Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi ini!

és amúgy létezik itt olyan,hogy "legolcsóbb" motor? Ez alatt a szervizköltségekre és az alkatrészárakra gondolok!
cr 125 nem drága, és szerelni is megtanulsz
a 250-es 4t gépek eléggé vérszegények, még pörgetve is
Kezdetekben amíg béna vagyok,addig laza terepre (váltás profibb használata,egyensúly javítása stb.) utána,ha elértem azt a szintet,hogy megbízhatóan tudok motorozni utána pályázásra,de természetesen nem Ken Roczen imitátor akarok lenni!
hello,

mire kell motor?
Sziasztok motorosok!
Szeretnék mindenkit üdvözölni először is!

Segítségeteket akarom kérni. Szeretnék elkezdeni krosszmotorozni. De nem tudom,hogy mivel kezdjem el mert a 0-ról indulok. 125 2T vagy 250 4T jöhetne szóba. Ugyan nem vagyok még motoros,de ha jobb anyagi helyzetem lenn, természetesen élnék a fokozatosság elvével,de sajnos nem tehetem meg,mert a motor ára és a folytonos fenntartása,a tankolás (egyaránt kocsiba és motorba) plusz a kezdeti védőfelszerelések beszerzése nagyon pofán fogja vágni az anyagi helyzetem és nagyon hosszú ideig nem fogom tudni lecserélni a motort és ezért nem akarok 80-assal kezdeni,mert mi van ha hamar kinövöm....Ti a helyembe,hogy kezdenétek el?

22 éves vagyok jelenleg,de július 23.-án töltöm a 23-at,így fittyet hányva az anyagi helyzetemre,akkor is belefogok mert már így is öregnek érzem magam...
Ezen jót nevettem...

A lényeg:

Az új kormányrendelet úgy fogalmaz, hogy a jogosítvány megszerzésére irányuló járművezetői tanfolyamra az vehető fel, valamint elméleti vizsgát az tehet, aki a közoktatásról szóló törvény szerinti alapfokú iskolai végzettséget megszerezte.

http://www.jogiforum.hu/hirek/...
Már nem kell 8 általános. Elég ha írni, olvasni tudsz. Végül is felzárkóztatás van.

"1, A tanfolyamra történő jelentkezés feltételei:

