Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk nekem kagylós gumival sem volt ilyen tapasztalataom. Annyi volt hogy akkor érezhetően idegesebb volt az eleje, meg ha felgyorsítottál 100- ra onnan elengedted a kormányt mindkét kézzel, és lassult le a motor akkor 70- nél rázott rajta egy jót, de annyira nem veszélyeset. MEg 160- nál "dobolt" az eleje- érezhetően, mitha ütött volna. De az új guma megoldotta a problémát.

Parabellum!

Nem lenne érdemes megrendelni rögvst azokat az új Michelineket?
De okozhat!

Ahogy észre vettem az Er eleje kicsit könnyű- a rugózás, csillapítás meg kemény. Ezáltal 3- 4 év alatt kagylósra kopik az eleje ( a mostani Hejdejó érdekes nem hozza ezt a tapasztalatot még- igaz csak 3 éves).
Ha ez megvan onnantól már könnyebben rázza az orrát. Amit érdemes megpróbálni- szedd ki a kereket és centíroztasd újra.
Sagemnek voltak ilyen szita problémái- igaz ő földhöz baszta magát a motorral, nem annyira kis sebességgel, és utána bármit csinált nem jött már jól helyre a gép...
Kerek...
Neked milyen gumid van elől?
Megint úgy rázza a kormányt mint a vadszamár.Már egy kézzel is gáz vezetni.Pedig még messze van a kopásjelző a keréken.Másnak is van ilyen gondja vagy csak nekem.Gumikopás nem okozhatna ilyet.Akkor meg mi a rák van?
a pálesz az, amit sok ember szeret, jókedve lesz tőle, nagy mennyiségben róka-rudi van tőle a wc-n...
remélem, már tudod...
Pálesz? Az miaz?
Szia.Én is megnézném és én sem vagyok féces. Nem is leszek azt hiszem.
adj nekik egy kis páleszt, majd elszórakoznak azon júniusig
Aldiban mától kapható onfelfujos párna, túrázók! 3év gari ,1500ft .Jó minőségű!Én is vettem ,jónak tûnik !
Iwiwem volt de nem igazán szerettem, most meg valami Twoo-ra akarnak meghívni olyan emberek akiket nem is ismerek, naponta kapom az emailt sőt még emlékeztetőket is
A gyerkőceim fent vannak a facebookon, ők majd eligazítanak aztán lehet csinálok egy profilt én is
Etesd őket légy szíves és a fúrót is!
Megoldjuk- de mi lenne ha regisztrálnál oda? Meghívlak a TKB csoportba- és az zárt.
Megnézném én is képeket, de nem vagyok fent a facebook-on, esetleg elérhetném máshol?
Véletlenül elhoztam néhány hangyát.Küldjem vissza postán vagy etessem őket a júniusi taliig és elviszed?
Ugyanez a kérdés a fúróra is érvényes.
Laca is meglátogatott bennünket- lassan de halad a bukókeret projekt!
23 fő! Gratula srácok, szép szervezés, csak így tovább! Öröm látni azt a sok motort.
Rendben!:) Köszöntem!
Egyenlőre műszerfallal semmi, megragasztgattam, tart most. Csak kicsit félreáll. Az egy későbbi project lesz:)
Műszer fallal mi van?
Vasárnap délután 3-ra légy ott pontosan!
szia, én szivargyújtó csatlakozót szereltem a kormányra, 1600 Ft volt autós boltban.
Csak gps tartóm nincs, mert mobilon van az igo.
Helló Fisi!


No, megvan a tárcsa, betét. Akkor hétvégén elgurulhatok, hogy megcsináljuk? Vagy mikor jó neked?
Remélem addig megjön a motoros gps tartóm is:)
Apropó, van valami olyasfajta szerkezet amiről aksiról tudnám tölteni a telefonomat? Használ valaki ilyesmit?
hát...magunkon kívül...