Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

A véleményetekre lenne szükségem. Van egy Gsx-r 600-as motorom,amin tavaly láncszettet cseréltünk (DID 525 arany színű, legerősebb, JT lánckerekekkel). Felszereléskor észre vettük hogy olyan már újkorában mintha részlegesen lenne megnyúlva, egyik ponton laza volt, a másikon feszes, de úgy voltunk vele hogy nem visszük vissza a boltba, hanem mivel ez egy új lánc majd összekopik szép egyenletesen. Azóta mentem vele 4000 km-t és a probléma nem változott semmit, egyik ponton lóg a másikon meg nagyon feszes.
Ti találkoztatok-e már ilyen problémával? Hogy állítsam be? Létezik hogy ennyi km alatt nem érte még el a lánc a teljes hosszát? Esetleg a lánckerekeknél is lehet valami hiba?
Válaszotokat előre is köszönöm!
Szia!

Nincs ismerősöd aki esetleg a vizsga időtartamára engedi az idomok átszerelését? Ismeretségi körömben is van aki hasonló problémával küzdött és ez lett a megoldás.
Szeva!

Mire hivatkoznak, hogy miért nem vizsgáztatják le? Az idomok hiánya nem lehet kizáró ok, max hogy szar a lámpa... Nincs benne a köcsög "E" betűjük...
nincs beverődés.sem a kosárban,sem a belső részen
Üdv

Olyan kérdésem lenne hogy van nekem egy Kawasaki Zx6-om. Össze lett törve, és nem került vissza a gyári idomzat, hanem csak egy kis fejidom van. Hogy lehet az ilyet leműszakiztatni ? Sehol sem akarják, segítsetek már....
Kuplung kosárba sincs beverödés a bordáknál amiben a lamellák fogai kapaszkodnak?
Köszönöm a választ, azt elfelejtettem írni, hogy én budapesti vagyok, így nekem csak a budapesti iskolák játszanak. Kinéztem kettőt, az egyik a csigavér a másik pedig a www.gyorsjogositvany.hu , esetleg valaki tud véleményt mondani róluk?
Sziasztok,van egy 2001-es bocim és az a problémám hogy nem emel ki rendesen a kuplung.
Van valami ötletetek?
Motul olaj 10w40
Lamellák nem hullámosak,nincs forditva berakva a stabilizáló gyűrű.
Kinyomó szerkezet működik.
Segítségeteket előre is köszönöm!
Már többen válaszoltunk Neki, majd még pár helyen +kérdezi...
Mindenhol ugyanaz lesz a válasz...
15 nap van az átírásra, ahhoz pedig kell az eredetiség vizsga. Remélem ezzel megválaszoltam a kérdést.
Sziasztok!

Nekem viszont az alábbi kérdésem lenne.

Eredetiségvizsgát azonnal el kell végezni, tanácsos, vagy ráér pár hónap múlva is átíratni a vasat? Csak a biztosítás legyen meg előbb.
Én a Budiás Autós- Motoros Iskolát ajánlom.
Nagyon jók az oktatók, nem telik el nevetés nélkül a nap.
Az árak is kedvezőek, s gyorsan ki is számolhatod, mennyibe kerül.

Százhalombattán van.

Weboldal: www.budias.hu
Sziasztok.

Segítségeteket szeretném kérni, most szeretném letenni motorra a jogosítványt (A2) de egyszerűen nem tudom ,hogy hol. Esetleg tudtok valami jó helyet?

A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv,
István
Sziasztok!
Vettem a napokban egy honda dio AF34-es robogót.
A problémám az hogy nem találok hozzá sehol alkatrészt de viszont af 18hoz meg más dio alkatrésszel tele van a net. Melyik szériával egyeznek az AF34-es alkatrészek?

előre is köszönöm a segítségeket :)
Szia!Elvittük szakemberhez,szerdán derül ki,hogy jelen pillanatban milyen állapotban is van.Mint említettem semmi gond nem volt vele,csak évek óta állt a garázsban.Mi 2003-ban vettük,még az adás-vételi is megvan.Akkor 150.000Ft volt.Üdv
Milyen olajat használtál hozzá?
gyorsan levázoltam hogy néz ki a rendszer
Sajnos nem állítható a kapcsoló, a főfékhenger tetejébe kell beletekerni koppra hogy tömítsen és annyi persze a fékcső közbe iktatásával.
Szia, mennyiért adnátok el a kismotort?

üdv
ezért jó dolog a sima húzókapcsoló
neki a nyomásérzékelős nem ilyen
Szia. A kapcsolon nem lehet allitani? Pl neken SV-n allithato, kicsit noveltuk a tavolsagot a pedal es a kapcsolo kozt... Ezert kissebb pedalnyomasra is kapcsol. Igy jo lett...
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni!Szeretnénk eladni a gyerek motorját (50cc) Franco Morini minicross (gondolom már veterán),amit már 6 éve be se indítottunk.Olyan megbízható és hozzáértő szakembert keresünk,aki átnézné,és amennyiben szükséges javítaná eladás előtt.Amíg használta a gyerek -ezelőtt kb. 6 évvel felült rá kb. 3-szor-,semmi gond nem volt vele.De mindenképpen át kellene néznie valakinek,aki ért is hozzá.Köszi!
Sziasztok!

Motor vásárlása előtt állok. Suzuki SV 650 N-t szeretnék vásárolni.
500-800e. Ft árkategóriában. Igazából nem tudok dönteni, hogy újabb 2003-tól fiatalabb vagy idősebb gépet vásároljak.
Most találtam egy hirdetést ami szerintem elég jó vételnek tűnik, bár lehet, hogy ez a km óra állás nem valós? (NEM az eladó vagyok!)

http://www.kepesmotor.hu/suzuk...

Köszönöm a segítségeket!
Igen természetesen leellenőriztem és az izzó is jó.
Még azt írd meg légy szives: Ha a nyomáskapcsoló vezetéket rövidre zárod akkor ég a féklámpa?