárgyhoz, sem hozzád !
Meg lehet tata, Nagyon koszonom hogy Prostata problemak kozepete is szakitøt råm idøt
Na ja....a rokonságom jórésze ottani... ...a másik meg felvidéki....