Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na igen....
Tudod, a telefonvonal mindhárom végén tiszta.
Nyilván...
Mért van olyan ami nem publikus?
Ez a gumi (MICHELIN Pilot Street Radial) qrva jó.
A gyárihoz képest nem döcög nem csúszkál sokkal irányíthatóbb a gép.
A jobbos kanyarokban bátrabb vagyok (kép).
Titkosszolgálati oldal?Ez jó...Egyébként igazad van szerintem.
Ez már tetszik! :)))
szani90@gmail.com ez a publikus mail címem, itt eltudtok érni bármikor
Hát én nem vagyok fenn a legnagyobb titkosszolgálati oldalon. De ha van valami elérhetőséged ezen kívül,megbeszélhetünk kisebb gurulást Pest körül.(Pilis,Visegrád stb...)Tudok egy két frankó utat
Úgy legyen!
Lesz még alkalom!
Hát még én- de biztos kurta jó lesz!

Majd képeket rakj fel te is ha kész!
Köszi!
Most rakatom fel a sajátomra a Pilot Streetet. Csak ez radiál.Kíváncsi vagyok milyen.
Megértelek. Én ilyen kis félénk és fokozatosan ismerkedős vagyok
azért ne akarj szétszakadni, az senkinek sem jó
Hát mi meg látod épp a kisebbekre nem érünk rá- meg idővel rájössz hogy azok nagyrészt ablakon kidobott pénz-azért ha tudsz gyere el!
Jól emlékszel. Semmi baj nincs vele amúgy. Sőt. Megdöbbentően sokkal jobb, mint az előző. Jó, az már kőkeményre száradt full szar volt... annál minden jobb kb
Kb a mostanit kivéve minden júniusi hétvégém teli van... családom is lázadozik már, így majd rájuk is időt kellene szakítani. Jó lenne ketté szakadni és duplán lenni :) Fél nap, pár óráim vannak szabadon :DD Ezért mondtam, h kisebb gurulásokon részt vennék :) Persze ha nem lenne ilyen sűrű a nyár, akkor több napra is jó lenne elmenni, de szerintem ez nem idén lesz.
Csak ha jol emlékszem te pont a diagonalt rakattad fel?
Igen Mona, ha elgurulsz június 20-23-án akkor talizhatsz velünk 4napon át ,színes turakkal vegyitve Győr környékén .
Pumuklee leírta a programot nemrég !
Hajrá !
MICHELIN Pilot Street
Melyik fajtát használod?
hú, és jelentem az új Michlen gumma esőben is egészen jól tapad :)
:)))
Ó, én nem vagyok eltűnve, csak nem érek mindig rá! hihi
Kis gurulásokról meg nem tudok :(
Több naposakat meg igen nehezen tudnám megoldani :(
A Fácsébúk-on is megtaláltok amúgy
R17 aszonta,hogy holnap ittlesznek az új gumijaim.
Nem kell azért Dunaujvárosba menni hogy összefussunk Csak nagyon eltűntél mostanába.