Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A pocok neve mezei egér.Vagy ahogy ejtik kis dög.
Nekem nincs és nem is lesz. Legalább motorozás közben csendben van az asszony
No akkor örülök! A pocok neve seeger gyûrû vagy ahogy ejtik zèger .
Drágább? Ez is 55.000 SZMF volt.
Interphone F3.Lehet,hogy csak én nem érek hozzá de nekem nem vált be.Mást nem próbáltam.
Helló!


Köszi a Fisi a műszerfalat. Király lett. Nem volt hülyeség az izzó csere sem. Sokkal jobban néz ki erősebb izzókkal. Öröm vele este menni:)
Hazafelé nagyon rezonált valami, nemtudtam, mi a f@szom lehet. erre az a buzi utas lábtartó. Ki is szedtem, majd kell hozzá az a rögzítő pöcök. mi is a pontos neve? biztos tudok valahol szerezni.
Nekem nincs tapasztalatom, de meghallgatva másokét arra döntöttem megvagyok nélküle. Nakednál amúgy is nagy úr a szélzaj, még akkor is ha jó a sisak, többan arra panaszkodtak hogy 70felett szinte értelmetlen a használata...
Valószínű a drágább kütyük jobbak, de erre is hallottam ellenpéldát, ha valaki tud olyat ami használható is az engem is érdekelne.
Hát nekem ez a kapaszkodó helyére laposvas azt ott meg bele lehet dobni a cigi csikket - valahogy nem jön be . Amúgy nem rossz
Áhh..Jut eszembe :D
Akkor feldobok 1 témát:

Kinek milyen tapasztalata van sisakbeszélő(k)vel kapcsolatban?
Üdv!

Para neked milyen sisakbeszélőd van, amit annyira szidtál a találkozón?
Előny hátrány?
Ha próbáltál valami más fajtát előtte, akkor megosztanád a tapasztalatod?
Köszönöm.
Szia! Elég homályos a hirdetés, meg nem tudni az előéletét stb... Nem néztem meg. Inkább választom a Sima team-et, főleg ennyi vélemény alapján! Látom mi van benne, +hangtompító, ár is nagyon jó :)
Már csak egy kis szabadidő kellene, hogy el tudjam vinni!
Én gödöllői vagyok, Czerka szentmártonkátai :)
adatlap feltöltés alatt
Még erre megy a platni?Azt hittem ráhegeszted a rögzítő szemeket és kész.Az oldaldobozaim tartóját úgy csináltam.Nem feltűnő dobozok nélkül ezért állandóan rajta hagyom.A hátsó tartóm az gyári. Givi.
Köszi. A sarkok még le lesznek csiszolva, meg úgy is megyen rá a platni, és nem fog látszani semmi.
Ügyes vagy.Viszont a sarkok veszélyessé válhatnak egy buktánál.
Üdv, mindenkinek.
Tegnap keresgettem az interneten hogy mennyibe is kerülne és milyenek is vannak hátsó kufertartó a mocira. Mikor megláttam az árakat hát mondtam én annyit nem adok érte. Kimentem a műhelybe szétnéztem és kreáltam egyet házilag Még nincsen lefestve mert még kel neki egy kis csinositás :D
kelemenpetike: olvastam a vaterán, hogy érdeklődtél egy kipufogódobra. Végül is megnézted? Felraktad a motorodra és meghallgattad?
Mi a baj?Remélem nem komoly!
szevasztok bocsi hogy +zavarom önöket de kicsi ötszá és zarándok korházban van 3napja
Mer még fiatal vagy! Majd ha benő a fejed lágya akarsz erősebbet is.(láss engem)
Annak idején a 250-es ETZ-nél sem éreztem, hogy nem lenne elég, vagy kicsi... pedig azzal többet motoroztam mint ami most van. A napokban volt itt a galériák között egy piros ETZ oldaldobozokkal, nagyon szép állapotban. Komolyan mondom az járt az eszemben ha az lenne az én motorom akkor is szívvel lélekkel motoroznék vele.
Nem vagyok márka fan.Csak azért prüszköltem mert két mázsa ötszáz köbcenti és ötven ló egy motornál már nem a kicsi kategória. Semmilyen értelemben.Persze sok erősebb motor van meg tényleg nagyok is(méretre is)Motorozni,túrázni bőven elég.Úgynevezett nagyobb motor az egónak kell.Újrakezdő motornak vettem de valószínűleg nem cserélem le pedig megtehetem ha akarom.Esetleg akkor ha megpusztul.De ennek még semmi jelét nem mutatja pedig már kilenc éves és közeledik az ötvenezerhez.Jövő héten meg is lesz.
Nem elég hogy kicsiny, csak 80-100-al szeret csak menni! !
Bocsi akkor a kifejezésért, tisztelem a gépemet, a kicsiny jelzőt nem arra értettem, hogy nem vagyok tisztában az erejével, meg tud még meglepetést okozni néha.....