Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Ide jön vki közületek?
http://www.sportmotor.hu/motor...

sajna ma reggel olvastam, így a vezetéstechnika tréning regisztrációról lecsúsztam... de lehet nem is szívesen mennék saját mocival :)
Vélemény? Ha elgurulok találkozok végre veletek? :)
Na azért ám.
Mindenképpen!
.mondtam én. .
Megvizsgáltam az első gumit.Gyerekek az milyen szép hullámos helyenként.Még van rajt több mint két mili minta de így kuka.Gumicsere
gyorsított eljárásban!
Akkor azért már pénteken ott tudsz lenni este nem?
Ne már Laci!

Akkor ha a túrára nem de legalább az esti muladérozásra gyere el!
Lesz idén még alakalom, remélem nem is egy a talira- azért ha tudsz gyere el!
Együtt akartunk, igen, de én csak pénteken délután tudok menni.

Szabadságolások miatt egyedül leszek rendszergazda, nem tudok előbb menni. De a szombati túrán ott leszek!

A motoromhoz egy új tőcsavar kell, amit várok, jelenleg a szelepfedél le van szedve. Másik hátsó gumi is lesz.
Remélem minden ok, lesz addigra a motorommal.
Sziasztok!
Leghamarabb szombaton reggel tudnék elindulni, így az oszták túrát is lekésném mivel 370km-re lakok az alaptábortól. Ha kicsit közelebb lenne elmennék, legalább a szombat esti találkozás erejéig, de így most sajnos lemaradok erről a találkozóról. A szabadságolások és a családi események miatt a környező hétvégéim is zsúfoltak. Bízok benne, hogy lesz idén alkalom legalább még egy találkozásra.
Nektek nagyon jó szórakozást kívánok!
Köszi!

Igen megjött már- most adom le a második adagra a megrendelést! MEglátta a sógorom is egyből- nekem is rendelhettél volna...
Bocs, most látom a 22-ei hozzászólásodat. Akkor tárgytalan. Örülök, hogy működik a cucc.
Fisi! Megkaptad a FixItPro-t? Nekem most sikerült arra járnom, vettem kettőt, ha nem sikerült még beszerezned szívesen küldök.
Na a zsíros maszeknál dolgozó,hát mi gondod lehet neked?
linkelj csak bátran....
Rakd össze azt az izét Zimi!

Együtt akartunk menni tudod!?!
Azt megnézem:)
Nem baj, ha biciklivel megyek?

Komolyan, a motorom jelenleg üzemképtelen.
Én meg már ott is vagyok. hihi.
Úgy látom többet kell linkelnem:)
Pumuklee alkotta hivatalos TKB fórum!

Én már elsô naptól ott leszek, megkaptam a szabit!
He-he.Hát ez meg milyen fórum?
Kedves Barátaim!

Mint azt már tudjátok, 2013.06.20-2013.06.23-ig TKB találkozó lesz Győrött. A részleteket majd ebben az első hozzászólásban fogjuk frissíteni. Rendelkezésre áll egy viszonylag nagy, bekerített terület a sátrazáshoz, illetve a motorok éjszakai tárolására. Tervezett programok:

2013.06.20. Csütörtök, Megérkezés Napja
- megérkezés, elpakolás, sátorállítás
- Út kipihenése, ha igény van rá akkor elgurulunk fagyizni egyet Győrbe, vagy itt Szentivánon
- Tollasozási lehetőség
- Vacsorára virsli és szalonnasütés

2013.06.21. Péntek
- Hideg reggeli: felvágott, kolbász, kenyér, sajt, zsírosdeszka, stb
- Kis túra a Pannonhalmi Apátsághoz, utánna a Cseszneki Vár meglátogatása egy kis szerpentinezés a Bakonyban :) Majd a Bakonyon keresztül Pápara, itt a városi parkmellett pihi, aztán Téten keresztül vissza Győrszentivánra.
Pénteki túra

Kép

- Vacsira chilisbab bográcsban friss kenyérrel

2013.06.22. Szombat
- Hideg reggeli: felvágott, kolbász, kenyér, sajt, zsírosdeszka, stb
- Irány Ausztria, túra részletei késöbb
- Vacsira sertéspörkölt bográcsban friss kenyérrel és savanyúsággal

2013.06.23. Vasárnap
- Hideg reggeli: felvágott, kolbász, kenyér, sajt, zsírosdeszka, stb
- Csomagolás és hazatúra:)

Ez még csak egy tervezet, még Parával át kell beszéljem valamelyik nap, ha végleges lesz a program, ki fogom írni.

Pumuklee

Ötleteket, hozzászólásokat a fórumba várjuk:
http://users.ininet.hu/tkb/php...

Ahogyan azt is jelezhetnénk, hogy kik lesznek ott hány fővel, hogy nagyjából átlássuk a káoszt:)
Az szép! Én túrabakancsban csináltam végig egy jó részét (és az is nyikorgott... ), a végére ki is nőtt pár új izom a lábamban.
Úgy úgy.
"Die fahne hoch ...."