Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni fékrendszerrel kapcsolatban.
Hátsó fékről van szó, hidraulikus féklámpa kapcsoló van a főfékhenger tetejébe beletekerve. Műszaki előtt áll a motor gondoltam leellenőrzöm a világító berendezéseket és kiderült hogy nem reagál a hátsó fékpedálra a féklámpa. Első dolgom volt szemrevételezés után(szivárgást kutatva) hogy kicseréltem a féklámpa kapcsolót, de sajnos nem oldódott meg a probléma légtelenítés után sem. Viszont azóta úgy alakult hogy első rálépésre világít a féklámpa a többi nyomásra nem.... pár óra múlva ugyan ez van. Szétborítottam a főfékhengert hogy a karmantyúkat kicseréljem, elvittem egy helyre ahol ilyeneket gyártanak, ott megmérték és azt mondták hogy ennek semmi baja működnie kell, ami igaz is a fék fog, de a lámpa nem világít. Valakivel fordult már elő hasonló vagy van valami ötlet?

Üdv!
Sziasztok,
Riasztós tárcsafékzárat szeretnék venni. Mik a javaslatok, tapasztalatok?
Van mozgásérzékelős és van ami csak ütésre jelez. Elég ez utóbbi is?
Köszi előre is
Üzemanyagszűrőt kell cserélni motoron? :S Hayabusa-ról van szó...Csak a tankban van egy pici, nem? :S
Vanni van pénz csak nem erre akartam elbaszni de akkor inkáb megyek iratni, biztositast már ma megcsináltam, ha 15napon tul megyek 1-2 nappal már megbasz ez a kibaszot ország?
a neten köss egy biztosítást az ha minden igaz 2 hónapig jó
küldik gyorsan a csekket, de azt nem fontos mindjárt befizetni
akkor legalább a mabisz díj nem lesz annyi
amúgymeg ha nincs zseton átíratni hogy akarod fenntartani? kicsit előre is kellene gondolkozni..........
Bünti lesz, olyan 30 rugó....és ha a kötelezőt sem kötötted meg akkor mabisz díj minden elmulasztott napra.....kamu adásvételivel nem próbálkozz mert a dátumok összefutnak...
Helló!
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
3napja cseréltem el a motorom egy rendszámosra,mentem volna átírni a nevemre stb de nem úgy alakult a helyzet pénzhiány.
Na most nekem 15napom áll a rendelkezésemre hogy átírjam a motort ha ezt nem teszem akkor mi lesz?
Csak jövőhónap elején tudnék menni, persze a előző motor tulaj már hétfőn jelentette hogy nincs meg a motorja, mi van ha kicsit sumákolunk az adásvételivel ha oda kerül a sor hogy viszem a motort?
Legjobba az egészben hogy idéglenesen se tudom kivonni mivel nem az én nevemen van de előző tulaj már hétfőn volt bent
Akkor az a gumi lehet valami kínai manufaktúrában készült, Vegyél újat!
Nem hogy belenyomni még karcolni sem tudom
Belenyomni még a csavarhúzót se.
Nem "karcolni", belenyomni!
Én a kezem nagyujj körmét simán beletudom nyomni a gumiba!
Igen már én is próbáltam a "körmös módszert". A körmömmel nem is de egy csillagcsavarhúzóval meg tudom karcolni a gumit. Majd úgyis megyek szervizbe, beadom egy átnézésre, de szerintem nem foglalkoznak vele.
Javasolom neked, vidd el egy szervizbe, és a rázópadon, amelyiken a lengéscsillapítókat ellenőrzik, nézesd meg jó-e a lengéscsillapítás.

És akkor biztosra tudni fogod.
Nem értem, mert én még nem találkoztam olyan kemény gumival ami a keménysége miatt csúszott volna. Mert az a helyzet, hogy mire megkeményedne addigra elkopik. Majd ha melegebb lesz nézd meg azt a gumit mert Te is meg tudod állapítani a körmöddel , ha "üveg kemény" a futófelület, vagy van még valamennyi rugalmassága.
Sziasztok!
Első robogómat szeretném megvásárolni de előtte tanácsokra, véleményekre lennék kíváncsi.