egészségi alkalmasság (általában a háziorvos állítja ki, ez egy igazolás arról, hogy alkalmas vagy a vezetésre. )
életkori feltétel: legkorábban 15 és fél éves korodban kezdheted el a tanfolyamot (az előírt életkori határ előtt fél évvel)
előképzettségi feltétel: írni, olvasni tudjál"
Tudtommal nem. :-(
Sziasztok! Tudom még nagyon újonc vagyok még itt, de azért feltennék 1-2 kérdést a tapasztalt veteránoktól! 16 éves vagyok, igazából a motorozás nagyon tettszik, de még nem nagyon ültem robogón sem! Úgy láttam a Csigavérnél, 16 éves kortól ellehet kezdeni a jogsit. Ezzel csak egyetlen egy hiba van, hogy családi okok miatt és a költözések miatt nincs meg a 8 általánosom (ne nevessetek ki légyszíves). És a kérdés lényege az lenne, hogy így is elkezdhetném a jogsit? Amúgy egy 125cc motort szeretnék majd venni és A1 kategóriát szeretném letenni! (sulit majd szeptembertől kezdem) Köszönöm előre is a válaszokat!
sziasztok.van valakinek tapasztalata a dunlop sportmax qalifer2 tipusu gumival?tapadas szaraz vizes korulmenyek kozott?honda cbr 1000rr re menne.koszonom a segitseget!
Mi Széplakon meg Zamárdiban le szoktunk állni a partra. Eddig senki nem szólt érte, pedig gyakran járőröznek a rendőrök is.
Mi családdal Balatonföldváron voltunk tavaly. Ott olyan a strand, hogy ha úgy választasz helyet, a drótkerítés túloldalán ott az út, járda, bicikliút. Ott látod a kocsidat\motorodat.
Szia. Én is most veszem első motoromat, annyi különbséggel, hogy én 34 vagyok 177 cmvel és 90 kilóval. De biztos nem adok rossz tanácsot, ha azt mondom: nézd meg különböző tipusok hirdetéseit, hivd fel, menj el és ülj rá. Egyből kiderül, hogy való-e neked. Én pl. elolvastam mindent a neten, amit lehetett (fórumok, tesztek, népitélet). Aztán elmentem megnéztem párat, és totál átrendeződött a fejemben minden :-)
Sziasztok! Egy olyan gyakorlatias kerdesem lenne hogy Balatonra szeretnék motorral menni strandolni egyet. A cuccokat viszont féltem annyira, hogy nem hagynam a parton orizetlenul. Tud valaki olyan strandot, ahol van csomagmegorzo es a motor sem kilomerekre van tolem? Foleg a deli partra lennek kivancsi. Koszonom!
Kezdetnek bizalommal tudom ajánlani az alábbi gépeket.Mind megbízható,kezes,kezelhető jószág és a Te súlycsoportodnak ideális.
www.jateknet.hu%25252Fmuanyag-..." title="https://www.google.hu/search?q=m%C3%BCanyag+motor&client=firefox-a&hs=jR4&rls=org.mozilla:hu:official&tbm=isch&imgil=A_bbqV_otZkzLM%253A%253Bhttps%253A%252F%252Fencrypted-tbn3.gstatic.com%252Fimages%253Fq%253Dtbn%253AANd9GcQBQ5XM_8vAi93rZOI_wI0hGPXx5--qSEo9W1nuOgztbLfhZynX3Q%253B600%253B600%253BVw4Dm7ZGJeHGMM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.jateknet.hu%25252Fmuanyag-..." target="_blank">https://www.google.hu/search?q...
előtte hízzál meg magasodj
amúgy az ybr125 elég kicsike motor, mondhatni olyan kislányos.......
Sziasztok, a segitségeteket szeretném kérni. Nagy motorvásárlásokba lennék, de mivel egész életembe kb 10 percet vezettem motort, igy nemtudom meik tipus lenne az, ami megfelelne tanulomotornak. Haverom suzuki gsxr-ével mentem néhány kört, de az nemannyira volt kényelmes.. Mivel 160cm 55kg vagyok szeretnék valami kisebbet annál, a legnagyobb problémám az volt vele, hogy lábujjhegyen ért le a lábam amikor megálltam, meg az egész motor széles is nekem.. Egyszoval kényelmetlen, és oylan motort szeretnék, amin én is jol érzem magam, és megtudok tanulni vezetni valamennyire még az A-s jogsi elött. Max 125cc szeretnék, egyik helyi motorszerelö ajánlotta a honda nsr125-t, de nemigazán bizom benne, ahogy láttam a motor képeit az sem tünik kisebbnek.
Segitségeteket elöre is köszönöm, szép napot :)
egy drz miatt kár menni 200km annyi van belőle mint szaron a légy
attól hogy viharvertebb a külső rész lehet még gondos a gazda
ismerek pár drz-t amire 100ezrek voltak költve és nem szépek
ja és az olcsó általában szar, a drága meg nem mindig jó
Sztem is elég egy olyan akinek már van/volt olyan motorja. Hamarabb megmondja, h minden okés vele, vagy nem. Meg akkor nincs mellé duma. Kb 1 éve mentünk nézni Gixxer1000-ret a cimbimnek, és avval is mentünk... Egyből nem volt mellébeszélés...
Igazából én nem értek hozzá. Asszem' vmelyik népitéletben olvastam, hogy csak olyan motort szabad megvenni, amin látszik is, hogy vigyáztak rá... csak ugye az ár! Az említett példány majd' 70 ezerrel olcsóbb, mint egy másik, az viszont csilli-villi. Találtam egy szakit, aki ért hozzá (a kocsimat rendszeresen szerelő srác kollégája), de megmondta kerek-perec, hogy ilyet nem vállal
Lehet nem is kéne szerelő, csak mondjuk egy drz tulajdonos, aki egy próbakör után érzi, hogy ok-e a motor ...
Mégegyszer köszi!
Értem. Köszönöm!
Hála égnek ez nem KTM, nem törik mindenhol.
Igazából sztem attól, h elcsúsztak vele semmi baja nem lett. Meg kell nézni a blokkházat, h a csavaroknál nincs-e megrepedve aztán jólvan.
Lehet, h én. Sajnos műszerész vagyok...
Mondd, mi a gond?
Sziasztok!
Amiben vagyok: motorvétel. Csak Drz. Egyedül nézegetem őket. Közben szakit keresek, akivel majd újra, a kiszemelteket. Egyik kinézett egyed váltó felöli deknije sérült, de nincs megrepedve - nagyon megnéztem. A tulaj nem is tagadta, hogy csúsztak vele, ez az egyik nyoma, meg egy kis szakadás az ülésen.
Csak azért kérdezem itt, mert szakival fogom újra megnézni a kiszemelt motorokat, de potyára szakival se szeretnék újra 200 km-t utazni.
Ja.. mi a kérdés: az, hogy, emiatt ejtsem-e a motort, vagy, ha nem repedt meg, akkor nincs gáz?
Használható válaszokat előre is köszönöm!
Van itt aki Bp.-n és környékén autórádiót szerel?