Robogó: HONDA DIO Zx Af35

Előre is köszönöm a segítségeket :)
én is gondoltam rá. Ez első "döntöttebb" kanyarnál mindig van egy pont mintha kimenne az első kerék elég rossz érzés. Nem tudom mire vélni. Első lengéscsillapítók yamahafehér-nél voltak felújítva ősszel, a hátsó is rendben van. A lengőkart is megnéztem. Mi lehet még? Én már csak erre a gumi dologra gondolok, bár a 6 éves guminak még nem szabadna rosszalkodnia.
Lehet rossz helyen kereskedsz!
A lengéscsillapító rendben van?
Urak!
Amennyiben valaki jártasabb a dologban mint én, kérem segítsen. A kérdésem a következő: Határozott idejű (6 hó) forgalomból kivont motorkerékpárt a kivonás ideje alatt lehet műszaki vizsgáztatni?
Üdv: Szabi
Sziasztok!
Gumi kérdéssel fordulnék hozzátok. Elkezdődött a szezon és hiányt élvezek a tapadásban. Eddig azt mondtam, hogy még hideg van de már nincs. 2008-as contimental twist van fent a 125-ös motoromon. Mivel erő nincs benne, nem koptatja tehát nem kopott de mégse tapad. Mitől lehet ez? A gumi megkeményedett?
Előre is köszi!
tuti nem
alig találtam belevaló szinte ép műszerfalt a km jeladó is az agyamra ment vagy 5. volt ami jól mért....
a fényszóró átalakítás az én művem, baszott jól világít a h4-es izzóval
ha olajszűrő kell és nem kapsz belevalót jó áron(nekem valami 3 ezerért hoztak volna típusazonost)
akkor az xt600 olajszűrője jó bele csak a peremet le kell vágni róla hf 145 a neve
ja és alul is van egy fém szűrő azt is mosd ki mindig
ha kivették a spray dobozt a légszűrőboxból akkor amikor nagy vízen haladsz be fogja szívni a felcsapott vizet
mert nem szaroztam, térd felett érő vizeken is simán átgázoltam vele
műszerfal oldalán van egy kapcsoló azt te raktad rá?
Az igen barátom kapott ez áldást
De ennek a motornak meg sem kottyan :)
Ha hiszed ha nem egy 125dtr adtam érte +20e mert észre vette hogy első kerékbe 8-as van
a blokkja tökéletes volt 3 hónap állás után is 1 rúgásra indult
külalakilag volt viharvert, csak az ülése 12 pénzbe volt anno
én egy bajai embernek adtam el utána ahogy néztem pestre került, utána nem tudom
ja a monster matrica nem az én bűnöm
amit egyedül utáltam benne az volt hogy 90es tempónál előjött valami rezonancia aztán zsibbadt a lábam tőle
csináltattam egy 32es fogaskereket hátra a hosszútáv aszfaltokhoz így nem jött elő a rezonancia ellenben elég bénán gyorsult, végre se ment jobban, de kényelmesebb volt
mentem evvel néha napi 5-600km távot is
néha erdélyben a hegyekben össze-vissza
ha valami lógna rajta van egy komplett vázam, lengőkar himba stb tökéletes, bár nem hinném hogy valaha is baj lesz evvel agyon se lehet verni
200ért adtam el, most mennyi volt az ára?
Helló!
Szabolcsinak adtad el? Testvíírnek?
Amúgy nagyon jól megy picit gyűrű hangja van de az semmi.
blokkján újítottál valamit amúgy?
olyan 5 éve még az enyém volt
dobhatnál pár képet hogy néz most ki, elég sok órámba tellett mire gyári állapotba hoztam, előtte eléggé szedett-vedett volt szegényke

persze hogy átírják, semmi köze a tulajdonjoghoz a jogsinak, csak ugye nem vezetheted